2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Yok ben 49la evlendim 52yle hamile kalmış oldum🤣 hayatımın en kilolu dönemindeyim daha hamileliğin başında😂 havalar birden soğudu hazırlıksız yakalandık göbişlerle🙈 bende bir göz atacağım çok sağol🥰
Ay 49 la evlenenler yazcaktım yanlış yazmışım dalgınlık 😂 amaan emzirirken veririz sağlık olsun 😂

Benim 7. Hafta başında vardı valla 😂 ama zayıf ve kısa boylularda daha erken çıkıyormuş zaten. 49,5 dum 1.60 dı boyum ondan erken çıkmış olabilir normalde 0 göbek bir insandım
Amanın az kalmış. Ben de göbüşüm çıkmadan ve buruşmadan son taze göbeğimin fotoğraflarını çekeyim bari 😢😢

Ayy ben evde olduğum için takmıyorum valla dışarı çıkarken de bol bol şeyler giyiyorum napim ya zaten şişik iyice darlıyo😒 ama takmak zorunda olsam bralet sütyenler var ya ondan alırdım kuzı bak o çözüm olabilir bence atlet gibi
Bencede bralet mantıklı birde geçenlerde pentinin bir sütyenini önermişlerdi kaydetmiş olmalıyım bir bakiyim sizde incelemek istersiniz belki Z Zynpada

Ayy bende 49 kiloyla evlendim daha bu sene yeni 52ye çıkmıştım tatilde 53 oldum bulantı ve iştahsızlıktan 1,5 kilo vermiştim en son, bol yazlık tiril tiril pantolon etek elbise yazın bir şekilde hallettim ama benimde kışlık hiçbir kıyafetim olmuyor hele pantolonlar 34 beden😂😂 triko bol pantolon almayı düşünüyorum 1-2 tane, tayt bol kazak salaş idare edebilirim diye düşünüyorum elbise etek halledicez artık bir şekilde😌
Ay benimde o 34 beden pantolonlarıma baktıkça şimdiden üzülüyorum çok zorlayarak içine gireriz ama sıkar bizi 🤣🤣

Bizim de işimize yarar belki bulursanız buraya atarsanız iyi olur 💕
Ay kızlar ben ekran fotoğrafı almışım ama linke tıklayıp kaydetmemişim ya🙈🙇🏼‍♀️😂 tövbeler olsun. Ama ekran fotoğraflarını buraya ekliyorum bi göz gezdirdim ama bulamadım artık müsait zamanda pentiye gidip bulmayı ümit ediyorum🙈😂

Eklentiler

• 58EDCF48-431D-4304-94DD-19AEFEF255D5.png
    58EDCF48-431D-4304-94DD-19AEFEF255D5.png
    673,7 KB · Görüntüleme: 50
  • B0765241-2AA4-4A39-BC7C-115FDFEFA996.png
    B0765241-2AA4-4A39-BC7C-115FDFEFA996.png
    304 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba kızlar burdaymissiniz 😍
Bugün kontrolum vardı bebusler iyi çok şükür
Ama kanama alani var ve önceki hamileligimde gebelik şekerim çıktığı için seker yükleme testi yapıldı 215 cikti 😔 pazartesi dahiliye Dr gidecegim Seker için
kanama alani için serum takıldı
Aile hekimliğinde kan testi yaptırmıştım kansızlık çıkmıştı Dr kan ilaci yazdı
Progestan fitili sabah 2 akşam 2 olarak kullanmami söyledi

İkili test için konuştuk yaparız ama yüksek çıkacak risk yaştan dolayı dedi eğer isterseniz panorama testi öneririm İkili dörtlü teste gerek kalmaz %100 sonuç veriyor dedi
Fiyat alacak indirimli olarak bakalim biraz siteden arastirayim

