2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
çok geçmiş olsun.
Benim oglumda grip oldu, burun akintisi 2 haftadir gecmedi. Onun disinda iyi. Ben de olmustum simdi tekrar oluyorum galiba.

Doğumgünü icin planlar yapıyorum ben de, pastayi evde yapmak.istiyorum.ama.bakalim
Çok geçmiş olsun. Valla evde yapanları tebrik ediyorum. yesilcan86 yesilcan86 . Bende o beceri yok. Cmt ekmek yoktu . Oğlana azıcık gözleme yapayım dedim . Beceremedim😅😅

Kızlar merhaba bir kaç gündür uğrayamadım buraya kızım domuz gribi oldu 😔sadece yüksek ateşle oldu bizde çok şükür atlattık düşmeyen ateş yaşarsanız lütfen ihmal etmeyin beklemeden hemen doktora gidin
geçmiş olsun, bizde de burun akıntısı ateş vardı, doktor influenza dedi kendi ilacını verdi test yapmadı, 1 gün kullandı şimdi daha iyi.

Biz diş fırçalamaya başladık, oğlumun en severek yaptığı şey şaşkınım, sürekli banyo kapısına gidip elini yıkayıp dişini fırçalamak istiyor, bazen diş macunu sürmüyorum hemen işaret ediyor çünkü macun muz aromalı, ağzını bizim gibi açmadığı için iyi fırçalanmıyor ama. Yemek konusunda biz de kötüyüz önceden şarkı söylerdim çok hoşuna gider yerdi çok yorucu oluyordu ama artık böyle yemiyor bende yedirirken şarkı açıyorum tv den çünkü gerçekten gücüm kalmadı uykusuzluk bi yandan işler bi yandan.
süpersin bizim de fırça bugün geldi başlayacağız inşallah. ben de macun vermeyi düşünmüyorumm. açıkçası fırçayı ağzına sokması bile şu yaşta iyi bence🤣🤣

bebeği ekransız yemek yemeyenlere minik bir önerim var. telefondan müziği açıp telefonu uzağa koyun o merakla belki biraz yer. hem de izlememiş olur🙈♥️

Kızlar merhaba bir kaç gündür uğrayamadım buraya kızım domuz gribi oldu 😔sadece yüksek ateşle oldu bizde çok şükür atlattık düşmeyen ateş yaşarsanız lütfen ihmal etmeyin beklemeden hemen doktora gidin
çok geçmiş olsun kuzuma 😭

çok geçmiş olsun.
Benim oglumda grip oldu, burun akintisi 2 haftadir gecmedi. Onun disinda iyi. Ben de olmustum simdi tekrar oluyorum galiba.

Doğumgünü icin planlar yapıyorum ben de, pastayi evde yapmak.istiyorum.ama.bakalim
size de bebişe de çok geçmiş olsun 😞

Çok geçmiş olsun. Valla evde yapanları tebrik ediyorum. yesilcan86 yesilcan86 . Bende o beceri yok. Cmt ekmek yoktu . Oğlana azıcık gözleme yapayım dedim . Beceremedim😅😅
tarif bakıyor musun? nefis yemek tarifleri ve instagramda takip ettiğim birkaç kişiyle yemek yapmayı öğrendim. ben de hiç yapamıyordum
ama zaman ayırmak gerekiyor denemek gerekiyor. 4 defa düz sade kek yaptığımı biliyorum hemen tutmuyor deneyerek öğreniyorsun😞

süpersin bizim de fırça bugün geldi başlayacağız inşallah. ben de macun vermeyi düşünmüyorumm. açıkçası fırçayı ağzına sokması bile şu yaşta iyi bence🤣🤣

bebeği ekransız yemek yemeyenlere minik bir önerim var. telefondan müziği açıp telefonu uzağa koyun o merakla belki biraz yer. hem de izlememiş olur🙈♥️
Öyle de yaptım bu aşamaya gelene kadar inan yapmadığım kalmadı, dans, parmak kukla, pencerenin önüne kedi çağırmak sonra bunların hiç biri işe yaramamaya başladı, tv den de bi süre sonra sıkılıyor zaten, şarkıdan sıkılıyor ya da beğenmiyorsa kumandayı işaret ediyor hemen, bir de öyle numaracı ki Yemek için başka şeyleri işaret ediyor beni oyalıyor Ama yemiyor.

