2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
baş dönmesi mide bulantısından daha zor araba bile kullanamadım. bu arada başınız sağolsun bebiş içinde ne güzel haberlerle gelmişsiniz. 11+3 te gidicem bende çikolata yesem hareketlenecek kadar büyümüş olurmu

Larissam ben de tam olarak doktorun doğum süresince her dakika yanında olamayacağı nedenleriyle istiyorum ebe. Hastanelerin kendi bünyesinde çalışan ebeler genel olarak biz doğum yaparken nöbetçi kimse o ilgileniyor. Ben daha tanıdığım ve güvendiğim birisi olsun istediğim için. En iyisi biraz daha düşünmek ve doktorlarımızla konuşmak

doulayla doğum yapan arkadaşım doğum sırasında en son doulanın kafası koltuğumun altında kafasını sıkıyordum kadında ıkın diye bağırıyordu diye anlatıyor bana da lazım şöyle stresmi alacak bir doula eşim diyor doğuma gireyimmi diye yok diyorum aile faciası çıkmasın

Hahahaha ay hiç güleceğim yoktu galiba ben de eşimi istemiyorum doğumda sanki onu gördükçe iyice sinirlenirmişim gibi. Öyle bir doula bulursanız haber edin şöyle sakin sakin bizim stresimizi alacak biri lazım. Ay sağlıkla gelsin o günler inşallah hepimiz için. Eğer araştırır iyi birini bulursam mutlaka sizlere yazarım. Sizlerde bulursanız bana yazın

eşimi doğumda görsem kesin bütün sinirimi ondan çıkarırım. ben niye doğuruyorum sen doğur. böyle babalık mı olur oof ne eziyetler ederim kesin. doula ayarlarsam yazarm mutlaka size şartlarını da yazarım ama 6 ayda sonra artık o işler.

Çok şükür canım Kesinliği nedir bilmiyorum ama burda denk geldiğim kadarıyla öyleydi canım. Hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar da önemli olan o benim ilk bebeğim bizde ikiside yok

Çok sağolun Bundan önce 10+1de gitmiştim o zamanda elleri kollar vardı hareket ediyordu siz 1 hafta daha sonra görmüş olcaksınız kesinlikle büyümüş olur çikolata ve meyvesuyu genelde işe yarıyor sizde deneyebilirsiniz
Bende bu sebeplerden dolayı ebe düşünüyorum ama biraz daha zaman geçtiğinde karar vereceğim. Zira benim doktorumun özel yeri olduğu için daha doğum yapacağım hastane belli değil ilerleyen haftalarda beraber karar vereceğiz. Gönlümüzden geçtiği gibi sağlıkla kavuşalım inşallah

arkadaşlar hergittiğinizde kilo kontrolü yapıyor mu doktorunuz her muayenede? kilonuz aynı mı 3 ay sonunda? kilo aldınız mı? kaç kilo aldınız

arkadaşlar hergittiğinizde kilo kontrolü yapıyor mu doktorunuz her muayenede? kilonuz aynı mı 3 ay sonunda? kilo aldınız mı? kaç kilo aldınız
Evet yapıyor canım ultrasondan önce tartılıyorum 2 kilo vermiştim şuanda hala almadım aynıyım

Kaç kilosunuz boy kaç? yemeleriniz nasıl iştahınızz ben valla en son kontrolde almıştım da
Boyum 1.65 kilomda 52. Ben bulantılarımdan dolayı ve sürekli halsiz olduğum için günü kurtaracak şekilde az az sık sık birşeyler yedim. Çoğunluk meyve ve çorba tükettim. Her bünye farklı doktorunuz kilo konusunda size yol gösterecektir

Ya hiç bi günüm diğerine tutmuyor sizin de böyle mi geçen hafta çok kötüydü her yediğim istifra sonra bikaç gündür iyiydi midem çıkarmadım hatta noluyo ki şimdi niye geçti dedim bugün yine kötü zor duruyorum

Çok şükür lekelenme peceteye geliyor wc gittigimde
Hemsireye sordum kanamayi durduracak,kasilmalarini engelleyecek,agri kesici ilac karistirdik demisti ilk serumda digerlerinde sormadim
aynısını yaşıyorum kahverengi lekelenme yaşıyorum ve kasık kramları.. stres oluyorum ister istemez. doktor da bana boş izotonik serum veriyor sadece bol sıvı tüket diyor başka bi şey yok..

Çok şükür canım Kesinliği nedir bilmiyorum ama burda denk geldiğim kadarıyla öyleydi canım. Hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar da önemli olan o benim ilk bebeğim bizde ikiside yok
Aynen öyle canım sağlıklı hayırlı evlat olsunlar gerisi önemli değil dediğim gibi. Bizim de ilk çocuk

Ben de 11 de gitmiştim hareketlenecek kadar büyümüş oluyolar evet dönüp duruyodu sürekli:))

Bugüne kadar hep öyle geldim canım bulantı yaşayan çoğu arkadaşımızda aynı durumda. Geçen gece yorgunluktan bulantı ilacımı içmeden uyumuşum dün korkunçtu. Bugün çok şükür daha rahatım. 12.haftaya doğru şurda 2-3 gündür biraz daha iyi hissetmeye başladım ben ama tabi ilaçla

Allah yardımcın olsun seninde canım.
Ben ilaç almıyorum şimdilik dayanıyorum çok çok kötüleşmedim ama bi öyle bi böyle oluyorum dengem şaştı

Aynen böyle. Tam geçti artık düzeliyorum dedim yine su bile içemez oldum..

Allah yardımcın olsun seninde canım.
Ben ilaç almıyorum şimdilik dayanıyorum çok çok kötüleşmedim ama bi öyle bi böyle oluyorum dengem şaştı
İlaç dediğime bakmayın prilam kullanıyorum doktorum içinde bulantıya iyi gelen vitaminler olduğunu söyledi. Başta bende kullanmak istemedim ama baktım geçecek gibi değil kullandım ve daha iyi hissetmeye başladım. Gerçi yinede bazı günler zorlanmaya devam ediyor. Daha rahat geçireceğimiz günleri sabırsızlıkla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…