Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Clife kullanıyorum üç gündür. Adetin son günü başladım yumurtlama başlayana kadar kullanılması öneriliyor. Ay bana bi haller bi haller adamın üstüne atlıyorum resmen
Öyle bir etkisi mi varmış. Allahallah hangi yiyeceklerde bulunuyor bu ilacın ana maddesi bende birkaç gündür öyleyim de kullanmadan

Merhaba kızlar. Her yere yazıyorum cevap veren olmadı. Ben ovulasyon testi yapmadım bu ay. Mart 1de regl oldum 11. Gün ilişkiye başladım bu güne kadar aralıksız devam ettik. 3 gündür sol kasığım ağrıyor ve göğüslerim acıyor, bunlar yumurtlama belirtileri sanırım akıntım da her zamanki gibi fazla değil. Belirtilere göre yeni mi başladı yumurtlama ? Bu güne kadar boşa mı yaptık. Bu günden sonra hala ilişkiye devam etmeli miyim?

Kızlar Clife kullanıyorum üç gündür. Adetin son günü başladım yumurtlama başlayana kadar kullanılması öneriliyor. Ay bana bi haller bi haller adamın üstüne atlıyorum resmen
Canim bu Clife yumurta gelişimi için mi?

Canım yumurtlamada olabilir gebelikte olabilir adet döngünd göre hesaplamasını en iyi sen yapabilirsin normalde 20. Günde yumurtlama gördüysen daha önce yumurtlamada olabilir

Canım yumurtlamada olabilir gebelikte olabilir adet döngünd göre hesaplamasını en iyi sen yapabilirsin normalde 20. Günde yumurtlama gördüysen daha önce yumurtlamada olabilir
Gebelik için bu belirtiler çok erken çünkü regl olmama daha 12 gün var. Yani siz ovulasyon döneminde göğüs acıması kasıkta sancı gibi belirtiler yaşıyor musunuz ya da yaşayan var mı? İlişkiye devam etmeli miyim kafam karıştı

Evet göğüs ağrısıda oluyo akıntımda artıyo kasık ağrımda oluyo ama kasık ağrım hafif oluyo ondan ziyade alt karın ağrım oluyo benim

Canim bu Clife yumurta gelişimi için mi?
Adet düzensizliği yumurta gelişimi çatlaması vs bi sürü faydası varmış canım, instagram sayfasından bak aslında baharat ve bal karışımı ilaç gibi olmadığı doğal olduğu için ben bi deniyim dedim belki yumurtalarım gelişmiyodur diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…