2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Merhaba kızlar, sat 4 Aralık ve BetaHCG adet gününde 1535 ile ben de aranizdayim.20 Ocak USG randevum var. Sağlıkla gelsin minikler

Selamlar, Yaş 34, İzmir, sat 4 Aralık, 1.gebelik

Öncelikle hosgeldiniz hayirli olsun benim hamilelikle ilgili degil de yediklerimle ilgili bazen yanıyor gaviscon iciyorum gerçekten hemen etki ediyor.
Teşekkürler Benim yaklaşık bir haftadır özellikle akşamları daha yoğun şekilde oluyor. Normalde hiç olmazdı, hafif reflü vardı ama yanma hiç yaşamazdım

Teşekkürler Benim yaklaşık bir haftadır özellikle akşamları daha yoğun şekilde oluyor. Normalde hiç olmazdı, hafif reflü vardı ama yanma hiç yaşamazdım
Cok geçmiş olsun genelde erken gebelikte mide yanmasi yasayanlarin bir sure sonra geciyor. Insallah vucudun alisma sureci diyelim sizi yormadan gecsin gitsin. Gercekten insani rahatsiz ediyor

Benide eklermisiniz istanbul 36 yas ilk cocuk son adet tarihi 28 Kasım

İyi akşamlar kızlar bugün son kez kan verdim ama artış yine çok az iki doktora da gönderdim ikiside yarın gel konuşalım dedi büyük ihtimalle sonlandırılacak
Hakkında en hayırlısı olsun canim kese vs görünmüş müydü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…