2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Taze transfer embriyo dondurulmadan hemen yapılması demek :))
Mesela yumurta bugün toplandı diyelim 3 ila 5 gün sonra transfer oluyor🥰
Senin taze mi oldu canım 🥰 peki diğer embriyolara noluyor eğer varsa biz mi karar veriyoruz dondurulsun yada taze olsun diye 😐 bende pcos var

Bı kacgundur yazmayinca çok uzun zamandır yazmıyor gibi hissediyorum . Accik durumdan bahsedeyim 🤣
Gun içerisinde sürekli devam eden kusmalarim bitti çok şükür. Onun yerine sadece sabahları az karnına mide suyunu çıkarıyorum. Apartmanı ayağa kaldiracak derecede öğürüyorum🙈
Gün içerisinde iyiyim. Sabah kahvaltisini iştahla yapıyorum. Ama onun dışında yağlı veya sıcak yemek yiyemiyorum. Sürekli salata 🥗 ile besleniyorum. Ekmek salata arkadaşım oldu. Bana çok iyi geliyor.
Kasıklarımda yine hafif hafif elektriklenme gibi sizi oluyor. Vajinal mantarım geçti. Doktorun enfeksiyon için verdiği fitili kullanmaya cesaret edemedim . Onun yerine dut kürü yapıp içiyorum sabah akşam. İlaç kullanmak için en azından 12. Haftayı atlatmak istiyorum. Ayrıca grip olmuştum dün akşam baya kotuydum ateşim çıktı. Ama bugün gayet iyiyim çok şükür. Benden durumlar böyle.. İnsaAllah bu yazdıklarımız bize anı olarak kalır. Bebeklerimiz doğunca dönüp dönüp okuruz🤲♥️

Ee sizlerden ne var ne yok nasıl gidiyor?😊

Aynı durumdayım sat 11 eylül geçen cuma gittim sadece kese göründü ve 6mm di . Ama benim beta da 4-5 bin civarıydı o gün. Beta değeriyle örtüşüyor demişti doktor. Bu cuma tekrar gideceğim inşallah bebek kalp atışı falan görünür. Sizin kan değeriniz kaçtı kese göründüğünde ve kesenin boyutu ne kadardı? Umarım sağlıkla ilerler🤲🏻
Ben 2 hafta önce test yaptım çift çizgi çıkınca kan tahlili yaptırdım beta hcg 277ydi sanirim. Salı günü kadın doğuma gittimde 6mm 6 haftalık dedi. Kese göründü. İnşallah sağlıkli ilerleme olur.

Selam kizlar nasılsınız.8+1 olduk.gecen haftadan beri sanki karnımda hareketlenme var.Bazen gazdır falan diyorum sanki bebek kipirtisida diyorum.Sizde de öyle oluyor mu.Birde iki gündür hiç bulantım yok sadece açken oluyor.Birde ilk çocuğum( kız) ultrason da ordadayken şimdiki bebek solda oluşmuş.Tum bu teorileri toplayınca erkek bebek geliyor galiba 😊

Selam kizlar nasılsınız.8+1 olduk.gecen haftadan beri sanki karnımda hareketlenme var.Bazen gazdır falan diyorum sanki bebek kipirtisida diyorum.Sizde de öyle oluyor mu.Birde iki gündür hiç bulantım yok sadece açken oluyor.Birde ilk çocuğum( kız) ultrason da ordadayken şimdiki bebek solda oluşmuş.Tum bu teorileri toplayınca erkek bebek geliyor galiba 😊
Karından mi cekildiniz ultrasonu vajinal mi?

Kizlar meşhur cinsiyet yorumlarınızı alabilirmiyim, 2 kese var ama biri gelişmemiş şuana kadar, biri sağlıklı çok şükür

Eklentiler

• 20221103_111354.jpg
    20221103_111354.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 155
Gaz olma ihtimali daha yüksek sanki şuan çok erken değil mi hareket hissetmek için. 1😅

Kızlar merhabalar geçen hafta gaz ve kabızlık sorunuyla uğraşıyordum çok şükür geçti derken dün birden kanamam oldu. Hastaneye gittik bı sebep bulunamadı kanamaya ama tedbir amaçlı yatış yapıldı değerlerime bakıldı bayağı düşüktü serum takıldı biraz daha kendime geldim. Bebek 9+5 oldu her şey sağlıklı dedi doktorum ama niye böyle kanamam oluyor anlamadım. Benim gibi olan var mı bu haftalarda kanama yaşamak normal mi

Bende öyle düşünüyorum fakat burdaki yorumları araştırınca erkek bebeğin daha erken hareketlendigini okudum.Birde bulantım olmayınca bu kanıya vardım
Çok söylenti var benimde bulantı yok ama hareket hissetmiyorum

X