2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Teşekkürler 🥰 Benim yaklaşık bir haftadır özellikle akşamları daha yoğun şekilde oluyor. Normalde hiç olmazdı, hafif reflü vardı ama yanma hiç yaşamazdım😐
Benim de hiç olmazd hamilelikle başladı, bende özellikle sütün ve baharatlı yiyeceklern artırdıgını farkettim onları kestim. Yine de oluyor ama hafif olup geçiyor

Benim de hiç olmazd hamilelikle başladı, bende özellikle sütün ve baharatlı yiyeceklern artırdıgını farkettim onları kestim. Yine de oluyor ama hafif olup geçiyor
Size de geçmiş olsun ben de dikkat ediyorum yediklerime ama bulamadım henüz

Kızlar günaydınlar, keseleri transferden kaç gün sonra görebildiniz ? En erken ne zaman görünüyor ve normal karından ultrason mu oluyor .

Beta HCG kan değerinizi göre mi çağırdı sizi yoksa gün mü verdi

Kızlar günaydınlar, keseleri transferden kaç gün sonra görebildiniz ? En erken ne zaman görünüyor ve normal karından ultrason mu oluyor .

Beta HCG kan değerinizi göre mi çağırdı sizi yoksa gün mü verdi
Günaydın. Ben 20 aralıkta transfer oldum keseyi 6 ocakta gördük (ultrason vajinal). Benim ikinci değere bakıp gün verdi. 5 haftalık dedi, 10 gün sonra kalp atışına gidicem.

Bende geldimmmm :))

Son adet tarihi 15.12.2021
2. KuZum olucak 😍♥️
Memleket Balıkesir eşimin işinden dolayı Ankara’dayız ♥️🎉

Eklentiler

• 6D0794CD-F747-4BCF-9EFC-6ED648CF260B.jpeg
    6D0794CD-F747-4BCF-9EFC-6ED648CF260B.jpeg
    122,5 KB · Görüntüleme: 65
Bende geldimmmm :))

Son adet tarihi 15.12.2021
2. KuZum olucak 😍♥️
Memleket Balıkesir eşimin işinden dolayı Ankara’dayız ♥️🎉
Hosgeldiniz ne güzel çift çizgiyi bulmuşsunuz hemen ekliyorum Yaş da alabilir miyim mümkünse 🥰

Ben de bugün doktora gittim. Karindan muayenede kese göründü sadece. Sonra vajinal bakınca nokta kadar bir bebek gordu :) galiba gec döllenme dedi. 1 ay sonra gidecegim doktorum sehir disinda oldugu icin. 1 ay nasil gececk simdi

Selam herkese
Öğleden sonra kürtaj olacağım bizim hikayemiz buraya kadarmış. Allahım iki güzel yavruma uzun ömür versin.
Beklenmedik bir gebelikti ama çok üzüldüm kim bilir belki ilerde isteyerek deneriz.
Sizlere güzel bir gebelik diliyorum
Zamanında sağlıcakla kucaklarınıza alırsınız inşallah 💕
Allah evlatlarina saglikli uzun omur versin ♥️ Amin amin cok tesekkur ederiz, Allah seninde gonlune gore versin ♥️

Selam herkese
Öğleden sonra kürtaj olacağım bizim hikayemiz buraya kadarmış. Allahım iki güzel yavruma uzun ömür versin.
Beklenmedik bir gebelikti ama çok üzüldüm kim bilir belki ilerde isteyerek deneriz.
Sizlere güzel bir gebelik diliyorum
Zamanında sağlıcakla kucaklarınıza alırsınız inşallah 💕
Canim nasil oldun iyi misin

X