Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kendimi gördüm valla kuzum. Tatlı 40 yıl olsa aramam ama ekmeksiz yapamıyorum. Çok yemeyelim diye sürekli tam buğday alıyoruz ama yine de bırakamıyorum. Bizde dün eşimle yürüyüşe başladık bakalım. Ön hazırlık olsun dedik :))
Valla çok iyi yapmışsınız canım. Bende evde Leslie filan yapıyordum ama işte hamilelik konusu yüzünden onu da bıraktım. 😁

benim eşim de abur cubur seviyor, alıyoruz valla. eskiden bu kadar yemezdim ama son donemde stresten sanırım, canım sıkıldıkca saldırıyorum. ben de ekmege karsı koyabiliyorum en kötü takıllı ekmek yiyince tıkıyor insanı zaten. benim bu ay bos gecti ramazan da oyle gececek. aynen dedigin gibi buna odaklanalım 🤣
Ramazanda zayifliyoruz topigi mi açsak ne 🤣🤣🤣

Bat 6 olanlar pozitif gören test yapan yok mu ben hep negatif gördüm daha 😁 6 gün bar daha normal diye kendimi avutup yine tesdtyapasım geliyor hep

Valla çok iyi yapmışsınız canım. Bende evde Leslie filan yapıyordum ama işte hamilelik konusu yüzünden onu da bıraktım. 😁
Bu arada canım doktorum mutlaka yürüyüş yapmamı önermişti ilk gebeliğimde. Hatta şöyle bir cümlesi var. Yemek yersen sen kilo alırsın yürüyüş yaparsan bebek kilo alır 😁😁

Bu arada canım doktorum mutlaka yürüyüş yapmamı önermişti ilk gebeliğimde. Hatta şöyle bir cümlesi var. Yemek yersen sen kilo alırsın yürüyüş yaparsan bebek kilo alır 😁😁
Bunu söylediğin iyi oldu valla zorla da olsa çıkarım yuruyuse inşallah. Tembelim yaaa sanki. Evden çıkana kadar sürünüyorum. Çıkınca sürtüyorum 🤣🤣🤣

X