2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
arkadaşlar hergittiğinizde kilo kontrolü yapıyor mu doktorunuz her muayenede? kilonuz aynı mı 3 ay sonunda? kilo aldınız mı? kaç kilo aldınız
ben kilo almadım henüz. xiaomi nin tartısı var bende app inden sürekli takip ediyorum. doktorada gösteriyorum ekstra tartmıyor o sebeple. ama boy 162 fln almazsam iyi olacak top gibi yuvarlanırım valla.

Evet inşallah sen maaşallah bizden ileridesin biter inşallah bu haftalarda.. bende çok olsaydı prilam içecektim ama her gün olmuyor idare ediyorum şimdilik bakalım ne olacak artmaz inşallah
Bende şu 2. Trimester i iple çekiyorum prensesler gibi olacağız ya ye iç gez iştah full enerji tavan oh mis

arkadaşlar hergittiğinizde kilo kontrolü yapıyor mu doktorunuz her muayenede? kilonuz aynı mı 3 ay sonunda? kilo aldınız mı? kaç kilo aldınız
Bana ilk kaç kilosun diye sordu benim söylediğimi girdi bilgisayara. Sonra bidaha tartmadı, ikili taramaya gittiğimde tarttı onda bilgileri girmeleri gerekiyomuş, risk hesaplanması için. Ben 3 ayın sonunda 1 kilo verdim ,çok kusmuyordum,prilamla idare ediyordum ama iştahım yoktu özellikle akşamları çok az yiyebiliyordum, akşamları aç gibi kalınca işte bir kilo gitmiş. Bakalım bundan sonra kaçar kaçar alıcam

benim maşallah hamileliğin başından beri mide bulantım hiç olmadı kusmadım hiç,,ama tüp bebek doktorum kortizona devam ettirdi gecen haftaya kdr ,kendi doktorum bu hafta kestirdi benim ilk gittğim kilo ile suan 1.5 kılo almısım gozukuyor o yuzden sordum dah da 3 ay bıtmedı umarım bu 1.5 kılodan baska da almam ama benım şahsen iştahım cok açık ..

progesteron iğne ve ilaç alımına devam edıyorum,oksapar iğne ve folik asit kullanıyorum,düne kadarda kortizon alıyordum bilemıyorum ilaçlar mı kilo aldırdı benmi yiyorum..

Maşallah hiç bulantı yaşamamanız çok iyi.iştahım açık olmasını kilo almayı tercih ederdim ben de bazı günler uyuyim de şu bulantı hissini yaşamıyım diye erkenden yatardım. 1,5 kg çok bişi değil bence ,ideal ilk üç ay için,bulantısı olmayanlar alıyodur o kdar

progesteron iğne ve ilaç alımına devam edıyorum,oksapar iğne ve folik asit kullanıyorum,düne kadarda kortizon alıyordum bilemıyorum ilaçlar mı kilo aldırdı benmi yiyorum..
bende progesteron iğne ve hap ve folik asit kullanıyorum . folik asite başlayalı 7 ay oldu sanırım. bence bulantınız olmadığı için kilo almışsınızdır bulantı varken kilo almak mümkün değil. ben mesela kusuyorum ama açım cnm bişeyler istiyor çok ilginç iştahim var ama midem izin vermiyor kilo alamıyorsun böyle olunca

Kizlar ikili test sonucum çok yüksek riskli çıktı neye karar vereceğimi bilemiyorum doktorun tavsiyesi NIPT testi ni yaptırmam gerektiği kafam Durmuş durumda

Kizlar ikili test sonucum çok yüksek riskli çıktı neye karar vereceğimi bilemiyorum doktorun tavsiyesi NIPT testi ni yaptırmam gerektiği kafam Durmuş durumda
Canım öncelikle hemen sakin oluyorsun. Bu sonucu alıp çoook sağlıklı doğum yapan büyük bir kitle var. Nifty testini yaptır istersen kafan rahat etsin %99 doğru sonuç veriyormuş.

Oran kac cikti? Oranin yaninda ense kalinligi ve burun kemigi icin doktor ne dedi?

Canım öncelikle hemen sakin oluyorsun. Bu sonucu alıp çoook sağlıklı doğum yapan büyük bir kitle var. Nifty testini yaptır istersen kafan rahat etsin %99 doğru sonuç veriyormuş.
Kac gundur seni gorurum diye giriyorum nasilsin canim?

Kac gundur seni gorurum diye giriyorum nasilsin canim?
İyiyim canım, cumartesi sabah randevum var. Normalde yarındı ama eşimin şehir dışı işi çıktı, ben de tek gitmek istemedim cumartesiye aldım. Hafif kask ağrısı ve meme hassasiyeti devam ediyor. Onun dışında yorumlayabileceğim bir şey yok. İnşallah benimledir bebişim.

Dualarım seninle canım güzel haberlerle gelmeni canı gönülden istiyorum hakkınızda hayırlısı olsun

Dualarım seninle canım güzel haberlerle gelmeni canı gönülden istiyorum hakkınızda hayırlısı olsun
İyi ki varsınız kızlar, sayenizde daha güçlü hissediyorum kendimi. Her iki ihtimale de çok hazırladım kendimi. Bilmiyorum ama nedense içimde kötü bir his yok, sanki benimle bebişim ama Allah bilir tabiki. Eğer olumsuz çıkarsa artık hislerime güvenmeyecem

Canim Sakin olmaya çalışıyorum gerçekten yarin başka bi doktordan görüş alıp öyle karar vericem artık

Güzel düşüneceğiz güzel olcak inşallah eğer olumsuz olursa da çok zor tahmin edebiliyorum ama gebe kalabiliyor olman bile çok güzel olumlu birşey canım doktorlar hep öyle söylüyor. Hemmen sağlıkla kavuşacağın gebelikler nasip olsun inşallah

Canim Sakin olmaya çalışıyorum gerçekten yarin başka bi doktordan görüş alıp öyle karar vericem artık
Nifty testi yaptırmanız sizin içinizin rahat etmesi için daha iyi bir seçenek. %99 kesin sonuç veriyor 2li test gibi oran değil. Hakkınızda hayırlısı olsun güzel haberlerle gelin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…