2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    276
Ahahaha eşinin mantıklı bebekler 1 yaşını geçince yine bebek yapmak gerekiyo ama hayırlısı olsun tabi sende istiyorsan neden olmasın canım.

Bacagima sariliyo evet kucagindada basini omzums koyuyo ama sevdiginden kucaklama seklinde sarilmiyo. Kelimelerde biz hala anne abi dede baba mama dayiz tv izlediginden belkide

Bacagima sariliyo evet kucagindada basini omzums koyuyo ama sevdiginden kucaklama seklinde sarilmiyo. Kelimelerde biz hala anne abi dede baba mama dayiz tv izlediginden belkide
Canım tv izletmek zorunda kalıyorsan yalniz bırakma ve sürekli diyalog halinde ol . Ağaç nerede? Aaa bak araba gibi şeyler o zaman dil gelişimleri çok etkilenmiyormuş

Canım sen kalabalık bi ailesin bence bunu avantaja cevirebilirsin. Abileriyle vs iletişim kurmasını sağlayarak. Çünkü bence bebekler büyüklerden çok küçüklerden kendi yaşıtlarından daha çok şey öğreniyolar.

Kızlar konusma işini pek kafaya takmayın. Büyük 2.5 yaşına kadar konuşmadı. Sonra birden bülbül gibi konuştu. O günden beri susmadı sürekli konuşuyor. Gece uykuya geçişi bile şarkı söyleyerek. Sabahta uyanır uyanmaz bülbül gibi. En çok entresan bulduğum konuşmadığı zamanı bile bana simdi anlatıyor. Komutlarını anlıyorsa
Stres yapmayın derim.

Canım tv izletmek zorunda kalıyorsan yalniz bırakma ve sürekli diyalog halinde ol . Ağaç nerede? Aaa bak araba gibi şeyler o zaman dil gelişimleri çok etkilenmiyormuş
Hic bakmiyor bana tv izlerken ama deneyim
ABiler 15 12 yasinda pek ilgileri yok oyunda cok bilmedigindrn benim daha cok ilgilenmem gerekiyor . Belki tatilde kuzenleriyle oynar diye umuyorum

Kızlar 22 şubatta doğan oglum kollarından tutup oturma pozisyonuna kaldırınca başını geride bırakıyor. Ama yüz üstü falan tutabiliyor başını kaldırıyor. Sizinkiler nasıl denerseniz yazar mısınız kollarından tutup kaldırırsanız çok kafama takılıyor doktor muayene etti tutması lazımdı ama iri bi bebek ondan olabilir dedi başımız büyük biraz

Biz Mart 22 anneleriyiz.

Kızlar, ben oğlanın popoyu sulasil diye bir mendille siliyordum. Sıkıştırılmış mendil formunda. Suya atınca açılıp büyüyor, çok güzel bir üründü ama hiçbir yerde bulamıyorum şu an. Siz ne kullanıyorsunuz?

Kızlar bişi sorcam bu elindeki eşyaları yere atma huyu devam ediyo mu sizin bebişlerde de. Dışarda eline ne versem yerde. Suluğu, oyuncağı, kitabı. Hadi evde neyse de dışarda çok zor oluyo

Slepy yenidogan sonrası kullanıyorum. Havuzu sevdik kızlar ama yuzmeden ziyada kovayla kepceyle su doldurma vs. Otelde surekli kosuyo dusuyo bugun yeri yalıycakken son dk babasi tuttu bu yas grubu acik alanda zor vesselam.

Kisa kac numara ayakkabı almaliyim daha dogrusu son bahara spor alcam 23

Ben de denizi sorayım size ya. Temmuzda gitmeyi düşünüyoruz kısmetse. bayağı kum plaj filan. Havuz gündemimizde yok. Mayo bez mi kullanıyorsunuz, bezsiz normal mayo mu giydiryorsunuz? Güneşten nasıl koruyorsunuz? Kuma çadır kurmalı mıyız? Güneşlikli simitler var, almalı mıyız?

Biz mayo bez ve mayo kullaniyoruz havuzda. Elimden kaymasin gunese asiri maruz kalmasin diye mayo aldim.
Denize ogullarimla gitmistim onlara guneslikli simit aldim ama sevmedim suyla rahat oynayamiyorlar.yusraya kolluk aldim cocuk havuzunda tek oynaya bildi gozetimimde. Ama 3 ude kova kurek cok sevdi ekstra biz oyuncak bardak fln ekledik ogullarimda araba eklerdim. Birde sunu goruyodum kimisi kucuk sisme havuz getirip deniz suyu dolduruyo cocuk rahatca oynuyor. A101 de vardi havux icin alcakdim bulamadim ama yusra korkmadi havuzdan gerekde kalmadi.

Denizde direk mayo daha mantikli bence havuz bezine gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…