2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Ha sen de oyleysen tamam ☺ ben de herkes sürekli midem bulanıyor diyor ya benim arada normallesince acaba diyordum. Kontrole de gitmedim 2 haftadır daha 2 haftam var aklım kalıyor ☺

Yaa canım öyle görünce bütün sıkıntılarımız gidiyor bir anda sanki. 9. Haftadan sonra görülüyor böyle kıpırdamaları diye okumuştum ben de görürsünüz 10 daa inşallah çok güzell

Aynıyız kuzum aynı hem midem bulanıyor hem acıkıyorum. Neyseki bugün daha iyiyim henüz kusmadım bakalım bu zorlu pakurda bugünü kusmadan tamamlayacak mıyım artık halime gülüyorum napiyim onla da barışcaz kuzu bebişlerin bir göstergesi dilerdim ki iştahımız açık olsun çılgınca yiyelim hiç tiksinmeyelim ama işte

Rüya görmekten uykumu alamıyorum . hep bi aksiyon hep bi olay yetti artık (
dua ederekk yat inandır aman bugün güzel rüyaa göreyim diyee kendini dua et ozellıkle ayetel kürsi felak nas biliyorsan..oyle uyu valla ediyorum bende ama garip garip aksiyon filmlere devam bırde bende gecede 3 rüya görmek gibi kabiliyette var

Aa hiç görmemiştim.ama benimki tanıdık bir nefes darlığı alerjik astımım olduğu için tanıyorum onu

Ha sen de oyleysen tamam ☺ ben de herkes sürekli midem bulanıyor diyor ya benim arada normallesince acaba diyordum. Kontrole de gitmedim 2 haftadır daha 2 haftam var aklım kalıyor ☺
İnan günü günü tutmuyor dicem hatta saati saatini bile tutmuyor. İyisin birden hooop bi koku geliyo alasız hiç yoktan olmayan bi koku ama ben duyuyorum sonra seanslar başlasın bende korktum aslında kasıldı mı acaba bi zarar oldu mu diye bugün de yanlarım ağrıyo sanki ama randevum 10 gün sonra umarım hepimiz için her şey yolundadır

Benim de ev tozuna gel kaderdaşım sarılalım zaten bu ara da o kadar saldımki ev işi bile yapmıyorum inşallah bi sıkıntı olmaz bende de. Ayy çok heyecanlandım çook şimdi 10 gün geçmez bana
Aaaa gel valla sarılalııım Yok hiç merak etme olmaz umarım bazı insanların gebelikte baskılanıyomuş hiç sıkıntı yaşamıyomuş alerjileriyle ilgili , biz de bunla geçip gider devamında hiç sıkıntı yaşamayız umarııımAy benim de 10 güünn hemen gelsin istiyorum yine göreyim kıpır kıpır bişi sorcam ikili test için gelirken idrara sıkışık olun dediler mi bana danışmadaki kız öyle dedi ama doktor hiç öyle bişi demedi acaba sıkışık mı gitmek gerekiyo sana dedilwr mi bişey

Evet canım benim barışmaktan başka çare yok gibi sanki inşallah 3 ayın bitiminde geçer gider hamileliğin altın çağına gireriz 2. Trimester öyleymiş ya bakalım bize de öyle mi olacak Sen benden öndesin gelecekten güzel haberler ver

Ben açıkçası ikili yerine direk nifty yaptırmayı düşünüyorum canım ama sormadım da bi şey. Benim özel sağlık sigortam var aslında onu karşılıyosa onu da yaptırırm bi zarar gelmez heralde çok kan vermekten
Benim nefes darlığı değilde kabarcıklarım oldu yüzümde. onlar da oluyodu alerji ilacımı içiyodum şimdi öyle bekliyorum mecbur

Hamileliğin altın çağını iple çekiyorum hiç gelmeyecen gibi ama bekliyorum şuan gelecekten bildiriyorum her şey aynı gidip nisan annelerine bakmak lazım

Bende de var tuhaf rüyalar görüyorum, geçen akşam eşim dövüyordu rüyamda hemde karnıma karnıma vuruyordu, uyandım adama trip yapıyorum nasıll yaparsın bunu bana diye

Geçen gece de siyah bir varlık kovalıyordu beni,

Ben de cumaya randevu aldım kontrol sürem içinde, içim rahat etsin ayol

Herkeste kocasına takmış rüyada ne çektiler be. İyi yapmıssın cnm bu sefer duyarsın inşallah dua edeceğim Kaç oluyorsun cuma

Benim de 25 inde. Inşallah çok güzel haberlerle gelelim hepimiz rabbim sağlıkla devam ettirmeyi nasip etsin

Anladım bana da anlattı nifty i yaş falan sordu ikili taramayı öneriyorum yeterli olur dedi. Ben de ne derse he diyorum işte tamam dedimanladımm inşallah artmaz ama için rahat olsun bundan sonra gerekirse de ilacımızı kullanabiliyomuşuz özellikle zyrtec için çok rahat kullanabilirsşn dedi ama o da ben de pek fayda etmiyo:))

Biz daha konuşmadık gidince konuşcaz dersime iyi çalıştım ayy zyrtec bana da asla fayda etmezz sanırım en iyi gelen rupafin olmuştu. İnşallah bebişler baskın gelir de hiç kullanmaya gerek olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…