2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlar merhaba, beni listeden silermisiniz.
Kesem yavaş büyüyormuş böyle ağır aksak ilerleyen gebelikler düşükle sonlanıyor genellikle dedi.
Kürtaj olucam sanırım. Herkese sağlıklı hamilelikler diliyorum. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. Ben üyeliğimi de iptal edicem. Allah’a emanet olun. ❤️
Bazı doktorlar acayip duyarsız, 6 küsür haftadasın sanırım, biraz daha bekle lütfen, çok erken karar vermek için. Makinesinin son teknoloji olduğunu da sanmıyorum. Hiç insan psikolojisi düşünmüyorlar. Üzme kendini diyeceğim ama o hormonlar .

Florance pahalı bir hastane zaten . Orası öyle fiyat vermişti .
En iyi hastene eve yakın olandır . 200 mt mesafedeki hastanede doğum yaptım doktorum disarıdan oraya geldi ..
Tabi normal doğum da öyle bir de büyük şehir hastane uzaksa tahmin edemiyorum yani gidinceye kadar nasıl olur

Ağlattın beni 🥺
Allah razı olsun canım. Her ne dilersen rabbim sana daha güzelini nasip etsin

Ağlattın beni 🥺🥺
Allah razı olsun canım benim. Rabbim her ne dilersen daha güzelini nasip etsin sana da.
Evet içim buruk sevinçler yaşadım. Neyden korktumsa hep başıma geldi. Yine de olumlu düşünmeye gayret ettim ama bazen ne yaparsan yap olmuyo demekki. 🙁 Rabbim herşeyin en doğrusunu bilir tevekkül edip bekliycem. Elimden başka türlüsü de gelmiyor zaten.
Benim de dualarım sizinle. İnşallah her şey çok güzel hepimiz için ❤️🌸
İnşaallah canım ❤️

Anladım canm. Bırakabilirsin inşallah
İnşallah ama bu kadar istemeye irade sıfır
İçmesi çok hoşuma gidiyor tabi bağımlılık, ama önceden beri hep bırakmak istiyordum hep. Allaha çok dua ediyorum tiksindir beni diye eger öyle olursa bi daha baslamayi bile düşünmüyorum insallah

Yaa demek ki herkesin var bir hissettigi 🤭

Herkes ne hissediyor yazsa mi bakalim tutturacak miyiz 🙃

Ben Rabbim hayırla ve saglikla kiz verirse cok sevinecegim. Ama tabi ki hepsi basim ustune
Bana da erkek gibi geliyor her şeyden önce temennim sağlıklı olması tabiki 🥰

Yaa demek ki herkesin var bir hissettigi 🤭

Herkes ne hissediyor yazsa mi bakalim tutturacak miyiz 🙃

Ben Rabbim hayırla ve saglikla kiz verirse cok sevinecegim. Ama tabi ki hepsi basim ustune
Bende öyle düşünüyorum, benden çokta kiz istiyor ailem ama önce sağlıklı sıhhatli olsun inşallah gerisi önemli değil 😍

Öyleymiş canım 🙂 en son 1 hafta once gittim bebegi gorduk kalp atisi henuz yoktu 3 hafta sonra da tekrar gidecegim bekleyebilirsem 🤭
Sen ne zaman gittin son durumunuz ne 🙂
Ben de tam 1 hafta önce gittim kalp atışı duyduk tabi ama daha küçük olduğu için zayıftı 7 şubata randevu verdi benim de içim içime sığmıyor biraz daha büyüsün sanırım fetal doppler alırım 😂😂

Bana da erkek gibi geliyor her şeyden önce temennim sağlıklı olması tabiki 🥰
Bence annelerin hissettigi çıkıyor 😍
1Bende öyle düşünüyorum, benden çokta kiz istiyor ailem ama önce sağlıklı sıhhatli olsun inşallah gerisi önemli değil 😍
Erkek çocuğu bilmiyorum ama kiz cocuk cok baska geliyor 🤭 hemcinsimiz olunca mi ne..

Rabbim herkesin gonlundekini hayirla nasip etsin insallah ❤

Ben de tam 1 hafta önce gittim kalp atışı duyduk tabi ama daha küçük olduğu için zayıftı 7 şubata randevu verdi benim de içim içime sığmıyor biraz daha büyüsün sanırım fetal doppler alırım 😂😂
Yaa 🤣 aslinda surekli bize bagli kalsa hep arkadan kalp atisini duysak ancak icimiz rahat edecek heralde 🤭🤭
Benim de 19 Subatmis randevu. Simdi böyle bakinca cok uzak geldi doppleri ben de mi dusunsem 😜

Yaa 🤣 aslinda surekli bize bagli kalsa hep arkadan kalp atisini duysak ancak icimiz rahat edecek heralde 🤭🤭
Benim de 19 Subatmis randevu. Simdi böyle bakinca cok uzak geldi doppleri ben de mi dusunsem 😜
Benim bir kaybım var o yüzden evhamlıyım sanırım 12. Haftadan itibaren duyabiliyormuşuz bebeğin kalp atışını yanlış hatırlamıyorsam bir de öyle ultrasondaki gibi gümbür gümbür değil de daha böyle uzaktan geliyor sesi kontrol amaçlı bir nevi 🥰

Herkese yeniden merhaba, ben özel söktörde bir okulda çalışıyorum. Bugün çalıştığım kuruma mesai saati düzenlemesi için gebelik raporumu verdim bildirim de bulundum. Kanunun 7.5 saat ten fazla çalışmaya izin vermediğini ve düzenleme yapılması gerektiğini söyledim. Normalde ara dinlenme hariç 10 saat çalışıyorum günlük. Sabah 9da söylememe rağmen hala tarafıma geri dönüş yapılmadı ve bu konuyu koordinatör ile konuşacağım diye bir cevap aldım. Bu tartışma ya da konuşmaya açık bir konu değil ki acayip gerildim psikolojik bunalıma girdim adeta.. Aranızda bu durumu yaşayan var mı? Varsa nasıl bir yol izlediniz
Merhaba. 170i arayarak bilgi alabilir şikayette bulunabilirsiniz.

Bazı doktorlar acayip duyarsız, 6 küsür haftadasın sanırım, biraz daha bekle lütfen, çok erken karar vermek için. Makinesinin son teknoloji olduğunu da sanmıyorum. Hiç insan psikolojisi düşünmüyorlar. Üzme kendini diyeceğim ama o hormonlar .
Makinayı hiç bilmiyorum ama başka doktora da gitmek için araştırmaya başladım. Beni genelde karından muayene etti ben vajinal istemedim diye. Belki alttan bakınca görünür yeni ümidim bu oldu😕😕

Makinayı hiç bilmiyorum ama başka doktora da gitmek için araştırmaya başladım. Beni genelde karından muayene etti ben vajinal istemedim diye. Belki alttan bakınca görünür yeni ümidim bu oldu😕😕
Ahh tabii ki çok fark eder. Karın ve vajinal ultrason🙏🏻 Ölçüler bile farklı çıkıyor.

X