2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Canım fiyatlara baktım. Resimli pasta bir tık daha uygun
Mecbur alınacak ucuz pahalı ama biraz karda olursun
E bebekte kıyafetlerde ve oyuncaklarda çok güzel indirimler var.
Civilde de var aynı şekilde, Amazon da 200 tl alışverişe 80 tl indirim var, amazondaki koton defacto markaları çok ucuzlamış, oğluma jean sort ve tişört alacağım bayrama, ikisi 180 tl ye düştü
Kızlar bayadır giremedim buralara roman gibi okudum 🙈
Önce kızım hasta oldu hastanede yattık sonra oğluşum oldu yine hastane yolları o ara ben oldm tabi anne olduğumdan ayakta geçirdim salgına yakalandı çocuklar ishal kusma çok şükür şimdi iyiler
Benim kızım bu ayın 19 unda doğmuştu oğlum 30 mayıs 🥰 Kızıma okulda yapmayı planladım oğlumada dışarda yer ayarlayıp eş dost çağıracaktım ama kızım biraz kıskandı anne ikimiz aynı olsun dedi bende kıramadım zaten bu sene okula başladı kardeşi oldu ilgi üzerinden azaldı gibi oldu o yüzden okulda yaptım ama ikisini bir iki gün önce kutladık.Bizim lokantamız vardı sadece süslettik ikisinin resmin olan bi pasta yaptırdık bizde yanına ikramlık şeyler hazırladık o şekilde hallettik 🥰
Çok geçmiş olsun. Benim çocuklarda seninkiler gibi m, oğlum 17 mayıs 2016 doğumlu, kızım 30 mayıs 2023 doğumlu, ben ayrı kutlamayı tercih ettim, oğlum sorun çıkaran bi cocuk değil bu konuda, kızımın ilk doğum günü olduğu için ilerde bana sitem etmesin, abimin yanına yancı yapmışsın felan der de, zamane çocukları malum 😂, Allah nasip ederse bundan sonrakileri ortak yaparım bende zaten.

Önce kızım hasta oldu hastanede yattık sonra oğluşum oldu yine hastane yolları o ara ben oldm tabi anne olduğumdan ayakta geçirdim salgına yakalandı çocuklar ishal kusma çok şükür şimdi iyiler
Benim kızım bu ayın 19 unda doğmuştu oğlum 30 mayıs 🥰 Kızıma okulda yapmayı planladım oğlumada dışarda yer ayarlayıp eş dost çağıracaktım ama kızım biraz kıskandı anne ikimiz aynı olsun dedi bende kıramadım zaten bu sene okula başladı kardeşi oldu ilgi üzerinden azaldı gibi oldu o yüzden okulda yaptım ama ikisini bir iki gün önce kutladık.Bizim lokantamız vardı sadece süslettik ikisinin resmin olan bi pasta yaptırdık bizde yanına ikramlık şeyler hazırladık o şekilde hallettik 🥰
Çok g3cmis olsun. Mutlu yılları olsun çocuklarının

Canım oğlumun doğum günü 20 haziran benim doğum 21 haziran . Hayatta en sevdiğim seydir doğum günüleri. Galiba ben de artık oğlumun yancısı olacağım 😅😅

Yürüme arkadaşı filan aldım kargo bedava oldu
Bende yürüme arkadaşı aldım. Ama o kadar kayıyor ki. İki kere düşüp kafasını sert bir şekilde vurunca kaldırdım. Valla her şey vakti var. Bende burda herkesin bebesi emekliyir benimki emeklemiyor diye üzülüyordum. Şimdi tuvalete bile zor giriyorum. 90 km emekl3me hızıyla hemen yani basimda

Bende yürüme arkadaşı aldım. Ama o kadar kayıyor ki. İki kere düşüp kafasını sert bir şekilde vurunca kaldırdım. Valla her şey vakti var. Bende burda herkesin bebesi emekliyir benimki emeklemiyor diye üzülüyordum. Şimdi tuvalete bile zor giriyorum. 90 km emekl3me hızıyla hemen yani basimda
Ben almayacaktım ama doktor al dedi o yüzden aldım. Emekleme filan yok kasları gelişsin diye.

Çok tatlı olmuş bende böyle çıkarttım kapkek yaptım onlara koydum tabi ben kızımla ikisini koydum malum kıskançlık olmasın diye mama sandalyesi fikrinede bayıldım süpeer ♥️
çok teşekkür ederim ben de instagramdan gördüklerimi yaptım biraz uğraştırıcı oldu ama ilk bebiş olunca galiba insan hevesleniyor🙈♥️

evettt her şeyin vakti var bence de
bizimki de çok düştü şimdi daha iyi sürüyor. bir de düşünce daha az ağlıyor artık🤣
onun bir ayarı var bacaklarını sıkıştırıyorsun yürüme arkadaşının

Bi ara benimkide öyleydi duruldu şuan 🙈ama yinede memeci 😁 bende emzirmeyi çok seviyorum ama emerek uyuma olayı bazen bunaltıyo çünkü kitliyo resmen ağzından alamıyorum alıyorum ağlıyo tekrar vermek zorunda kalıyorum 🙈
ay inşallah geçer gerçekten sabrım kalmıyor kendimi çıldırırken buluyorum🥴🥴
emzirmek güzel ama şöyle 5 dk em kalk işte ne uzatıyorsun demi🤣🤣🤣
emzik tutmuyor mu? ben emzik veriyorum memeyi çekip

evettt her şeyin vakti var bence de
bizimki de çok düştü şimdi daha iyi sürüyor. bir de düşünce daha az ağlıyor artık🤣
onun bir ayarı var bacaklarını sıkıştırıyorsun yürüme arkadaşının
Benimki çok temkinli, bir kez kafasını duvara çarptı , şimdi duvara yakın bir şey alırken hesaplama yapıyor çok komik görünüyor.

Benimki çok temkinli, bir kez kafasını duvara çarptı , şimdi duvara yakın bir şey alırken hesaplama yapıyor çok komik görünüyor.
yaaa kıyamam 🤣🤣🤣 gerçekten komik oluyorlar🤣 selim dün önce bizim yataktan sonra orta sehpadan yuvarlandı 🤣🤣
kanepenin üstünde gezmek istiyor. hiç oyuncakla oynamıyor çıldırdı iyice😞

X