2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
o bende de oldu ya bi şey olmaz Allahın izniyle. normal :) progestan vs vermiş miydi?

o bende de oldu ya bi şey olmaz Allahın izniyle. normal :) progestan vs vermiş miydi?
ben çok normal olduğunu düşünmüyorum ama oldu şükür şimdi yok. inşallah herşey yolunda gitmiştir. yarın öğreneceğim evet iğne hap kullanıyorum zaten 20. haftaya kadar da kullanabiliriz dedi doktorum.

çok kişi yaşıyor artık. aynı iş yerinde bi arkadasım hamile oldugunu 3 aylıkken öğrendi. her ay düzenli regl olmuş çünkü. bütün hormonlarımız bozuldu ondan oluyo bence bunlar :) olumlu düşünelim her zaman bi şey olmayacak bebişlerimize :) aynen bende onları kullandım anında kesildi

sormayın bende çok sağlıksız olduğumuzu düşünüyorum eski annelere göre. önceden hastane doğumu vs az olduğundan doğum komplikasyonları çok oluyormuş şimdilerde düşük çok oluyor. ilaçlar benimkini de anında kesti çok şükür. bir daha da olmaz inşallah. 12. haftayı bi geçirelim bir oh diyeceğim.

kafaya taktıkça da oluyo aksilikler onu farkettim. bi arkadasım vardı çocuk evlenir evlenmez oldu diye isyanlarda eşiyle küsmüştü. bebek hiç umrunda değildi :) ne hamilelik sürecinde ne doğumda hiç sıkıntı yaşamadı her şey çok kolaydı diye anlatıyo :) bende onun izindeyim artık saldım gibi bi şey

bende öyle olmayı umuyordum ama bzmki aşırı kolay olmadı. eşimin morfoloji değeri %2 ydi vitaminler vs ama altı ay denedik öyle oldu yine bunada şükür tabi ama bir çok kişiye göre doğurganlığımız düşük diyebilirim. öyle olunca ben zaten başta bi gerildim sonra kanama olunca ikinciye gerildm. hayallermdeki gbi rahat olamadım ama risk olmazsa rahat olurum zaten karakterm rahattır.

inşallah canım yarın mutlaka yaz güzel haberlerini :)

kızlar bu ara gergin gergin korktucu rüyalar görüyorumm ya hiç böyle rüyalar görmem normalde hiç doğru düzgün ruyam yok hep karışık,,eşimle ilgili gordüm dün gece meselaa sevgiliymişiz ayrılıyormuşuzz meğersem :// ne alaka..birde sey geçenlerde yine korkunç bişy gördüm kanamam oluyordu durup dururken vs..ay böyle ilginç seyler rüya gören var mı korkarak üzülerek kalkıyorum..?

kızlar benmde yarın randevum var 8+0 olacağım. kanama alanım geçmiş mi bebek iyi mi kafamda deli sorular. şimdiden eşimle bize stres heyecan oluştu Allahım nolur iyi olsun
İnşallah geçmiş olucak canım Zaten yoğun ve pıhtılı kırmızı bir kan olmadığı için daha da az korkmalısın. Her şey yolunda gidicek inanıyorum

progestandan oldugunu düşünüyorum. aynılarını gördüm desem? eşimle ayrılıyoruz eski sevgilimle barışıyorum meğer hala ona aşıkmışım falan salak saçma rüyalar. dünden önceki gece sezaryen doğum yapıyodum her detayına kadar hatırlıyorum. çığlık atıp uyandım eşim diyo noluyo sana rüyasız 1 sn geçmiyo

Benim de ev tozuna gel kaderdaşım sarılalım zaten bu ara da o kadar saldımki ev işi bile yapmıyorum inşallah bi sıkıntı olmaz bende de. Ayy çok heyecanlandım çook şimdi 10 gün geçmez bana

ay inanmıyorum bunu duymuştum hamilelik hormonlarından dolayı ki ben ekstra progestan alıyorum ztn..karışık korkutucu rüyalar görülüyorr diye bende duydum..bu kdr saçma sapan olamaz o kdr korktum ki gerildim işyerindeyim kanamam oluyor bı anda bayag bayag görüyrum hastaneye yetiştirmeye calısıyor beni ulaşamıyoruz doktoa bır türlü vs bunun gibi..nefes nefese uyandım ya cok korktum gerçekten,Allah korusun..valla dua etmeden yatmıyorum aslında ama bilemedim

duygusallık is loading normal bir kadının bir yılda salgıladığı östrojeni hamileyken 8 saatte salgılıyormuşuz yetmiyor dışardan hormon alıyoruz. yazık bize rüyaları biz görmeyelim kmler görsün.
İnşallah geçmiş olucak canım Zaten yoğun ve pıhtılı kırmızı bir kan olmadığı için daha da az korkmalısın. Her şey yolunda gidicek inanıyorum
evet yarın inşallah herşey geçmiştir güzel habelerle gelirim

L Larissa kuzum benim bakamadım dün hiç buralara yoğundum bulantı için son çare bahsedilen diğer ilacı dene ben de bir hafta daha bekleyip ona göre ilaç değiştireceğim hep bulantılıyım midem çok çabuk kazınıyor bulantım artıyor ama iştah da yok karışık şeyler

Bu arada benim de bugün kontrolüm vardı kızlar, miniğim çok şükür sağlıklı gününden 4 gün önde gidiyor 8+1 çıktı hoca 1 ay sonra gel bir sıkıntı yok dedi darısı bundan sonrasına ve böyle şeyler duymayı bekleyen bütün arkadaşlara

kuzu sen daha yeni gitmedinmi. benmi yanlış hatırlıyorum :)

ayy valla anlatamama karışık karışık seyler işyerindeyim doktoruma ulaşamıyorum kanamam oluyoo asırı panik oluyorum bılmem ne neler neler gecenlerde yine eşimin aldığı tektaş ın taşı kayboluyor:)))) arıyoruz arıyoruz bulamıyoruz cok üzülüyürum eşime anlattım dıyorum garip garip rüyalar görüyorum ben ya,dıyorkı bi tarafın açık ta mı kaldı !! alırım ben sana yine yüzükk üzülme sen:)))

allah eşlere sabır versin. benmki şimdiden sınanıyor evliliğimiz sağlammış onu anladık

Rüya görmekten uykumu alamıyorum . hep bi aksiyon hep bi olay yetti artık (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…