tarif bakıyor musun? nefis yemek tarifleri ve instagramda takip ettiğim birkaç kişiyle yemek yapmayı öğrendim. ben de hiç yapamıyordum
ama zaman ayırmak gerekiyor denemek gerekiyor. 4 defa düz sade kek yaptığımı biliyorum hemen tutmuyor deneyerek öğreniyorsun😞
Ya aslında elim lezzetli değil. Biraz da uğraşmayı sevmiyorum. Eziyet gibi geliyor.

Öyle de yaptım bu aşamaya gelene kadar inan yapmadığım kalmadı, dans, parmak kukla, pencerenin önüne kedi çağırmak sonra bunların hiç biri işe yaramamaya başladı, tv den de bi süre sonra sıkılıyor zaten, şarkıdan sıkılıyor ya da beğenmiyorsa kumandayı işaret ediyor hemen, bir de öyle numaracı ki Yemek için başka şeyleri işaret ediyor beni oyalıyor Ama yemiyor.
tabiii eminim öyle olduğuna bebekler öyle fena ki🥹🥹 benimki kendisi kanal değişiyor🤣🤣🤣🤣
insan ne yapacağını şaşırıyor hakikaten. yıllarca ekran şöyle kötü böyle zararlı diye nutuk atıyordum şimdi çaresizken ilk başvurduğum oluyor🙈

Ahh canım çok geçmiş olsun, ortalıkta değişik değişik hastalıklar var ya, bizde ailecek boğaz enfeksiyonu olduk, burun akıntısı var, benim ses gitti, biz giden kış hiç kar görmedik mikrop kırılmadı, hastalıklar hortluyor
geçmiş olsun
geçmiş olsun

Çok g3cmis olsun. Umarım iyisinizdir simdi
İyiz geçti çok şükür
geçmiş olsun, bizde de burun akıntısı ateş vardı, doktor influenza dedi kendi ilacını verdi test yapmadı, 1 gün kullandı şimdi daha iyi.
Bizede verdi enfluvir die ilacı ama kızıma alerji yaptı iki gün kullanabildik ama oda yetti atlattık çok şükür

Ben akşam yemeğini parkta salıncakta yediriyorum, ev temiz, kendi temiz ben mutlu 🤣.yeni keşfettim bunu

Sizede geçmiş olsun gerçekten öyle çocuğu ebden çıkarsan bi türlü çıkarmasan başka türlü işte
Evden cikarmasamda, ilkokulda oğlum var, bi şekilde getiriyor eve, ne var ne yoksa, çocuklar kendini korumayı bilmiyor
Evet bana da çok pahalı geldi. Kimseye de yetmeyecek incecik dilim koyarsam yeter
. Resimli pasta yaptırayım en jyisi
Resimli dahami ucuzmus
Kesinlikle öyle, ben internettekilerin bilerek tam ogretmediklerini düşünüyorum, pasta bi süre benim için hedef oldu, günlerce gecelerce taktım kafama, fırında kaç defa pandispanya yaptım beğenmedim, ne kadar krema çöpe gitti, tavada ne kadar kek yaktım, baklavayı tek seferde yaptım, çok beğenildi, sonrasındada bozmadım hep güzel oldu, el becerim iyidir, gördüğümü yaparim ama pasta kabus oldu resmen yapamadim, çatladım taktım kafaya, sonunda kendi tarifimi çıkardım ve evde yapılabilecek en lezzetli pastayi yaptim dahada bozulmadi ayni kalitede yapiyorum 4 5 senedir. Resimliyi merak ediyordum o da çok kolaymış onuda yaptım. 30 mayis kızımın doğum günü, çarşamba günü yaparım pastasını, 2 tane yapacam, geçen sefer az geldi ev halkına tadına doyamadik😂

X