2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
6 haftalıkken duyuluyor sanırım kalp atışı benim şuan adetim 3 gün gecikti doktor vajinal muayene de keseyi görürüz bi kaç gün sonra da karından ultrasonla gözükür dedi korkudan gitmedim
Korkulcak bısey değil canım penis gibi ultrason ucu zaten bide prezervatif gecirip jel sürüyorlar korkulcak bısey yok 1500 vajinal ultrason da 3000 de karından gozukur kese

Güzel beslen kahvaltıda yumurta hasla ceviz falan ye vitamin kullanıyo musun folikasit dahil onlarına dikkat et erken daha korkma bat günü ögrensen zaten yüksek çıkacakmış o zaman erken döllenme olmus muhtemelen
Folik asiti ocak sonunda başladım cevizi yiyorum ama yumurtayı haslama yiyemiyorum kokusundan yağda seviyorum ama yemeye çalışcam

Folik asiti ocak sonunda başladım cevizi yiyorum ama yumurtayı haslama yiyemiyorum kokusundan yağda seviyorum ama yemeye çalışcam
Bebiş için işte ben de süt sevmem ama içmek zorunda kalıyorum ilerleyen zaman da sap salim kucagımıza almak nasip olsun da gerisi mühim değil

Nasıl bıraktınız?
Kendiliğimden bıraktım canim bu bebek için çok uğraştım çok gözyaşı döktüm ona zarar verecek tüm alışkanlıklarımı bıraktım ne kadar zor olsa da ondan daha kıymetli değil benim zevkim isteklerim dedim kafada bitiyor aslında biz hep içenlerin çocuklarına bi şey olmuyor diyoruz o örneklerle kendimizi kandırıyoruz ama Allah korusun o riski alamam yani.
Bırakmak seni çok strese sokacaksa azaltarak icmen daha mantıklı çünkü stres de en az sigara kadar kotu

Ay allah bagislasin oglusunu sen tecrubelisin bize yol gösterirsin artik kuzum benim ilk olacak nasipse sağlıkla gelsinler de

Benim cumartesi 229 pazartesi 622 çıktı doktor çok iyi dedi bu cumaya çağırdı tahminen 3000 civarı olacak cumaya kese görünür heralde sat a gore 4+2 yiz bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…