2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kizlar herkesin pappa degerleri 2 3 4 cikarken benimki niye boyle 480 lerde anlayan varmi sonuc falanda yazmiyor sdce boyle bir sonuc goruntuledim smdi girince ölçü birimi mi farkli acaba

Eklentiler

• Screenshot_20211029-114741_Photos.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 44
Kizlar herkesin pappa degerleri 2 3 4 cikarken benimki niye boyle 480 lerde anlayan varmi sonuc falanda yazmiyor sdce boyle bir sonuc goruntuledim smdi girince ölçü birimi mi farkli acaba
Merhabalar papp-a değeriyle ilgili bir bilgim yok belki laboratuvar kaynaklı öyle belirtilmiştir. Diğer değerleriniz normal çıkmış gözüküyor

Çok fena grip salgını var ya dikkat et kendine az kaldı inşallah öksürük de biticek Bulantı benim de hafiflemişti ne güzel 1-2 gündür prilamı sadece gece 1 alayım dedim feleğim şaştı diyebilirim. Boğazıma sanki bi yumru oturdu gitmiyo o da iyice midemi bulandırıyor bıktım yaa
Günaydın kızlar bime gidip gelen ürünlerden alan var mı :)
ben geçen sefer gitmiştim de bu sefer de bi önünden geçerken yoklarım bi şey kaldığını zannetmiyorum amaa, of bi de mide bulantım olduğu için bimlerin için bana çok pis kokuyo 2 dk bakıp çıkarım hemenn

Canım bulantısı bitenlerin 3,5-4 aylık olduğunda ancak bitmiş. Ben ilacı bırakmaya çalışmayı 16 haftalık olana kadar denemeyeceğim bence sende hiç deneme günlerini zehir etme

Canım bulantısı bitenlerin 3,5-4 aylık olduğunda ancak bitmiş. Ben ilacı bırakmaya çalışmayı 16 haftalık olana kadar denemeyeceğim bence sende hiç deneme günlerini zehir etme
Ya ben de hafiflemeye başlayınca bi umut dedim ama şimdi geri sabah 1 gece 1 e döndüm. En azından gece 2 almıyorum bu bile bi gelişmedir

Ya ben de prilam almadan uyumaya korkar oldum hatta 2 gün önce gece ilacı alıp uyumama rağmen sabah fena haldeydim öksürük beni biraz tedirgin ediyor bebeğim inşallah iyidir kontrole de daha 2 hafta var, haftasonu arkadaşım müsait olursa gidip göreceğim bebeğimi çok merak ediyorum

Dr acelesi var diye tahmin de bulunmadı, erken diye geçiştirdimeraktan netceem been

Ya ben de hafiflemeye başlayınca bi umut dedim ama şimdi geri sabah 1 gece 1 e döndüm. En azından gece 2 almıyorum bu bile bi gelişmedir
Ah nerde Ben gece yatarken 2 alıyorum sabah aç karnına içemem diye ama gün içinde sürekli kendini hissettiriyor sabah 1 tane daha alsam ancak iyi gelir sanki

Ah nerde Ben gece yatarken 2 alıyorum sabah aç karnına içemem diye ama gün içinde sürekli kendini hissettiriyor sabah 1 tane daha alsam ancak iyi gelir sanki. İnsanlar bırakmaya çalışırken ben doz arttırıcam bu gidişle

Ah nerde Ben gece yatarken 2 alıyorum sabah aç karnına içemem diye ama gün içinde sürekli kendini hissettiriyor sabah 1 tane daha alsam ancak iyi gelir sanki. İnsanlar bırakmaya çalışırken ben doz arttırıcam bu gidişle

Yazdığımı göndermedi göndermedi 4 defa göndermiş bir sorun oldu heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…