2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bu arada tansiyonu yuksek cikan oldu mu acaba aranizda? Benim haberim bile yoktu, bugun doktor tansiyonumu olctu ve yuksek dedi. Sanim kardiyalog la gorusup, ilac almam gerekicek.

22 yaşındayım ama o testlerde pek güvenilir gelmiyor direkt usg de bakılsa gözükmez mi 😔
evliliğimin 6cı yılı.O testler bir defa dahi olsun yalnış göstermedi.Bir kimyasal gebelik geçirdim,şimdi ilk bebeğime hamileyim.Keşke hamile kalmak sürtünmeğle kalmak kadar kolay olsaydı.Tedavisiz hamile kalsam da bu süreçim uzun sürdü.Doktora gitmekle boşuna masraf yapıyorsun.Adet de görmüşsün.Hamilelik belirtilerin mi o yüzden mi tedirginsin?Varsa da o belirtiler kafana taktığından,korktuğundandır.

evliliğimin 6cı yılı.O testler bir defa dahi olsun yalnış göstermedi.Bir kimyasal gebelik geçirdim,şimdi ilk bebeğime hamileyim.Keşke hamile kalmak sürtünmeğle kalmak kadar kolay olsaydı.Tedavisiz hamile kalsam da bu süreçim uzun sürdü.Doktora gitmekle boşuna masraf yapıyorsun.Adet de görmüşsün.Hamilelik belirtilerin mi o yüzden mi tedirginsin?Varsa da o belirtiler kafana taktığından,korktuğundandır.
Yok abla hiç bir belirtim yok belirti de aramıyorum aradikca da çıkar diye ama genel bı korku var sabah erkenden gidiyorum 😔😭

kızlar yaa yorgunluk seviyeniz nasıl? ben aşırı yorgunum iş ev arası o kadar yoruluyorum ki.. Bir de D vit kullanıyor musunuz? değerlerim düşük dr da tavsiye etmiyorum 1.trimesterda dedi.. Ne yapsam bilemedim
Bende ev iş kurs yoruluyorum. İşyerinde bazen 10-15 bin adım atıyorum eve gelince hep dinlenmeye çalışıyorum eşim ev işine yemekte yardımcı oluyor.
Kızlar kalp atışını duyduktan sonra bir daha ne zaman çağırdı doktorunuz? Benimki 2 hafta sonra tekrar gel dedi
İlk ekranda gördü 1 hafta sonra gel dedi kuvvetlenmiş 11-12 haftada gel dedi. 2 li test için.
Abla benim konum çok farklı ben iç çamaşırı üzerinden sürtünmeyle bir ilişki yaşadım zevk suyu veya sperm iç çamaşırını aşıp benim sivilarimla rahmime ilrtlemistir diye şüpheleniyorum 2 kere regl oldum ama gebelikte 9 ay regl gören kişiler olduğunu duyunca çok tedirgin oldum en iyisi bir doktora muayene olayım dedim

22 yaşındayım ama o testlerde pek güvenilir gelmiyor direkt usg de bakılsa gözükmez mi 😔
Cinsellik taniki normal bir şey ama bu tarz şeylerden korkuyorsanız korunmanız lazım. Korunma yöntemlerini bilmiyorsanız araştırın yada sağlık kuruluşuna sağlık ocağına başvurun yönlendirsin anlatsın korunma yöntemlerini. Olduktan sonra yasal olarak aldırma süresi var sonrasında zor. Lütfen dikkatli olun

Bende ev iş kurs yoruluyorum. İşyerinde bazen 10-15 bin adım atıyorum eve gelince hep dinlenmeye çalışıyorum eşim ev işine yemekte yardımcı oluyor.

İlk ekranda gördü 1 hafta sonra gel dedi kuvvetlenmiş 11-12 haftada gel dedi. 2 li test için.

