Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzummmm gönlünü seveyim bence Ramazan güzel bir fırsat olabilir. Ben 5-6 kilo veriyorum garanti. Tabi bilemem de şartlarını bana o açıdan yarıyor yani sen iste yeterki neden veremeyesin. Aslında gluteni çıkarmamız lazım hayatımızdan. O başlı başına sıkıntı bence. Ama gel gör ki beyaz ekmek bir aşk benim için kilon verilmeyecek kadar çok değil hem azıcık yürüme ve öğün dengelemeyle halledersin bu işi yaparsın yaparsın

Kaplıcalara gidermiş sulara da girmezmiş aman da aman minnoş musun sen? Nasıl da düşünürmüş mercimeğini olsa da sevinsek

Yaaa aynen ya valla gözüm olmayan çizgileri de koyuyor oraya sanki emin olamadım buraya attım ama yok gibi ya biz uyduruyoruz sanki Mucize1357
Bat öncesi test yapınca böyle oluyor kuzum. Net çıksa bile emin olamiyoruz ki. Kan gerekiyor kesinlikle. Dur bekle bat günü beraber test yapacağız

Test artımed canım yarım saat felan olmuştur kuruma çizgisi olur mu sence bu kadar zamanda testi atmadım bilerek duruyor daha sonra yine bakacam kuruma çizgisi oldu mu diye
Artı medde bende kuruma çizgisi bile çıkmadı mesela erken gebelik de değil sanırım bu

İşaretlediğim yerde bi gölge gördüm
Yaa kuzum bende görüyorum ama bilemedim kuruma çizgisi de olabilir dimi her iki ihtimal e de hazırım aslında ama inşallah bebiş tir yaa bide senin yaptığın bu efektler sonucu kuruma çizgisi olan oldu mu acaba nasıl görünüyor merak ettim teşekkür ederim kuzum uğraşıyorsun sende böyle

Rabbim.hepinize hayirli evlatlar nasip etsin insallah bu listedeki herkes ve listede olamayan ama cocuk sahibi olmak isteyen herkes bir an önce hamile kalir ve burdan hamileliklerini kutlariz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…