Ama kanama alani var ve önceki hamileligimde gebelik şekerim çıktığı için seker yükleme testi yapıldı 215 cikti 😔 pazartesi dahiliye Dr gidecegim Seker için
Aaa çok erken değil mi şeker testi içinn olsun en azından önlem alınır bari önceden. Serum da iyi geliyor canım gerçekten mide bulantına da iyi gelir. Ben de progestanı ağızdan alıyordum fitile geçtim o da sıkıntı ya zaten sık çamaşır değiştiriyordum şimdi sıksıksık değiştiriyorum 😂
Bebişlere de maşallahhhh 🧿

Aaa çok erken değil mi şeker testi içinn olsun en azından önlem alınır bari önceden. Serum da iyi geliyor canım gerçekten mide bulantına da iyi gelir. Ben de progestanı ağızdan alıyordum fitile geçtim o da sıkıntı ya zaten sık çamaşır değiştiriyordum şimdi sıksıksık değiştiriyorum 😂
Bebişlere de maşallahhhh 🧿
Önceki hamileligimde çıktığı ve ikiz gebelik olduğu için tüp bebek Dr istemisti
Bugün gebeligimi takip edecek olan doktorda isteyince yaptırdık anaannemdede şeker vardı
Mide bulantısı deme bütün hayat enerjimi almaya devam ediyor

Bende öyle sık sık degistiriyorum ic camasirimi sabah 2 akşam 2 olarak devam edeceğim

Seni burda buldum sonunda😉

Önceki hamileligimde çıktığı ve ikiz gebelik olduğu için tüp bebek Dr istemisti
Bugün gebeligimi takip edecek olan doktorda isteyince yaptırdık anaannemdede şeker vardı
Mide bulantısı deme bütün hayat enerjimi almaya devam ediyor

Bende öyle sık sık degistiriyorum ic camasirimi sabah 2 akşam 2 olarak devam edeceğim

Seni burda buldum sonunda😉
Aynen kuzum tatlış grubumuza hoşgeldin 😍
Ya iyi yaptın o zaman erkenden önlem alınması daha iyi. Zaten sen de şüpheleniyordun.
Prilam elim ayağım oldu sanki gece 2 sabah 1 içiyorum baya farketti. Sende işe yaramadı mı hiç :KK43:

Aynen kuzum tatlış grubumuza hoşgeldin 😍
Ya iyi yaptın o zaman erkenden önlem alınması daha iyi. Zaten sen de şüpheleniyordun.
Prilam elim ayağım oldu sanki gece 2 sabah 1 içiyorum baya farketti. Sende işe yaramadı mı hiç :KK43:
Bugün çıkarmadım sadece
Tok oldugumda daha yoğun oluyor yemek yedikten 2_3saat sonra iyi oluyorum
Mesela şuan iyiyim gece wc kalkip şu içip yattigimdada iyiyim sabah 7den sonra başlıyor mesai😑

Bugün çıkarmadım sadece
Tok oldugumda daha yoğun oluyor yemek yedikten 2_3saat sonra iyi oluyorum
Mesela şuan iyiyim gece wc kalkip şu içip yattigimdada iyiyim sabah 7den sonra başlıyor mesai😑
Canım iyi bari bugün çıkarmadıysan. İnşallah böyle devam eder bari. Salatalığa sardım bende. Çok yeme o zaman az ama sık ye insanın karnı şişince de midesi bulanıyor direk.

Bu grubun ismini 49 kg ile hamile kalanlar yapıcam 🤣🤣 34 bedenlerin kaderi 1 kg alınca hiçbir kıyafetin olmaması malesef 😂 ben şunları aldım kızlar güzel geldi. Kalın değiller ama. Bi kaç ay sonraki durumuma göre de kalın parçalar alırım artık

1 haftaya göbek show gelicek 😂😂
Kuzu daha erkenden ne çok şey almışsın😄 bende 45 le evlendim 45 le hamile kaldım. Şimdilik herşeyim oluyor bana ama 3 ay bitsin kesin darlanırım🥰

Ya ablamdada gebelik şekeri çıkmıştı. Yemeği çok seven biri olmasına rağmen çok dikkat etti ve ilaç kullanmadan 9 ayı geçirdi. Domates bile yemediğini bilirim. Şeker var diye😢

X