2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    266
Ama tekmelemiyorsada korkmayın dün evde iş yaptım bır gün boyunca bir tık bıle yoktu hatta neden sesi cıkmıyor bu oğlanın dedim 😂 sabah açken dediğim gbi başladı gümbürtülere yani 28.haftaya kadar bi hissedip bi hissetmemek gayet normalmiş zaten sonrasında bizi parmaklarında oynatcaklar 🤣inşallah o günler Bi gelse tekmelesin dursun. Ay inanırmısın şuan tekmeliyor sıpa 🤣

Ama tekmelemiyorsada korkmayın dün evde iş yaptım bır gün boyunca bir tık bıle yoktu hatta neden sesi cıkmıyor bu oğlanın dedim 😂 sabah açken dediğim gbi başladı gümbürtülere yani 28.haftaya kadar bi hissedip bi hissetmemek gayet normalmiş zaten sonrasında bizi parmaklarında oynatcaklar 🤣
Ayy günler Bi gelse tekmelesin dursun 😁şuan tekmeliyor sıpa Allah Allah 🤣sormamı bekliyormuş :emir_bebek: :KK36:

Ben de hamile olmadan önce 3, hamilelikte 4 kilo aldım . Alışkın olduğum kilonun +7 fazlasıyım ağır geliyorum kendime
Ben de ağırlaştım ya saatlerimi takarken bi bakıyorum eski taktığım yer nere şimdiki nere🤦🏼‍♀️ Çok kilo almaktan korkuyorum cidden bazıları sonrasında hiç veremiyormuş bi de 20 kilo alıp öyle yapıştığını bi düşünsene🤦🏼‍♀️

X