2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay kızlar çok güldüm yorumlarınıza😂😂😂
Bende son gaz devam, özellikle son zamanlarda çok olsun ki doğum kolay olsun derdindeyim🤪🤪
Gülmek iyidirr kızzz 🤣🤣
Sen devammkeee benimki son bakalımm bidhaaki randevuda gidicem eğer aşşagıya indiyse kafası ettircem adamı değilsede salcam artık :KK70:

Teşekkür ederim kızlar iyi dilekleriniz için. Minikim saat 14 14 de dünyaya geldi. Spinal anestezi aldım. Oturtup Belime iğne yaptılar hiç bişi anlamıyorsun. Sonra yatırdılar. Ve ben bacağımı hissebiliyordum çok korktum. Meğersem öyleymiş hafif neler yaptığını anlıyorsun ama acı hiç yok. Zaten hiç bişi görmüyorsun. Neyse bebişe ulaşınca bi ağlama sesi geldi Allahım işte ozaman ne kadar acı yaşadıysan bütün herşey bi anda silinip gitti hafızadan. Bu nasıl bir mutluluk ya.. Bir süre bebekle ilgilendikten sonra sarıp sarmalayıp yanıma getirdiler. Siyah saçları minik suratı nasıl tatlı bişeydi😊 eşimde sonradan yoğun bakıma gitti gördü bebeği. Öğleden beri birbirimize bakıp sırıtıp duruyoruz eşimle😊 Allah hepinize zamanında sağlıkla bebeğine kavuştursun güzel anneler. Allahım isteyen herkese en yakın zamanda da nasip etsin inş 🙏
Canım benim en kısa sürede çıkar yoğun bakımdan birlikte evinize dönersiniz inşallah.

Gyno bulantı yapar aşırı başka ilaç yazdırsana doktoruna kuzu.Feramat bulantı yapmıyordu.
En iyiside o ama oyüzden herhalde bidahaki sefere gidince derim ama gene de bunlar başladıysam bunla devam edicem değiştirmeyi düşünmüyorum bide süt ürünleri tüketince bulandırıyormuş mideyi ama geçiyo hergün 2 3 saat çekiyorum

Son düzenleme:
Teşekkür ederim kızlar iyi dilekleriniz için. Minikim saat 14 14 de dünyaya geldi. Spinal anestezi aldım. Oturtup Belime iğne yaptılar hiç bişi anlamıyorsun. Sonra yatırdılar. Ve ben bacağımı hissebiliyordum çok korktum. Meğersem öyleymiş hafif neler yaptığını anlıyorsun ama acı hiç yok. Zaten hiç bişi görmüyorsun. Neyse bebişe ulaşınca bi ağlama sesi geldi Allahım işte ozaman ne kadar acı yaşadıysan bütün herşey bi anda silinip gitti hafızadan. Bu nasıl bir mutluluk ya.. Bir süre bebekle ilgilendikten sonra sarıp sarmalayıp yanıma getirdiler. Siyah saçları minik suratı nasıl tatlı bişeydi😊 eşimde sonradan yoğun bakıma gitti gördü bebeği. Öğleden beri birbirimize bakıp sırıtıp duruyoruz eşimle😊 Allah hepinize zamanında sağlıkla bebeğine kavuştursun güzel anneler. Allahım isteyen herkese en yakın zamanda da nasip etsin inş 🙏
Gözlerim doldu valla olurken.. sağlıkla yanınıza geldiğini de görürsünüz inşallah 🥰

Öyle içten anlattınki duygulanmamak elde değil 🤲🏻

Hanımlar aranızda diş ağrısı çeken varmiydi dün başladı ağrı uyutmadi yirmilik çürük
Bugün doktora gittim film çektirmek istemedim doktor kullanabileceğim antibiyotik verdi ve parol içtim dört saat falan rahatlattı yine başladı ağrı çok feci bişi
Antibiyotik ne zaman kurutur bu iltihabı ne zaman geçer ağrım bileniniz varmı

Hanımlar aranızda diş ağrısı çeken varmiydi dün başladı ağrı uyutmadi yirmilik çürük
Bugün doktora gittim film çektirmek istemedim doktor kullanabileceğim antibiyotik verdi ve parol içtim dört saat falan rahatlattı yine başladı ağrı çok feci bişi
Antibiyotik ne zaman kurutur bu iltihabı ne zaman geçer ağrım bileniniz varmı
Geçmiş olsun zor diş ağrısı. Antibiyotik 3. 4. içmeye etki eder bence.

En iyiside o ama oyüzden herhalde bidahaki sefere gidince derim ama gene de bunlar başladıysam bunla devam edicem değiştirmeyi düşünmüyorum bide süt ürünleri tüketince bulandırıyormuş mideyi ama geçiyo hergün 2 3 saat çekiyorum
Kuzu ilk 4.ay onu kullandım süt ürünü ne içtim ne yiyebiliyordum mahvetti beni.Kızımda feramat kullanmıştım.Bunda da demiron plus kullanıyorum.

• Beğen
Reactions: Jou
Ayyy okurken bir tuhaf oldum amin inşallah kuzum 🥲 çok sevindim senin adına maşallahhhh minnoşa 🍀

Kızlar benim midem çok kötü ağrıyor ya sabahtan beri.
Ne önerirsinizzz üstüne ayıptır söylemesi ishal de oldum
Mide geçsin tek derdim o arada gidiyor sancı, geri geliyoo 😁
İshali anında kesen şey: buğday nişastası varsa 1 tatlı kaşığı kadar çay bardağına koy üzerine yarım bardak su ekleyip karıştırıp, içiyorsun

X