2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    276
Merhabalar yemek yememe sıkıntısı bizde de var.
Gece çok emiyorsa yemek yemiyorlar. Emmeyi azaltın. Makarna yapıp önüne koyun oynasın. Sonra yemeye başlayacaktır.
Muzu elmayı eline verin. Pisirdiginiginiz herseyi önüne verin. Önce oynasın kesf etsin.
Hatta sağlıksız olan tatlı şeyleride verin tadına baksın.
Burda önemli olan bebeğe yemeği sevdirmekmis.
Bizim kiz da 13 aylık 8.5 kilo.
Canınızı sıkmayın elbette bir gün yiyecektir.

Valla 10,5 kilo olması gereken sınırlarda
Bizimki dün tahlil ve göz kontrolü İçin gittik
9,5 çıktı
Bi kilo eksiğimiz var deyip durdu doktor
Bizde abla var okula gidiyor o sebeple ikisi de çok hasta oldu yaşına kadar
Yoksa yemesi güzel çok hareketli
Yani bebeğiniz zayıf değil yahu
Benim 5 yaş kızım da kahvaltı yumurta sevmez. Yemek konusu çocuktan çocuğa değişiyor. Küçük olan bayılıyor yumurtaya.
Dert etmeyin maşallahı var bebişin

Arkadaşlar merhaba bayadır buralara bakamadım.kafamfa bi kaç soru var size danışayım dedım.benim velet gece yani daha doğrusu yatırır yatırmaz satt başı uysnıyor buda beni delirtiyor haliyle.acaba gece emmesini kessem bitermi bu çile .Burda gece emmesini bıraktıran arkadaslar olmuştu durum nedir iyi oldumu uyku düzene girdimi sorum size arkadaslar.şimdiden teşekkürler

Bende istiyorum kulak deldirmek ama hem acir diye korkuyorum hemde babasi kendi istiyince deldir kulak gelisimine zarari olur diyor. Kararsızım
Anlamıyorken deldirin derim hafif aglıyo o anlık sonra gevıyo kızıma öyle yapmıştım.anladıklarında daha zor oluyor korkuyorlar vs

Yaa aynen benimkide sahura kalkıyo artık uyutmayıp bırakıyorum sinir krizi geçiriyorum artık .baktım sahur saati gecıyo bırakıyorum uyutmayı naparsa yapsın diye oda sahur yapıyo bizimle

Yaa aynen benimkide sahura kalkıyo artık uyutmayıp bırakıyorum sinir krizi geçiriyorum artık .baktım sahur saati gecıyo bırakıyorum uyutmayı naparsa yapsın diye oda sahur yapıyo bizimle
Bende uyutmadım zaten uyutmaya çalışsam sahur yapamazdım. Aldım geldim sofraya oturduk. 3. Gün mamma diye kalktı sahur vakti mutfağı göstererek.

Ben korkudan sahur bile yapamıyorum. Kalkıyor ben yanından gidince.
Bir bardak su içip yatıyorum.
Emzirmekten gıcık kapar oldum nerdeysee...
Ramazan Şerif bir geçsin. Gece hiç vermeyeceğim artık inşallah. Bu nedir yaaa yeni doğduğunda bile bu kadar gece emmedi.
Resmen göğüs uçlarım açıyor.

Kızlar yaz geliyor malum ebeveyn konturollu bisiklet alıcam.kararsızım. ogullarim 3 yasına kadar kullsnmistı. Alan var mi?

Kızlar yaz geliyor malum ebeveyn konturollu bisiklet alıcam.kararsızım. ogullarim 3 yasına kadar kullsnmistı. Alan var mi?
Ben aldım, şu meşhur pandalı olanlardan. Çok memnunum. Onu aldığımdan beri parka, kapı önüne hep onunla iniyoruz. müzikli de ayrıca. Oğlan oynayıp duruyor

Ben aldım, şu meşhur pandalı olanlardan. Çok memnunum. Onu aldığımdan beri parka, kapı önüne hep onunla iniyoruz. müzikli de ayrıca. Oğlan oynayıp duruyor
Kaca aldin mavisi 520 diger renkler 600.
Su modelde 480
Acaba carsida nasil fiyat bakicam

Eklentiler

• Screenshot_20230407_181128_Chrome.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 44
Mavi olmasa alicakdimda

Eklentiler

• Screenshot_20230407_200813_Chrome.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 38
Bende bunun sarı olanını trendyoldan aldım. Memnunuz şimdilik ama çok kaliteli bir şeyde beklemeyin.

Bize d günü hediyesi olarak geldi çok güzel ama tam dik oturamiyor daha bebeğim o yüzden bir kaç ay daha beklicem gibi. Ebeveyn kontrolü rahat oluyor mu yolda sağ sol donmesinde
Başta zor geldi ama sonra alıştım Kullanmaya. Tabii bebek arabası gibi şak şak dönmüyor hemen, dönmek için önceden çevirmen lazım ki dönebilsin hahahah

Bende pandali deilde digerini ısmarladım bagajımada sıgsın diye. Oğullarımınki müzikli filandı bakalım bu nasıl.gelicek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…