2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kızlarım merhaba bugün bizde kontrole gittik, iki hafta sonra ikili tarama ve ense kalınlığı için tekrar gideceğiz. Gayet iyiydi bebek bir sorun yoktu baya hareketli tekme atıyor, ellerini yumruk yapmıştı. 10+1 olduk doktor cinsiyet tahmini yapmadı çok küçük zaten. Ama belki siz teyzeleri anlarsınız bir bakar mısınız?

Eklentiler

• C974607A-C1F0-425A-8A29-DC64873CD86C.jpeg
    117,5 KB · Görüntüleme: 58
Ben de 1 adet müslin aldımm kıyafetlerin hem tipi hoşuma gitmedi hem de büyük aylar kalmıştı zaten talan olmuş kalsa bi tane de kundak havlu almayı düşünüyodum ama kısmet artık
Kıyafetleri ben de beğenmedim:) kundak havlu vardı ama başlığı pembeydi almadım. Ağız bezi aradım bulamadım:)

Ayyy canım benim maşallahh nasıl büyümüş

Ay dimiii seninki de böyledir şimdi bizim seninle aynı. İnsan büyüdüklerini biliyor ama doktora gidince hayret ettim bu kadar harekete
Evet bebek aynıyız seninle, inşallah benim minnak da sağlıklı bir şekilde büyüyordur tekrardan senin minika için de maşallahhhh

Öksürükten korkmayın , benim de alerjimden dolayı iki haftadır var, bazen kuvvetli öksürüyorum bişey olur mu diye sordum, hiçbişey olmaz dedi doktor

Evet bebek aynıyız seninle, inşallah benim minnak da sağlıklı bir şekilde büyüyordur tekrardan senin minika için de maşallahhhh
Büyüyordur büyüyordu annesi merak etme, ben de bugün aynı korkularla gittim insanın hep bir tedirginliği oluyor. Teşekkür ederiz kuşum hepsi sağlıkla doğsunlar inşallah Gidersen doktora haber et bize de

Büyüyordur büyüyordu annesi merak etme, ben de bugün aynı korkularla gittim insanın hep bir tedirginliği oluyor. Teşekkür ederiz kuşum hepsi sağlıkla doğsunlar inşallah Gidersen doktora haber et bize de
İnşaallah canıım benim ederim mutlaka gidince

Kızlar selamm dün inanılmaz bi migren ağrısı yaşadım hastaneye gitmek zorunda kalacak kadar. Orda da parol ve metmapid serum olarak verdiler. Yani migren de olsa işimiz yine parola kalıyor baş ağrısıyla birlikte kusma da oldu ama artık iyiyim sanırım. Tam bitiyor derken yeniden başlıyor kusmalar sonu yok galiba

Ayyy maşallahhh oyumu erkekten yana kullanıyorum

Yaaaa çok geçmiş olsun canım. Serum olarak alınca rahatlatmıştır seni yine biraz. Migrenini tetikleyecek birşey mi oldu? Annemde de var bazen tetikleyen şeyler olunca tutuyor. Benim migrenim yok çok şükür ama dün benimde baş ağrım tuttu. Dün bizim yıldönümümüzdü dışardaydık birde evde olsaydım daha zor geçerdi ama dışarda bir şekilde idare ettim. Artık baş ağrıları yaşayabilirmişiz inşallah hafif geçer gider migrene dönüştürmez

Cok gecmis olsn benimde migrenim var bugun 5.günüm ve hala gecmedi parolla idare etmeye calisiyorum ama banamisin demiyor yagis olacaginda havada nem oldugunda iyice artiyor allah hepimzn yardmcisi olsun migren cok zor hamilelikte

Merhaba herkese,
Bugün kontrolüm vardı başta benim ısrarım üzerine 10+6 da kıza benzeten doktorum bugün 13+6 da erkek olduğunu söyledi bebekte 14+4 görünüyormuş kesin dedi doktor pipisini bile gördük paşamın

Merhaba. Yaş 35 ikinci gebelik. İlki 2014 doğumlu erkek. Bakalım bu sefer ne gelecek doktor henüz muhtemel doğum tarihi vermedi. neyse hayırlısı herkese merhabalar

Son düzenleme:
Aslında hiçbi şey olmadı hatta sabahtan falan hiçbi şeyim yoktu bi dışarı çıktım yürüdüm falan eve bi geldim başım zonkluyo. Biraz ıslak bez bağladım yok bana mısın demedi, biraz uyuyim dedim kalktım yine aynı şiddette devam. Gözlerim çıkıcak gibi ağrıyodu ya anlatamam. Ama yine de çözüm parol oldu. Damardan olunca daha çabuk etki etti belki yoksa parol asla geçirmez benim başımı dün kimi duysam başı ağrıyodu belki havadan da olabilirr sana da geçmiş olsun canım ya inşallah çok sık yaşamadan atlatırız
Cok gecmis olsn benimde migrenim var bugun 5.günüm ve hala gecmedi parolla idare etmeye calisiyorum ama banamisin demiyor yagis olacaginda havada nem oldugunda iyice artiyor allah hepimzn yardmcisi olsun migren cok zor hamilelikte
parol normalde ağızdan aldığımda hiç kesmez beni damardan olunca kesti heralde istersen sen de bi git rahatlarsın. Gerçekten çekilcek dert değil ya. Hamilelikte ilk kez tuttu benim yoksa avmigran içiyorum pıt diye kesiyo inşallah tutmaz bi daha hiçbirimizin

Yaaa hayırlı olsunn bu sene erkek senesi zaten bol bol oğluş var grupta
Merhaba. Yaş 35 ikinci gebelik. İlki 2014 doğumlu erkek. Bakalım bu sefer ne gelecek doktor henüz muhtemel doğum tarihi vermedi. neyse hayırlısı herkese merhabalar
hayırlı olsunn gönlünüze göre olur inşallah tahmini doğum tarihi ne zamann

Çok geçmiş olsun canimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…