Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar beni bir aydındlatın bu yumurtlama akıntısı çatladıktan sonra mı oluyor çatlamadan önce mi? O akıntının gelmesi demek ne demek?

Kızlar beni bir aydındlatın bu yumurtlama akıntısı çatladıktan sonra mı oluyor çatlamadan önce mi? O akıntının gelmesi demek ne demek?
Kuzu benim dünden beri akıntım vardı şeffaf renksiz böyle yani uhu varya yapıştırıcı onun gbi. Bugün gittim doktora yumurtam çatlamış

Canım senin bu durumunu mart topiginde de okumuştum ama inan ki çok kafamı karıştırdı. Pik görüp hemen adet olman nasıl oldu. Acaba hep adetten önce mi yumurtlaman oluyor. Ayrıca doktor nasıl değerlendir dedi ona da aklim ermedi doğrusu.

H Hello Kity takvim yarını gösteriyor yumurtlama diye bakalım doğru çıkacak mı bugünde pik değil

Eklentiler

• 16476851055175246999301932098935.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 26
Yok sanmıyorum cok ilac ve igneler kullandırdı bana 17 gün boyunca ne olduğunu bende anlamadım

Canım bak mesela ben dün itibariyle doğurgan döneme girdim yani az az akıntım oluyor. 3 gün sonra filan yumurtlama olur ve akıntım artacak. Ertesi gün de çatlama oluyor daha da artıyor iç çamaşırı islanacak kadar. Şeffaf çok sıvı kaygan bir akıntı. Bu yani bende olan canım herkeste aynı mı bilmem.

Yumurtlama ve çatlama aynı anlama geliyor değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…