2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    276
Teşekkürler

Kızlar selamlar.
İki azı dişimiz de aynı anda çıktı. Çok şükür rahatladık biraz ama bundan sonra hangi dişler geliyor, azından sonra çıkanlar hangileri aceba

Kızlar selamlar.
İki azı dişimiz de aynı anda çıktı. Çok şükür rahatladık biraz ama bundan sonra hangi dişler geliyor, azından sonra çıkanlar hangileri aceba
Alt iki azı bizimde aynı anda çıktı. 2 azi daha cikacak ve köpekler alt bitiyo sonra ustteki azılar daha hiç cikmadi. Üstte uzun zamandır 4 dis var sadece

Kızlar selamlar.
Ay biz 16 ay 10 gunluguz sadece ust 2 alt 2 dis devam baskada yok. Gec cikmisti zaten dahada gec cikacak sanirim

selam canım azılar bittikten sonra köpek dişler geliyor
ne kadar sessiz buralar
Arada bakiyorum yazan var mi diye ama cidden iyice sessizlesti

Bizim sırasını bilmiyorum çünkü hepsi aynı anda geldi, 4-4 üst alt 8 dişi vardı zaten. Şu an azı köpek hepsi geldi. 4-4 de onlar geldi yani. Tam açmıyor ağzını, bakamıyorum o sebeple Ama fenalardayız biz de. Ateş yok çok şükür çok fenalık yapıyor, çok huysuz.

Alt iki azı bizimde aynı anda çıktı. 2 azi daha cikacak ve köpekler alt bitiyo sonra ustteki azılar daha hiç cikmadi. Üstte uzun zamandır 4 dis var sadece
Üst azilar çıktı bizim kuzum. Toplam 10 dişe tamamlandik ama hala bı hareketlenme var sanki bitmiyor çıkıyor da çıkıyor. Allah'ım yardım etsin çok ağrısı oluyor ya, azilarda mahvolduk

Bizimde bayadır 8 dişti simdi 4 azı cıkıyor. Patlayana kadar disler cok yıprandik huysuzluk istahsizlik uykuduzluk. Umarim kopek disleride oyle olmaz

Kızlar bende şöyle bir hata yaptım. Bu hafta eşim ameliyat oldu o gün sabahtan akşama oğluşumu annemlere bıraktım. Onun dışında 2 gun daha 2-3 saatliğine annemlere bırakıp dışarı işlerimi hallettim. Bensiz gayet güzel durmuş hiç beni aramamış annemlerin demesine göre, iyi güzel ama evde şuanda bana acayip düştü paçamı çekiştirmeler. saniye durmalalar. Sürekli ağlamalar. Babası da ameliyat olduğu için o da çok ilgilenemiyo. napcam şaşırdım. Bu kadar mızmızlanmıyodu. Eśim de ameliyat dolayısıyla evde olduğu için sen nası başa çıkıyorsun hiç durmuyo ki diyo. Yani bazı günler yapıyodu ama bu annemlere bırakma olaylarından sonra sanki bu durum arttı. Acaba orda ilgileniliyo surekli parka inilip çıkılıyor eve gelince bunalıyo mu bilmiyorum. Ama bende bu aralar çok halsizim eşime de sürekli yemek yap bak vs hem ev işi hem bebek bittim resmen. Böyle arada annesine falan bırakıp böyle sorun yaşayan var mı? Acaba çocuk orda sorun çıkarmıyor ama beni mi özledi ya da ben mi öyle olsun istiyorim bilemedim iki gündür öğlen uykusunda da yatağına yatirdigim gibi uyaniyo üzerimde uyuyo bitek cildirmak yukleniyo yanii

Biz son 1 aydır böyleyiz. Anne anne diye çıldırıyor. Tuvalete bile gitmem imkansız. her zaman beni görmek istiyor. normalde annemlere Senin gibi bıraktığımda sorun yaşamıyordum ben ama şimdi annemi geçtim, öbür odaya bile gidemiyorum. bence sürüm güncellemesi geldi Çocuklara asaddfsfffg

Ahahah ama annemelrde mesela ben onu almaya gidince boyle yapmiyo bi seviniyo emiyo direk sonra annemlerle oynamaya devam ediyor

Benimki kendini bildi bileli. Böyle. Kimseye bırakamıyorum birde üstüne. Çünkü durmuyor