Cinsellik taniki normal bir şey ama bu tarz şeylerden korkuyorsanız korunmanız lazım. Korunma yöntemlerini bilmiyorsanız araştırın yada sağlık kuruluşuna sağlık ocağına başvurun yönlendirsin anlatsın korunma yöntemlerini. Olduktan sonra yasal olarak aldırma süresi var sonrasında zor. Lütfen dikkatli olun
Abla biz geçen sene sevgilimle geri çekilme ile ilişkiye girerdik sonrasında prezervatif ile korunduk benim için korkum için bi süre ilişkiye girmemeye karar verdik ve girmedik , 8 Eylül'de ise normalde planlı bir şey değildi korunma o yüzden olmadı ki ben internette arastirana kadar sürtünmeyle gebelik olmayacağına inanıyordum ama internette sürtünmeyle gebe kalınır , işte gebelikte de regl görülür düzenli olarak gibi şeyler okuyunca 2 defa regl görmek de rahatlatamadi beni ,😔

Abla benim konum çok farklı ben iç çamaşırı üzerinden sürtünmeyle bir ilişki yaşadım zevk suyu veya sperm iç çamaşırını aşıp benim sivilarimla rahmime ilrtlemistir diye şüpheleniyorum 2 kere regl oldum ama gebelikte 9 ay regl gören kişiler olduğunu duyunca çok tedirgin oldum en iyisi bir doktora muayene olayım dedim
Senin gibi cahil olduğum günlerde kalsaydım keşke diyorum.Hepimiz eskiden tek ilişki ile hamile kalıcaz sanıyorduk, ama öyle bir dünya yok malesef.Birçoğumuz güçlükle hamile kaldık, şimdide acaba bebeklerimiz sağlıklı mı diye kafayı yiyoruz, arada bebeklerini kaybeden arkadaşlarımız oldu.Bunları uzun uzun anlatma sebebim hayır kardeşim hamile değilsin!!!
Eğer fake bir yazı yazdıysan mide bulantıları, halsizlik ve daha birsürü sıkıntı yaşayan, endişe duyan anneler grubunu değil başka grupları işgal et lütfen!

Yarın özel hastaneye bir doktora gideceğim 😔 usg ile karından bakması için abla bu haftalarda kesin gözükür öyle rahatlarim en azından
Kan testi olmadan ne usgsi, konu gerçekse boşuna kendini darlama.Yumurtlama ayda sadece 1 gün olan bişey, biz o günleri kan testleriyle ultrasonlarla gördüğümüz halde hamile kalmayı yıllarca bekledik.Ayda sadece 1 gün hamile kalabilirsin, ondada herşey yüzde yüz yolunda olsa bile ihtimal sadece %20
İç çamaşırını delip geçip hamile kalmak şehir efsanesi boşuna dertlenme

Senin gibi cahil olduğum günlerde kalsaydım keşke diyorum.Hepimiz eskiden tek ilişki ile hamile kalıcaz sanıyorduk, ama öyle bir dünya yok malesef.Birçoğumuz güçlükle hamile kaldık, şimdide acaba bebeklerimiz sağlıklı mı diye kafayı yiyoruz, arada bebeklerini kaybeden arkadaşlarımız oldu.Bunları uzun uzun anlatma sebebim hayır kardeşim hamile değilsin!!!
Eğer fake bir yazı yazdıysan mide bulantıları, halsizlik ve daha birsürü sıkıntı yaşayan, endişe duyan anneler grubunu değil başka grupları işgal et lütfen!
Hayır gerçekten bu konunun gerçekliğini ispatlayabilirim abla bu konuyu buraya da usg ile bir şey için yazmıştım ama konuşma ilerleyince anlatmak zorunda kaldım amacım kimseyi üzmek veya oyalamak değil kesinlikle eğer saygıda kusur ettiysem çok özür dilerim ama gerçekten yaygın bı kaygı bozukluğu yaşıyorum korkuyorum yarın doktora gidicem ama 2 defa regl gorsemde en ufak rahatlama yok , benim hiç belirtim yok gebeliğe dair kendimi fazla dinlemiyorum çünkü dinlesem istemsizce bir sürü belirti bulurum ama onuda yaparsam bayılır kalırım korkudan

Kan testi olmadan ne usgsi, konu gerçekse boşuna kendini darlama.Yumurtlama ayda sadece 1 gün olan bişey, biz o günleri kan testleriyle ultrasonlarla gördüğümüz halde hamile kalmayı yıllarca bekledik.Ayda sadece 1 gün hamile kalabilirsin, ondada herşey yüzde yüz yolunda olsa bile ihtimal sadece %20
İç çamaşırını delip geçip hamile kalmak şehir efsanesi boşuna dertlenme
Evet gerçekten tek merak ettiğim konu bu sperm iç çamaşırıni aşıp benim sıvılarım ile rahmime ilerler mi aşabilir mi iç çamaşırıni 😔

Kızlar hayırlı akşamlar
Akşamdan beri rahmimde ve vajinamda batma hissediyorum bi sorun yoktur değil mi yaşayan var mı

X