2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ben yaklaşık 2 gün önce badem sutu aserdim .
1 lt badem sutu ictim

Tamam canım çook sağol içim rahatladı biraz. İnşallah bende de en kısa süre de işe yaramaya başlar. Bende akşam aldığımı vajinadan alayım bi de öyle deneyim. Doktor ilk öyle verecekti ben kullanamam diye istememiştim. Daha etkiliyor diyorlar en azından yatmadan birini öyle alırım belki etki eder. Tekrar çok sağol hepimiz için güzellikler diliyorum

Merhaba yuvarlak küçük olan 100 mg ben sabah akşam kullanıyorum suyla yutuyorum ben ama prospektüsünde vajinal olarak da kullanılabileceği yazıyor.
Merhaba, bende sadece oral yazıyor neden acaba. Ama evet 100lük küçük yuvarlak yumuşak bişey. Aynısıdır heralde

Bende pitriazis rosea var. O azdi
Bende de akne rozasea var, hatta hamile kaldigimda atak dönemindeydim ve antibiyotik kullaniyordum. Şu an tüm ilaçları bıraktım, hemen artmaya başladılar. Çay ağacı yağı icerikli bir temizleyici ve rossmandan aldığım çay ağacı yağı cok iyi geliyor

Sende sağol canım benim Bende o lekeleri her gördüğümde sıkıntımdan karmakarışık oluyordum. Dilerim senin de şu günlerin biran önce geçer gider sende bir faydam dokunur mu diye başka bir anneye yazarsın

Ahh amiin inşallah

Bende keyifle heyecanla beklerim inşallah. Rabbim hepimize, isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.

Merhaba, bende sadece oral yazıyor neden acaba. Ama evet 100lük küçük yuvarlak yumuşak bişey. Aynısıdır heralde
Sizdeki hangi ilaç bilmiyorum ama Progestan 100 mg yumuşak kapsül iki türlü de kullanılabiliyor diye biliyorum, hatta vajen yoluyla almak daha etkili ve yan etkisiz olanmis

Sizdeki hangi ilaç bilmiyorum ama Progestan 100 mg yumuşak kapsül iki türlü de kullanılabiliyor diye biliyorum, hatta vajen yoluyla almak daha etkili ve yan etkisiz olanmis
Progestan 100mg aynısı muhtemelen. Yatmadan önce vajendn deniycem bugün. İnşallah daha çabuk etki eder. Çook teşekkür ederim canım

Kimse cevap vermedi bi daha yazayım dedim . benimde bir sorum var . Göğüs yanması oluyormu sizde de ? Yada olan varmı . Benim ara ara sol göğsüm aciyor nasil anlatayim içi yanıyor sanki alev alev .

Kimse cevap vermedi bi daha yazayım dedim . benimde bir sorum var . Göğüs yanması oluyormu sizde de ? Yada olan varmı . Benim ara ara sol göğsüm aciyor nasil anlatayim içi yanıyor sanki alev alev .
Yok kuzum hiç olmadı hassaslastigi için oylr olmuştur belki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…