Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bir şey sormak istiyorum geçen hafta perşembe günü kan verdiğimde 618 çıkmıştı beta internetten değer hesaplamasına göre 5 haftalıktı yani şuan ortalama 6 veya 7.haftanin içinde olması lazımdı. bugün doktora gittiğimde ultrasonda 4+4 gözüküyor değer neden o kadar yüksek çıkmış olabilir
Canım ultrasondan ultrasona haftadan haftaya bu ölçümler değişebiliyor çok takılma sen şu an keseyi ve sonrada bebişi görmeye odaklan blr daha ne zaman gideceksin doktora

Canım ultrasondan ultrasona haftadan haftaya bu ölçümler değişebiliyor çok takılma sen şu an keseyi ve sonrada bebişi görmeye odaklan blr daha ne zaman gideceksin doktora
Perşembe günü gidicem 1 hafta sonra gel dedi de biraz tuhaf geldi aklım karıştı bir de kokuyorum Kasım da düşük yapmıştım ondan tedirginim biraz 🤦

Selam arkadaşlar hayırlı cumalar
Malum karantinadayım Hepsiburada dan hızlı kargo ile predictor un hızlı regl gecikmesi sonrası testinden almıstım geldi sabah yaptım, hatta 15 sn erken bekletmiş oldum bir kap icinde 20 sn idrara tutulu 5 sn yazıyormus, ben direkt kap icinde 5 sn tuttum bilmeden. 1 dk içinde böyle oldu. Bu marka ile ilgili şikayet okumustum buralarda ama kan verene kadar emin olmak istiyorum napayım, dün yaptığım silikti sanki bu daha belirgin ne diyorsunuz?
Merhaba adetiniz kaç gün gecikince yapmıştınız? Ve adet döngünuz kaç gün? İlk hamileligimdeki Belirtilerim var geç dollenme olabilir ben de sipariş verdim fakat haftasonu araya girdi daha gelmedi yarın gün içinde gelirse salı sabah yapicam inşallah. 10 gün gecikmis olucak salı günü

Merhaba adetiniz kaç gün gecikince yapmıştınız? Ve adet döngünuz kaç gün? İlk hamileligimdeki Belirtilerim var geç dollenme olabilir ben de sipariş verdim fakat haftasonu araya girdi daha gelmedi yarın gün içinde gelirse salı sabah yapicam inşallah. 10 gün gecikmis olucak salı günü
Merhaba, 4 gün gecikmişti, adet döngüm de 32-33-34 gün arası biraz düzensizdi açıkcası, ki benimde geç döllenme olmuştu bundan sebep

Merhaba, 4 gün gecikmişti, adet döngüm de 32-33-34 gün arası biraz düzensizdi açıkcası, ki benimde geç döllenme olmuştu bundan sebep
merhaba doktor bana da geç döllenmen var dedi 30 günde bir regl olurum ondan mı acaba dr satı 1 hafta ileri yaptı bir sorun yoktur değil mi :KK43:

evet çok şükür 7 haftalık olması gerekiyor ama 6 hafta olarak doktor güncelledi geç döllenmedir dedi ben 30 günde bir olurum ondan mı acaba :)

X