2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kizlar herkesin pappa degerleri 2 3 4 cikarken benimki niye boyle 480 lerde anlayan varmi sonuc falanda yazmiyor sdce boyle bir sonuc goruntuledim smdi girince ölçü birimi mi farkli acaba

Eklentiler

• Screenshot_20211029-114741_Photos.jpg
    Screenshot_20211029-114741_Photos.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 44
Kizlar herkesin pappa degerleri 2 3 4 cikarken benimki niye boyle 480 lerde anlayan varmi sonuc falanda yazmiyor sdce boyle bir sonuc goruntuledim smdi girince ölçü birimi mi farkli acaba
Merhabalar papp-a değeriyle ilgili bir bilgim yok belki laboratuvar kaynaklı öyle belirtilmiştir. Diğer değerleriniz normal çıkmış gözüküyor

Canımsınn💜 hastalığım geçti derken sonra tekrarladı şimdi biraz öksürüğüm var dinlenebilsem iyileşirdim belki ama maalesef çok yoğun bir dönem benim için, Bulantı da maalesef devam gece 2 prilam içip sabah daha az bulantıyla uyanıyorum ama asla kökten bitmiyor 😄 sen de durumlar neeee bulantılar devam mı 🥺🙆‍♀️
Çok fena grip salgını var ya dikkat et kendine az kaldı inşallah öksürük de biticek 🙏🏼 Bulantı benim de hafiflemişti ne güzel 1-2 gündür prilamı sadece gece 1 alayım dedim feleğim şaştı diyebilirim. Boğazıma sanki bi yumru oturdu gitmiyo o da iyice midemi bulandırıyor 🥺 bıktım yaa
Günaydın kızlar bime gidip gelen ürünlerden alan var mı :)
ben geçen sefer gitmiştim de bu sefer de bi önünden geçerken yoklarım 😄 bi şey kaldığını zannetmiyorum amaa, of bi de mide bulantım olduğu için bimlerin için bana çok pis kokuyo 😷 2 dk bakıp çıkarım hemenn

Çok fena grip salgını var ya dikkat et kendine az kaldı inşallah öksürük de biticek 🙏🏼 Bulantı benim de hafiflemişti ne güzel 1-2 gündür prilamı sadece gece 1 alayım dedim feleğim şaştı diyebilirim. Boğazıma sanki bi yumru oturdu gitmiyo o da iyice midemi bulandırıyor 🥺 bıktım yaa

ben geçen sefer gitmiştim de bu sefer de bi önünden geçerken yoklarım 😄 bi şey kaldığını zannetmiyorum amaa, of bi de mide bulantım olduğu için bimlerin için bana çok pis kokuyo 😷 2 dk bakıp çıkarım hemenn
Canım bulantısı bitenlerin 3,5-4 aylık olduğunda ancak bitmiş. Ben ilacı bırakmaya çalışmayı 16 haftalık olana kadar denemeyeceğim😅 bence sende hiç deneme günlerini zehir etme

Canım bulantısı bitenlerin 3,5-4 aylık olduğunda ancak bitmiş. Ben ilacı bırakmaya çalışmayı 16 haftalık olana kadar denemeyeceğim😅 bence sende hiç deneme günlerini zehir etme
Ya ben de hafiflemeye başlayınca bi umut dedim 😂 ama şimdi geri sabah 1 gece 1 e döndüm. En azından gece 2 almıyorum bu bile bi gelişmedir 😂😂

Ya ben de prilam almadan uyumaya korkar oldum hatta 2 gün önce gece ilacı alıp uyumama rağmen sabah fena haldeydim 🥺🙄 öksürük beni biraz tedirgin ediyor bebeğim inşallah iyidir kontrole de daha 2 hafta var, haftasonu arkadaşım müsait olursa gidip göreceğim bebeğimi çok merak ediyorum🥺

Dr acelesi var diye tahmin de bulunmadı, erken diye geçiştirdi:KK12:meraktan netceem been:KK11:
IMG_20211029_122354.jpg

Ya ben de hafiflemeye başlayınca bi umut dedim 😂 ama şimdi geri sabah 1 gece 1 e döndüm. En azından gece 2 almıyorum bu bile bi gelişmedir 😂😂
Ah nerde😅 Ben gece yatarken 2 alıyorum sabah aç karnına içemem diye ama gün içinde sürekli kendini hissettiriyor sabah 1 tane daha alsam ancak iyi gelir sanki

Ah nerde😅 Ben gece yatarken 2 alıyorum sabah aç karnına içemem diye ama gün içinde sürekli kendini hissettiriyor sabah 1 tane daha alsam ancak iyi gelir sanki. İnsanlar bırakmaya çalışırken ben doz arttırıcam bu gidişle😂😂

Ah nerde😅 Ben gece yatarken 2 alıyorum sabah aç karnına içemem diye ama gün içinde sürekli kendini hissettiriyor sabah 1 tane daha alsam ancak iyi gelir sanki. İnsanlar bırakmaya çalışırken ben doz arttırıcam bu gidişle😂😂

Yazdığımı göndermedi göndermedi 4 defa göndermiş bir sorun oldu heralde😂😅

X