2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Ay 49 la evlenenler yazcaktım yanlış yazmışım dalgınlık amaan emzirirken veririz sağlık olsun

Benim 7. Hafta başında vardı valla ama zayıf ve kısa boylularda daha erken çıkıyormuş zaten. 49,5 dum 1.60 dı boyum ondan erken çıkmış olabilir normalde 0 göbek bir insandım
Amanın az kalmış. Ben de göbüşüm çıkmadan ve buruşmadan son taze göbeğimin fotoğraflarını çekeyim bari

Bencede bralet mantıklı birde geçenlerde pentinin bir sütyenini önermişlerdi kaydetmiş olmalıyım bir bakiyim sizde incelemek istersiniz belki Z Zynpada

Ay benimde o 34 beden pantolonlarıma baktıkça şimdiden üzülüyorum çok zorlayarak içine gireriz ama sıkar bizi

Bizim de işimize yarar belki bulursanız buraya atarsanız iyi olur
Ay kızlar ben ekran fotoğrafı almışım ama linke tıklayıp kaydetmemişim ya tövbeler olsun. Ama ekran fotoğraflarını buraya ekliyorum bi göz gezdirdim ama bulamadım artık müsait zamanda pentiye gidip bulmayı ümit ediyorum

Eklentiler

• 58EDCF48-431D-4304-94DD-19AEFEF255D5.png
    673,7 KB · Görüntüleme: 51
  • B0765241-2AA4-4A39-BC7C-115FDFEFA996.png
    304 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba kızlar burdaymissiniz
Bugün kontrolum vardı bebusler iyi çok şükür
Ama kanama alani var ve önceki hamileligimde gebelik şekerim çıktığı için seker yükleme testi yapıldı 215 cikti pazartesi dahiliye Dr gidecegim Seker için
kanama alani için serum takıldı
Aile hekimliğinde kan testi yaptırmıştım kansızlık çıkmıştı Dr kan ilaci yazdı
Progestan fitili sabah 2 akşam 2 olarak kullanmami söyledi

İkili test için konuştuk yaparız ama yüksek çıkacak risk yaştan dolayı dedi eğer isterseniz panorama testi öneririm İkili dörtlü teste gerek kalmaz %100 sonuç veriyor dedi
Fiyat alacak indirimli olarak bakalim biraz siteden arastirayim

Aaa çok erken değil mi şeker testi içinn olsun en azından önlem alınır bari önceden. Serum da iyi geliyor canım gerçekten mide bulantına da iyi gelir. Ben de progestanı ağızdan alıyordum fitile geçtim o da sıkıntı ya zaten sık çamaşır değiştiriyordum şimdi sıksıksık değiştiriyorum
Bebişlere de maşallahhhh

Önceki hamileligimde çıktığı ve ikiz gebelik olduğu için tüp bebek Dr istemisti
Bugün gebeligimi takip edecek olan doktorda isteyince yaptırdık anaannemdede şeker vardı
Mide bulantısı deme bütün hayat enerjimi almaya devam ediyor

Bende öyle sık sık degistiriyorum ic camasirimi sabah 2 akşam 2 olarak devam edeceğim

Seni burda buldum sonunda

Aynen kuzum tatlış grubumuza hoşgeldin
Ya iyi yaptın o zaman erkenden önlem alınması daha iyi. Zaten sen de şüpheleniyordun.
Prilam elim ayağım oldu sanki gece 2 sabah 1 içiyorum baya farketti. Sende işe yaramadı mı hiç

Bugün çıkarmadım sadece
Tok oldugumda daha yoğun oluyor yemek yedikten 2_3saat sonra iyi oluyorum
Mesela şuan iyiyim gece wc kalkip şu içip yattigimdada iyiyim sabah 7den sonra başlıyor mesai

Bugün çıkarmadım sadece
Tok oldugumda daha yoğun oluyor yemek yedikten 2_3saat sonra iyi oluyorum
Mesela şuan iyiyim gece wc kalkip şu içip yattigimdada iyiyim sabah 7den sonra başlıyor mesai
Canım iyi bari bugün çıkarmadıysan. İnşallah böyle devam eder bari. Salatalığa sardım bende. Çok yeme o zaman az ama sık ye insanın karnı şişince de midesi bulanıyor direk.

Kuzu daha erkenden ne çok şey almışsın bende 45 le evlendim 45 le hamile kaldım. Şimdilik herşeyim oluyor bana ama 3 ay bitsin kesin darlanırım

Ya ablamdada gebelik şekeri çıkmıştı. Yemeği çok seven biri olmasına rağmen çok dikkat etti ve ilaç kullanmadan 9 ayı geçirdi. Domates bile yemediğini bilirim. Şeker var diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…