2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Aaa evet tam tersi imiş ben iletişim fakültesinde araştırma görevlisiyim güzel tesadüfler

Herkese tekrardan merhabalar bende geldim
Yaş 27
İlk gebelik
Kese görme ve kalp atışı duyma 6+1
Tahmini doğum tarihi 4 mayıs
İstanbul
Sağlıcakla bebişlerimize kavuşalım inşallah
Hoşgeldiiiinnn hemen ekliyorum canım benim inşallahh

Ay çok fenalardayım sorma vallahi sonumuz hayır olsun benim baya var göbeğim. Yoktur diyorum olamaz diyorum ödemdir diyorum ama baya baya göbek
Aynen göbek o göbek kabul edelim. Ya benim gebelikten önce biraz göbek yapmıştım tatilde saldım biraz yedim içtim üzerine gebelik oldu biraz daha şişlik eklendi...

Aaa evet tam tersi imiş ben iletişim fakültesinde araştırma görevlisiyim güzel tesadüfler
hakkim yaa ne güzel ben de mimarım ama home office çalışıyorum şimdilik. Araştırma görevlisi olmayı çok istedim bende, yüksek lisansa başlıyım dedim hamile kaldım

Aaa dur hemen bakayım iyi oldu canım söylediğin böyle her şey sıkıyor. Aman aman miden bulanmasın da bir daha inşallah. yani hiçbirimizin bulanmasın inşallah ama sanki benim iki gündür başladı gibi midem hafifçe artmazsa çok kötü değilim şimdilik

Amin canım ya gerçekten çok illet bi şey hayat enerjin kalmıyor. Bir dahaki kontrole gittiğinde söyle istersen doktoruna prilam veriyorlar zararsızmış gebeler için. Bence o toparladı beni. En azından akşam yatmadan alırsın bütün gün idare eder seni. Bi başladı mı durmuyor, safraya kadar çıkarttırıyor çok afedersin.

hakkim yaa ne güzel ben de mimarım ama home office çalışıyorum şimdilik. Araştırma görevlisi olmayı çok istedim bende, yüksek lisansa başlıyım dedim hamile kaldım
Ay vallahi başla ben de düşünüyorum yüksek lisans seneye artık inşallah. Mimarlık bence çok güzel bir meslek ama her meslek zor kendi içinde. Üniversitede kalmak ayrı bir dert, avukatlık zaten sürekli stres altında olmak. Çalışan herkese yardım etsin Allah

Ayy bende 49 kiloyla evlendim daha bu sene yeni 52ye çıkmıştım tatilde 53 oldum bulantı ve iştahsızlıktan 1,5 kilo vermiştim en son, bol yazlık tiril tiril pantolon etek elbise yazın bir şekilde hallettim ama benimde kışlık hiçbir kıyafetim olmuyor hele pantolonlar 34 beden triko bol pantolon almayı düşünüyorum 1-2 tane, tayt bol kazak salaş idare edebilirim diye düşünüyorum elbise etek halledicez artık bir şekilde

Aslında doktor miden çok bulanırsa ara ya da gel dedi ama çok kötü olmayınca aramadım olmazsa pazartesi arayayım devam ederse çünkü evet safra çıkarttım ben de ben üşüttüm diye düşündüm ama üşütme değil demek

Ayy her dk kavga çıkıyor delireceğğim
Benim de geldii cicilerim gerçekten çok rahatlar ya güle güle kullanalım inşallah. Bizim göbekler beni korkutmaya başladı ama
Vaaayy taytlara geçtiniz mi şimdiden ben de alcam ben de, az göbüş çıksın şu hamile yastıklarından da alacam çok rahat gözüküyor

Evet şuan evden götürüyorum zaten durumum da belli olmuyor iyi ki bir yerde çalışmıyorum diyorum. Bazen pc ye bakıcak halim bile olmuyor o zaman hiç işi almıyorum bile böyle lükslerim olduğu için tekrar bi yere bağlanmak da zor aslında o yüzden bakalım hayat neler göstericek bi bebişlerimiz gelsin de her şey şekillenir ona göre

Bu grubun ismini 49 kg ile hamile kalanlar yapıcam 34 bedenlerin kaderi 1 kg alınca hiçbir kıyafetin olmaması malesef ben şunları aldım kızlar güzel geldi. Kalın değiller ama. Bi kaç ay sonraki durumuma göre de kalın parçalar alırım artık
Vaaayy taytlara geçtiniz mi şimdiden ben de alcam ben de, az göbüş çıksın şu hamile yastıklarından da alacam çok rahat gözüküyor
1 haftaya göbek show gelicek

Eklentiler

• 90D35A47-3ED2-4F8C-A039-5D3162024A97.png
    214,3 KB · Görüntüleme: 41

Ne zaman çıkıyor göbüşler tahmini

Ben de yüksek lisans yaparken diksiyon eğitimi veriyordum üniversitede kurs merkezinde, daha yeni başladım araştırma görevlisi olarak çok tazeyim

Benim ayrıca mideme baskı yaptığı için sütyen ile de başım dertte var mı kuzular böyle problem yaşayan çözümü olan midem daha çok kasılıyor sıktığı için

Benim ayrıca mideme baskı yaptığı için sütyen ile de başım dertte var mı kuzular böyle problem yaşayan çözümü olan midem daha çok kasılıyor sıktığı için
Ayy ben evde olduğum için takmıyorum valla dışarı çıkarken de bol bol şeyler giyiyorum napim ya zaten şişik iyice darlıyo ama takmak zorunda olsam bralet sütyenler var ya ondan alırdım kuzı bak o çözüm olabilir bence atlet gibi

Yok ben 49la evlendim 52yle hamile kalmış oldum hayatımın en kilolu dönemindeyim daha hamileliğin başında havalar birden soğudu hazırlıksız yakalandık göbişlerle bende bir göz atacağım çok sağol

Ben de evdeyken takmıyorum bakayım bir onlara midemi fena zorluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…