Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar YouTube a Mehmet Fatih karslı yazın lütfen bi bakın benim bu ay olmazsa o doktorun dediğini uygulycam birebir
Kuzum ben ona baktım da verdiği karışımlar aşırı pahalıymış. Birde eşim ve bana göre değil pek biz uygulayamayiz bire bir.

Bilmiyorum kuzum ya bir heyecan la yaptım yine oturdum totomun üstüne
Benim geçen ay ki halimsin ya bu ay yapmayacağım test. Aslında erken testim olsa belki yapardım yarın. Ona göre oruç tutmam diye. Ama artık tutucaz Rabbim kolaylık versin

kızlar hüseyin cengiz diye bir doktorun videosuna denk geldim, diyor ki yumurta catlaması ilkbaharda genellikle sabahları olurken (gece yarısı ile sabah 11 arası), sonbahar ve kıs mevsimlerinde daha cok aksamları (aksam 16 ile 19 arası) olur. bu bilgi ne işimize yarar bilmiyorum ama catlamasını takip ederken aklımızda olsun

Benim geçen ay ki halimsin ya bu ay yapmayacağım test. Aslında erken testim olsa belki yapardım yarın. Ona göre oruç tutmam diye. Ama artık tutucaz Rabbim kolaylık versin
hiç öyle düşünme canım ya, ben ilk gebeligimde ramazanda hamile kalmıstım ve bilmeden tutuyordum. hamileliğin olustugu ilk zamanlar tutmanın bir zararı yok. sadece progestan kullanman gerekiyorsa onu kullanırsın tutunmayı kolaylastırıyor

Biliyorum canım bir sorun olmaz da her zamankinden zor geçebilir yani. Sadece folik asit kullanıyorum şuanda. Onu da iftardan sonra veya sahurda alırım artık

Kızlar ya burda bişey gören var mı iki saattir efekt yapıyorum
PrensesAriel kuzum ya sende baksana hatta efektsiz olana bide sen yapsana yaa

Eklentiler

• IMG_20220331_180248.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20220331_175631.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…