2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay ne kötü tuvalete bile göndermemek nedir yahu sanki orda doğacak
Belli bir açılmadan sonra olabilirmiş canım. Bazıları kolay dogurabiliyormuş. Zaten doğum anında da tuvaletin var gibi bir ıkınma hissi geliyor. Tedbir amaçlı göndermiyorlar. Lavman yapsalar öncesinde sıkıntı yok da yapmayınca sıkıntı oluyor maalesef:/

Belli bir açılmadan sonra olabilirmiş canım. Bazıları kolay dogurabiliyormuş. Zaten doğum anında da tuvaletin var gibi bir ıkınma hissi geliyor. Tedbir amaçlı göndermiyorlar. Lavman yapsalar öncesinde sıkıntı yok da yapmayınca sıkıntı oluyor maalesef:/

doğum korkusu yüklenmedi desem yalan olur 😂😂😂

Yani olabilir canım bu daha mantıklı. Çünkü normal doğumda bağırsakları çıkarma fln gibi bişe söz konusu değil . Dikişin var mıydı peki
Evet 3 dikisim vardı diqtan görünen, içeriyi bilmiyorum:))
Buara donumda hep ıslaklıkk hissediyorum anamm 😂
Aynı ben:)) çok terliyoruz bence👍

🥰🥰

O da beter bisey galiba 🙈 yapsalar bi türlü yapmasalar bi türlü, dogumdan önce de yapiyolarmis sanirim normal dogum yapilacaksa, yoksa baska sekil kazalar olabiliyomus ikinmadan dolayi, ay dogru mu bu 😱😱

Bilemiyorum. Benim öğlen 1de yatisim yapıldı, doktor yiyip içmeyi yasakladı o dakikadan itibaren, 6bucukta kızım doğdu. Ne sonda ne lavman/lağman nasıl yazılıyorsa artık onları yapmadilar:)) çok şükür bir kaza da olmadı

valla aynısından 2-3 gündür bende var hatta eşimde duyup içerde napıyor o dediği için duyduğuma kesinlikle emin olabildim 😀😀 benim doktorda eklem sesi olabilir sorun değil o ses dedi 😀
Aaa gerçekten doğru demek yanlız değilmişim 😅
İlk duydugumda yok bana öyle geldi heralde dedim akşam eşimde duydu karnindan mi geldi o ses diyince araştirdim😂 evet sorun değilmiş ama cok enteresan geldi🤣

Evet 3 dikisim vardı diqtan görünen, içeriyi bilmiyorum:))

Aynı ben:)) çok terliyoruz bence👍

Bilemiyorum. Benim öğlen 1de yatisim yapıldı, doktor yiyip içmeyi yasakladı o dakikadan itibaren, 6bucukta kızım doğdu. Ne sonda ne lavman/lağman nasıl yazılıyorsa artık onları yapmadilar:)) çok şükür bir kaza da olmadı
Vallaha bugün hava çok sıcak beni gerdilerr

Kızlar tabloyu güncelledim isimleri yazdım hatırladığım kadarıyla. Bana yazarsanız bebişlerin isimlerini ekleyim🥰

Aylin 💜💜💜

Korkma canım ama neler yasayacagini da doğuma gitmeden öğrenmekte yarar var. Kendini hazirlarsan daha stressiz olur :)

ay tam buna sağol canım diyecekken

Kızlar benim suyum geliyor 😓

haberlerini bekliyoruz 🙌🏻

Aaa gerçekten doğru demek yanlız değilmişim 😅
İlk duydugumda yok bana öyle geldi heralde dedim akşam eşimde duydu karnindan mi geldi o ses diyince araştirdim😂 evet sorun değilmiş ama cok enteresan geldi🤣

yok yok bende varım :) baya çıtlıyor bebeler 😂😂

X