2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ben hamile kaldığım kilodayım ama 2+3 kilo daha versem iyi olacak

ben zaten 6 buçuk kilo aldım hamileykem hepsi gitti üstüne kiloda verdim uykusuzluktan galiba

Gerçekten çok kaliteli görünüyor unigo. Şimdiden güle güle kullansın minik
Sağ ol canım inşallah
ben zaten 6 buçuk kilo aldım hamileykem hepsi gitti üstüne kiloda verdim uykusuzluktan galiba
Maşallah ben 20 kg aldığım için
T temmuzekim katinaizmir İzmir'de deprem olmuş 4.1 hissettiniz mi kızlar?
Yok canım bebeği uyutmaya çalışıyordum o ara herkes aramış panik yapmışlar açmayınca çok şükür iyiyiz. Allahım herkesi korusun

Harika.. reformer pilatesi ben de çok istiyorum.. hamile kaldığım kilonun da altına indim ama sırt ve kol ağrılarım için reformer iyi gelecek sanıyorum

Harika.. reformer pilatesi ben de çok istiyorum.. hamile kaldığım kilonun da altına indim ama sırt ve kol ağrılarım için reformer iyi gelecek sanıyorum
Ahh o ağrılar.. boyunda düzleşmem vardı masa başı çalışmaktan işi bırakınca düzeldi şimdi tekrar başladı sürekli kucakta benim bebiş daha fena ağrılar geri döndü

Günaydın hepinize.. yine uykusuz bir gece geçirdik. Her gece bir öncekinden daha kötü olmaya başladı.. 20.30da uyudu akşam ve 22.30da uyandı ilk.. emzirdim yatırdım sonra 23.30da uyandı ve saat 3e kadar uyutamadım.. aç mı acaba diye mama yaptım, 30 cc bile yemedi.. ağlama vs yok, ellerini çevirip ayaklarını tutma çabasındaydı sadece. Sonra da yarım saatte bir uyanıp durdu.. doktorumuza yazdım artık şimdi, bir öneriye ihtiyacım var artık diye.. gündüzleri saçma sapan bir şey yapmaktan korkuyorum uykusuzluktan dolayı..

Kızlar ek gıdadan sonra kakası böyle bi pıt yapıyor baş parmağım büyükliğünde. Normal mi ? Ek gıda sadece öğlen çorba ve yoğurt

Dişleri kaşınıyo yada acıyo olabilir mi, ben oğlum huzursuzlasinca diş jeli sürüyorum rahatlıyo, uyuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…