Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi hayırlısı canım. Nasibimizde varsa kocaya bı sarilsak yine tutar burda ne imkansız dedigimiz degerlendirmeler mevcut sonu pozitif biten hadi inşallah diyelim
Aynen ya şu ceket atsa hamile kalan kadınlar nasıl kalıyor asla anlamıyorum seninde bende 1 gün sonra bat tarihin sende var mı ovü belirtileri

Aynen ya şu ceket atsa hamile kalan kadınlar nasıl kalıyor asla anlamıyorum seninde bende 1 gün sonra bat tarihin sende var mı ovü belirtileri
Kuzum işte bi biz öyle olamadık tutacağını bilsem bütün evi toplasın atsın üstüme iki gündür kasıklarımda ara ara sancı oluyor başka belirtim yok canım şimdilik

takvime pek uymuyor canım bende yumurta varlığını gösterdiği zaman yumurtam çatlamış oluyor dun kremsi akıntı vardı bugun yine değerlendirme günü 1 hafta boyunca 2 gunde bir gittik bakalım
Takvim bende bazen doğru hesaplıyor bazen de 1 gün erken veya geç oluyor. Çok da hatalı sayılmaz yani. Ben akıntı başladığı günden sonra elimden geldiğince hep değerlendirmeye çalışıyorum.

çoğumuz bu hafta değerlendiriyoruz maraton gibi bir şey oldu haydi kızlar yazdıralım ismimizi bizde bebişler gelsin
Ya birkaç gündür çok umitsizdim ama şimdi heyecan yaptık yabhep beraber değerlendirip, bu ay tutacak olacak gibi güçlü bir his olustu içimde

Takvim bende bazen doğru hesaplıyor bazen de 1 gün erken veya geç oluyor. Çok da hatalı sayılmaz yani. Ben akıntı başladığı günden sonra elimden geldiğince hep değerlendirmeye çalışıyorum.
ben hiç bakmadım bu ay akıntıyı bazen anlayamıyorum yorumlamada zorluk çekiyorum testle takip etseydim dedim bu ay ama yetişmedi

Ya birkaç gündür çok umitsizdim ama şimdi heyecan yaptık yabhep beraber değerlendirip, bu ay tutacak olacak gibi güçlü bir his olustu içimde
asla umutsuzluğa kapılma dün bende tutmadı galiba dedim sonra bismillah daha yeni başladın dedim kendi kendime modumu düşüyorum toplu geçiş yaparız inşallahhhh

takvime pek uymuyor canım bende yumurta varlığını gösterdiği zaman yumurtam çatlamış oluyor dun kremsi akıntı vardı bugun yine değerlendirme günü 1 hafta boyunca 2 gunde bir gittik bakalım
Canim o kremsi akinti bende de 4-5 gündür var devam ediyor ve göğüs uçları cok hassas dokununca acıyor ben zaten ovulasyon testi kullanıyorum 12. Gündeyim henüz yumurtlama göremedim bekliyorum

Bir çatlamış yumurta ve 22mmyumurta ile ovulasyon testi bu şekilde.oda ne olduğunu anlamamış

Eklentiler

• IMG_20220319_172335.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 21
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…