Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H Hello Kity @miresl @Daydream_ R Random3 @dceke Venev Venev hepiniz cok tatlisiniz. Her ay muayeneden sonra burayi aglama duvarina ceviriyorum,gemileri yakiyorum 🙈 Napiyim, moralim cabuk bozuluyor, atlatamadigim seyler de var, ust uste binip dag kadar oluyorlar. Iyiki varsiniz. Spora baslayip ekmek ve sekerden uzak durmaya calisacagim. 160 boy 70kg, cok sisman degilim ya, hala giderim var bence ☺️ Genc kiz degilim sonucta, 40 yasinda kadinim. Gebelik durumumu etkiledigini dusunmuyorum ama 5kilo vererek 65kiloyla sezona fit girelim bakalim. Zaten yapilacaklar listesindeydi. Kolay kilo alan, zor veren bir bunyem var ama pandemiden beri boyleyim. Uzun zamandir ne aldim ne verdim. Umarim verebilirim. Su an alternatifini bulamasam da doktorumu degistirsem iyi olacak 🧘‍♀️
Kuzummmm gönlünü seveyim 💕 bence Ramazan güzel bir fırsat olabilir. Ben 5-6 kilo veriyorum garanti. Tabi bilemem de şartlarını bana o açıdan yarıyor yani 🤭 sen iste yeterki neden veremeyesin. Aslında gluteni çıkarmamız lazım hayatımızdan. O başlı başına sıkıntı bence. Ama gel gör ki beyaz ekmek bir aşk benim için 😂 kilon verilmeyecek kadar çok değil hem azıcık yürüme ve öğün dengelemeyle halledersin bu işi 👍 yaparsın yaparsın

Yaaa aileim yanındayım, yarın sabah da yolda olucam gün içinde de çıkmaz (sanki var da 🤣) o yüzden ctesi sabahı ilk testi yapıcam 🤗🤗 ailemin yanına kaplıcaya geldim sıcak su havuzu hamam falan var, valla hiç birisine girmedim belki bebek vardır diye 🤣🤣 umut işte 😆
Kaplıcalara gidermiş sulara da girmezmiş aman da aman minnoş musun sen? Nasıl da düşünürmüş mercimeğini olsa da sevinsek 💕

Yaaa aynen ya valla gözüm olmayan çizgileri de koyuyor oraya sanki emin olamadım buraya attım ama yok gibi ya biz uyduruyoruz sanki 😂😂😂 Mucize1357 Mucize1357
Bat öncesi test yapınca böyle oluyor kuzum. Net çıksa bile emin olamiyoruz ki. Kan gerekiyor kesinlikle. Dur bekle bat günü beraber test yapacağız 🤩

Test artımed canım yarım saat felan olmuştur kuruma çizgisi olur mu sence bu kadar zamanda testi atmadım bilerek duruyor ☹️daha sonra yine bakacam kuruma çizgisi oldu mu diye
Artı medde bende kuruma çizgisi bile çıkmadı mesela erken gebelik de değil sanırım bu

Eklentiler

• D017D5B0-1ED0-48FC-AAB9-B5DF21109D7C.jpeg
    D017D5B0-1ED0-48FC-AAB9-B5DF21109D7C.jpeg
    849,3 KB · Görüntüleme: 58
İşaretlediğim yerde bi gölge gördüm 😍
Yaa kuzum bende görüyorum ama bilemedim kuruma çizgisi de olabilir dimi her iki ihtimal e de hazırım aslında 🤩ama inşallah bebiş tir yaa bide senin yaptığın bu efektler sonucu kuruma çizgisi olan oldu mu acaba 😂nasıl görünüyor merak ettim 🙄teşekkür ederim kuzum uğraşıyorsun sende böyle 😘😍🙏🤰👶

Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Not: Listeye eklenmek için lütfen bat tarihlerinizi yazarken beni etiketleyiniz 🥳

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
@Cmz
1 Nisan
@hyl10
1 Nisan
@Dr Buden
1 Nisan
@Mutleml
1 Nisan
🔴
@Izabellaaa
1 Nisan
@Heartofqueen
1 Nisan
@gokceoz09
1 Nisan
:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Rabbi Hebli Mines Salihin
1 Nisan
@iyilikperisi92
1 Nisan
1 Nisan
@beyazpapatya35
2 Nisan
@minezmn41
2 Nisan
@iyilikperisi92
4 Nisan
@E L B A
4 Nisan
@melindamel
4 Nisan
Mucize1357 Mucize1357
5 Nisan
@sedacamasal
5 Nisan
@Feyzaakncc
5 Nisan
6 Nisan
@memurehanim
6 Nisan
@Ayseeekkk
6 Nisan
@seyma4
6 Nisan
@undomielk
6 Nisan
PrensesAriel PrensesAriel
6 Nisan
Hayat su Hayat su
6 Nisan
@lacivertgibimi
7 Nisan
@dceke
7 Nisan
@TkCnDE2021
8 Nisan
8 Nisan
@Gzmyts53
8 Nisan
@aysemah
8 Nisan
@LadyRuby
8 Nisan
@Teach_
9 Nisan
@jadeysm
9 Nisan
@Kelebenkk
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
@Elif_edanur_61_61
9 Nisan
@Lalelinur
10 Nisan
@niidos
10 Nisan
@Lazgulu5561
11 Nisan
R Random3
12 Nisan
@hzlsel
13 Nisan
@Busraslankara
13 Nisan
@kahveseverlerden
13 Nisan
@bshk1993
14 Nisan
@Fang
15 Nisan
@Safiye19
15 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
@Birbuketcicek
15 Nisan
@miresl
15 Nisan
@ozguss
16 Nisan
@sultansultan90
16 Nisan
@tucimo
17 Nisan
@asunny
18 Nisan
@Mrs Electrical Engineer
18 Nisan
@Limonsekeri
18 Nisan
@Sopranoooo
18 Nisan
@Oooyyykuuuuuu
19 Nisan
Venev Venev
21 Nisan
@Ssssssb
21 Nisan
@Misako
22 Nisan
@annewith
23 Nisan
@Sina7636
23 Nisan
@marshmelov
25 Nisan
@nzl41
25 Nisan
@mucizegibisin
25 Nisan
@golgelericinde
26 Nisan
@Sahrazad
28 Nisan
@sonsuzaskk
29 Nisan
Rabbim.hepinize hayirli evlatlar nasip etsin insallah bu listedeki herkes ve listede olamayan ama cocuk sahibi olmak isteyen herkes bir an önce hamile kalir ve burdan hamileliklerini kutlariz

X