2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Hahahaha ya bende bi yakınım için hediye almaya diye gittim 5 dakikada bunu da aldım çıktım öyle diyim ben oliviuma gittim hem büyük hem çok uygundu fiyatlar outlet mağazası diye olabilir asıl başka nerelerde outlet var enter bende online alışverişin kölesiyim resmen ama bebek eşyası olunca görüp almak daha zevkli geldi o yüzden yavaş yavaş halledicem bazen giderim alırım bazen online artık. Ay nike vardı dediğim avmde 50 tl ye çocuk ayakkabısı almıştık geçen sene anılarım canlandı, sonra çocuğa küçük geldi bize kalmıştı. Eşim gelsin bazayı kaldırtıyım da atayım

Ay çok güzelmiiş güle güle kullan bebişine canımm ne güzel indirimler yapmış karaca ben de bakıyım:))

Onlineda yok ama trendyolda varmış buldumvalla kendime zor beğenirim ama söz konusu bebiş olunca insan hemen herşeyi beğeniyoroliviumu biliyorum ama çookk uzun yıllar oldu hiç gitmedim canım. Mağaza çeşitliliği ve büyüklüğü olarak mall ofu çok seviyorum aradığını bulmamak imkansız gibi. Outlette starcity ve 212 var bebek mağazaları var mı bakmak lazım online alışverişi bende çok seviyorum ama kesinlikle bebişlere görüp almak daha güzel ya da mağazada beğenip onlineda indirimde yakalamak bizde çok hediye aldık ama bizimkiler hep kızdı oğluş olursa bir çöp yok nike demişken deposite outlette var nike mağazası orda da oluyordu minicik ayakkabılar bir ara bakmak lazım

Benim annem hem mall of hem depositeye çok yakın oturuyor o yüzden karış karış biliyorum ahhh ama olivium nike da bebek ayakkabıları daha çoktuu evet ben sürekli outletlerde gezicem valla hem uygun fiyatlar hem güzel ürünler denk geliyor
Ay çok güzelmiiş güle güle kullan bebişine canımm ne güzel indirimler yapmış karaca ben de bakıyım:))
teşekkür ederim canım inşallahh Evet evet bakın mutlaka insanın içi gidiyor

Amin
Ense kalınlığıda çıktı ama böyle olup sağlıklı doğan bebekler var dedi perinatolog

Allah razı olsun nasıl umut oldu bana nasıl inşaAllah benimki de basit geçici birşeydir
Çok duaya ihtiyacım var
Lütfen stres yapmayın doktorlar olasıkları söylüyorlar minicik birşey görüp. Kuzenim için de buna benzer bişey demişlerdi maşallah yeğenim çok sağlıklı doğdu. Sağlıklı beslenin, dinlenin, temiz hava alın ve bolbol dua edip gülümseyin hayal kurun. Sağlıkla gelsin inşallah,

Kızlar ben de dün yaptırdım 2li taramayı. Sonuçlar en geç pazartesi çıkar dediler. Doktor ölçüm yaptı ense kalınlığı iyi, burun kemiği oluşmuş dedi. Yine cinsiyete ilgili birşey söylemedi

Amin
Ense kalınlığıda çıktı ama böyle olup sağlıklı doğan bebekler var dedi perinatolog
Ense kalınlığı ne kadar çıktı su anda kaç haftaliksin bebeğin gelişimine göre tam haftasında bakmak önemli su anki gebeligimde geçen hafta kontrole gittim ense kalınlığı biraz fazla ben ikili test yaptırmak istemedim kızım da da yaptırmamıştim Dr o zaman perinatolaga görün ikinci görüş olarak ama öncesinde bir hafta sonra boz tekrar bakalım dedi. Bugun kontrole gittim tekrar çok şükür ense kalınlığı gayaet normal bir sıkıntı yok 20 haftalık rutin detayliya girecegim. Mutlaka tekrar kontrole git ilerleme gerileme var mı diye bol bol dua et inşallah hepsi düzelecek canım dualarım seninle

kızlar cuma günüde benim randevum var 11+3 te. şimdiden günler geçmiyor. hem ikili yaptıracağım hem fetal test. hemde cinsiyet tahmini yapacak dr. tüm minik yavrularımıza dua ediyorum

kızlar cuma günüde benim randevum var 11+3 te. şimdiden günler geçmiyor. hem ikili yaptıracağım hem fetal test. hemde cinsiyet tahmini yapacak dr. tüm minik yavrularımıza dua ediyorum
Güzel sonuçlarla gel inşallahh Cuma’ya bi şey kalmadıı of benim 18 inde bekle bekle geçmiyor

Güzel sonuçlarla gel inşallahh Cuma’ya bi şey kalmadıı of benim 18 inde bekle bekle geçmiyor
En son gördüğümde hiç bişeye benzemiyordu şimdi neye benzeyecek çok heyecanlıyım bi de kanamam nedeniyle dr 12. Haftaya kadar risk var ve temkinli olalım demişti. 12. Haftanında bitiyor olmasının huzuru var içimde. Snki bi leveli başarmışım gibi analıq resmen beni ponçik biri yaptı ya.

Benim son attığım ultrason fotisi 11+1 muhtemelen ona benzicek spolier veriyim ayy evet gerçekten öyle oluyo. Benim de doktorum en başından 10. Haftaya kadar risk her gebede %20 dir sonra %1 e düşer dediği için ben de iple çekmiştim seni çok iyi anlıyorum inş cinsiyet tahminiyle de gelirsinn

Anketimiz düzeldi oy verenler görünmüyordu. Belli olanlar işaretleyebilir kızlarr. Tabloya yaz benim cinsiyetimi diyosanız onu da yazayım bi etiketleyiverin

Allah razı olsun nasıl iyi geldi canım yazdıkların nasıl
Bende aynılarını düşündüm biliyormusun inşaAllah cuma gününe başka bir perinatoloğa randevum var Rabbim sağlıklı ve çok güzel haberler alabilmemi ve sizlere verebilmemi nasip etsin ense kalınlığımız 4mm çıktı haftamızda 11+0 günlük ve perinatolog raporunda nazal kemik izlendi 5mm*+* şeklinde yazıyordu galiba bu risk denilen hastalıkta nazal kemik çok geç görğnürmüş
Rabbim evlatlarımıza sağlık versin hamilelik çokk derin ve duygu yüklü birşeymiş

Arkadaşlar Kasım ayında güzel indirimler olucakmış, bebek mağzalarında indirimler gördüğümüzde birbirmizi burdan bilgilendirsek ne güzel olur

Bugün uygulamada yazan ve benim yine başım zonklayarak uyanmam.bu baş ağrısı insanı ne kadar zorluyor,hareket ettikçe ağrı artıyo,öylece duruyorum yerimde

Eklentiler

• A1D22E9B-0523-4D7C-9CB8-6A2504708809.jpeg
    120,5 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…