Kızlar gece gece yeni bir derdimi dsha dökeyim buraya. Vicdan yapıyor musunuz bebiş uyuyunca? Ya ben çok yapıyorum son bikaç aydır. Çünkü gün içerisinde bağırdığım oluyor. Aslında istemiyorum böyle olmak ama elimde değil sürekli biyerden düşecek kafasını vurcak saksıyı kıracak yapma etme yüz defa demedim mi diyip sinirleniyorum. Hatta şimdi eşimle de konuştuk o da yapma böyle diyo beni kırmadan. Ve haklı da yani işin aslı. Ev hep temiz olsun, bulaşıklar makinede olsun. Tüm çamaşırlar yıkansım ütü bitsin bebişko da uslu uslu dursun oynasın istiyorum. Bazen böyle günlerde oluyor ama Genelde olmuyo tabi. O durum da beni geriyo ve resmen el kadar bebege bagiriyorum işin özü bu aslında. Eşimde aksam konuşunca kendime çeki düzen vermeye karar verdim. Daha öncede kendi kendime demiştim yarın hiç kızmıcam falan diye ama başarılı olamamıştım. Şimdi esimde diyince iyice dank etti. Günün çoğunda çocuğa yapma etme gitme açma diyip duruyorum. Ve bunların çoğu sesimi yükselterek oluyo. O kadar çok yapma diyorum ki onun için oyun oldu zaten beni hiç dinlemiyo. Bilmiyorum umarım yaşadığım bu aydınlanma etkili olurda artık bağırmam yaa. Uyku tutmadı resmen. Hep öyle olur ya bebisko da uyudu da uyudu uyanmadı kuzum benim. İşte öyle sizle de paylaşmak istedim ne bileyim bi üzgünüm bu gece

18. Aya kadar ayrılık kaygısı tavan olacak canım hele de seninki daha önce sensiz kalmadıysa daha zor geçer.

Bebisi günlük işlere dahil et rahat et bence biz her gün Bulaşık makinesini birlikte boşaltıyoruz o bana veriyor ben yerleştiriyorum. Çamaşırları birlikte makineye atıp birlikte asiyoruz. Eline gırgır veriyorum yerleri girgirliyor geçen temizlik seti aldım kovanın içine su koyup balkonu temizletiyorym benim içinde kolaylık oluyor

Kesinlikle aynıyız, son 5 gündür böyleyiz. eşim ayağında dahi sallayamiyor, ev içinde maksimum 5 dk sonra beni arıyor. Oda oda geziyor. Benim 1 dk bile duramadigim tuvalette eşimin dakikalarca durması tamamen kavgaya yol açıyor bizde. Ciddi ciddi gergin oluyorum gün içinde çünkü yapışık olduğumuzda. Herşey batmaya başladı çocuğun bir güncellemesi bizi mahvediyor ya. Diş bitti demişken bu başladı şimdi de

Canım zaten böyleyiz
Evet gerçekten de böyle. Sabah enerjik bi başlıyorum aksama kadar mod yerlere geliyo sonra da çocuğa bagiriyoeum diye kendimi yiyip bitiriyorum valahi anne olmak çok zor

Ben de normalde çok sinirli biriydim ama bu annelik gerçekten delilik. Çok kısıtlamamaya çalışıyorum ben. Sadece banyo tuvalet gibi daha az hijyenik yerlere dokunması beni çıldırtıyor. yapma etme diye ben de diyorum tabii ki. Sonra diyorum ki Alsem sakin ol, bu daha çocuk, senin gibi yetişkin hareketleri bekleme, çocukluğunu yapıyor; engellersen ileride özgüven problemi Yaşar. Bu tarz şeyler düşünüyorum. öyle sakinleştirmeye çalışıyorum kendimi.

bizde de saç çekme problemi var. Uykuya dalarken inanılmaz derecede saç çekiyor. tek tek yoluyor saçlarımı, o zaman sabrım taşıyor. 1-2 kez bezine vurdum o can havliyle sonra tabii bin pişman oldum Ve aman nasıl olsa çocuktur deyip geçmedim. Ciddi ciddi özür diledim. Annecim özür dilerim, yapmamam gerekirdi ama sen saçlarımı koparınca dayanamadım, sen de bir daha yapma böyle tamam mı filan diye peki ne değişti? hiçbir şey asdfsdfff yolmaha devam ediyor, ben artık daha sakin kalmaya çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…