2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Günaydın kızlaar :) nasılsınız nedir durumlar kalp atışı, kese görmeye gidecek var mı bugün sonuçlarınız için beni etiketlemeyi unutmayın listemizi güncelleyelim:)

Ge

Gerçekten öyle malesef, ama daha minnaciklar, gücümüz onların parmak kadar bedenlerine yettiği için yapmamamiz gerek, tek basima cabaliyorum, esim destek olmadigi gibide hep kostek, kaynanam yine öyle, çocukta arada kalıyor baba sevgisi ilgisi istiyor, çok zorlaniyorum hem anne hem baba olamıyorum
Rabbim yardimcin olsun .. eşinle konusuo dile getirsen biraz daha destek istesen

Kızlar bazı arkadaşlardan kalp atışı duyan kese görenler olmuş sanırım ama ya benim gözümden kaçmış ya da hiç buraya bilgi verilmemiş lütfen listeyi kontrol edin eksik bilgisi olan beni etiketlesin güncelleyeyim

Kizlar birde bisey soracam, midedir bulantidir tamamda, sinirleriniz nasıl, ben zaten cabuk sinirlenen biriydim ama bi evlâdım var 6 buçuk yaşında onun sayesinde biraz geniş kalmaya özen gösteriyordum ama şuan aşırı tahammulsuzum, çocuğuma bile zor tahammül ediyorum oda aşırı sinirli bi çocuk bi anda sinirlenip herkese saldırınca sakinleştirmek mümkün değil. Sağolsun babası da sinirlensin diye elinden geleni yapar, bugün yine sinirlendi herkese saldırdı, artık duramadım kolundan tuttugum gibi mutfağa bıraktım, bağırdım cagirdim, orda bi iki öksurdu numara yapiyor diye bakmadim cocuk kusmuş oksure öksüre basladim bende ağlamaya vicdan azabından. Sinirlerim cok harap o benim canimin parcasi 9 senede buldum onu pamuklara sarip buyuttum, 2 yasinda kaza geçirdi ölümden döndü, biraz fazla simarttik galiba, çok üzülüyorum ama elimden bisey gelmiyor
Annelik ne zor şey, oluyor öyle arada bizde insanız yapmamamız gereken şeyleri yapabiliyoruz benimde 2 yaşında dünya tatlısı kızım var benimde bu aralar sesimin pek bi ayarı yok. Sardığımız pamuklar bile incitirmi diye tedirgin olurken bizler incitebiliyoruz.

Günaydın ☀️ Ben grip oldum fenayım valla yatıyorum🤧🤧🤧
Çok çook geçmiş olsun
Kızlar bazı arkadaşlardan kalp atışı duyan kese görenler olmuş sanırım ama ya benim gözümden kaçmış ya da hiç buraya bilgi verilmemiş lütfen listeyi kontrol edin eksik bilgisi olan beni etiketlesin güncelleyeyim
Net olarak 6+5 gibi kalp atışını gördüğünü söyledi. Daha önceden görmüş ama söylememişti

Çok sevindim kuzucuk büyümüş demek ki ❤️ben 8+5 te gittim doktora hersey yolunda dedi ama hiç hareket ettiğini görmedik siz görebildiniz mi?
Ben miyopum gözlüğümü de yanıma almamışım :)) sadece kalbinin hareket ettiğini görebildim. Birde aşırı gaz olmuş bende karından bakamadı çok utandım :))))

Ben miyopum gözlüğümü de yanıma almamışım :)) sadece kalbinin hareket ettiğini görebildim. Birde aşırı gaz olmuş bende karından bakamadı çok utandım :))))
Utanma canım artık doktorlar için cok normal birsey o. Sadece temkinli olup hep tertemiz olmaya calısmak lazım ben hiç anlamadım hareket falan acıkcası bebekte

X