2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Yok canım benim 11. Gün 12 çıktı değerim 13. Gün tekrar verdim 56 çıktı doktor tekrarla demişti. Sonra sonucu gösterdim artış yeterli geldi doktora 1 hafta sonra tekrarla yanıma gel dedi. Cuma günü gidicem bakalim. Evde elimdeki testle kontrol ettim
İnşallah güzel artmıştır değerin kuzum kese için erken olabilir şimdilik uzulmeyelim biraz bekleyelim bakalım 🥰

Bende Kasım'da hsg çekindim rahim ağzı tüpler hep tıkalı çıktı boşu boşuna uğraşmisim bı sene sona Aralık'ta bende çatlatma iğnesi kullandım. Olmadı 18 inde adet oldum işte buayda tamamen bırakmıştım oyuzden ne yumurtlama ne çatlama hiç bilmiyorum bakalım hakkimizda en hayırlısı olsun inşallah 🥰🥰
Ben ilk hsgyi çok bekletmeden çekildim doktor istedi çünkü hemen ama cihaz bozuk olduğu için kendisi çekemedi başka hastanede çektirip göstermiştim, bi tüpünden ilaç yavaş geçmiş gibi demişti benimde bakmam lazım tekrar çekelim dedi aşılama da tutmayınca çekildim temiz çıktı şükür ama civcivime vesile oldu 🥰 inşallah güzel haberler almak nasip olur hepimize🤲🤲

Ben ilk hsgyi çok bekletmeden çekildim doktor istedi çünkü hemen ama cihaz bozuk olduğu için kendisi çekemedi başka hastanede çektirip göstermiştim, bi tüpünden ilaç yavaş geçmiş gibi demişti benimde bakmam lazım tekrar çekelim dedi aşılama da tutmayınca çekildim temiz çıktı şükür ama civcivime vesile oldu 🥰 inşallah güzel haberler almak nasip olur hepimize🤲🤲
Amiiin coook amin inşallah canım şimdi kendimi biraz sakin iyi hissediyorum 🥰

Anladım cnm . Bir hasteneye görün bakalım bebek görünmese de keseyi görürsünüz.
Evet haftaya aldım randevuyu 6 artı 4 falan olcak olmadı keseyi görürüm .ayaklarımın üst tarafları ağrıyor sanki et kesmiş gibi ama hareket Te etmiyorum kalsiyum mu lazım acaba soda iç demişlerdi içemedim içim almadı limon sıkıp içeyim bari 😟

Sen bırakmışsın ben o adımı geçemedim maalesef. Çok düşük değerli aldim az az içiyorum her gün dua ediyorum tiksinsem de bıraksam diye 😭
Severek içen tiksinmiyo kuzum kendımden bılıyorm 😁 ama tiksinirsin inşallah 🤲♥️
Bende sabah eşime diyordum ki bu son hamileliğim, seneye martta sigaraya devam edicem. Gülüyor şafak mı sayıyorsun diye. 😁🙄 Bende duruyorum ama nasıl duruyorm Bi bana sor. 🤦‍♀️

Herkese yeniden merhaba, ben özel söktörde bir okulda çalışıyorum. Bugün çalıştığım kuruma mesai saati düzenlemesi için gebelik raporumu verdim bildirim de bulundum. Kanunun 7.5 saat ten fazla çalışmaya izin vermediğini ve düzenleme yapılması gerektiğini söyledim. Normalde ara dinlenme hariç 10 saat çalışıyorum günlük. Sabah 9da söylememe rağmen hala tarafıma geri dönüş yapılmadı ve bu konuyu koordinatör ile konuşacağım diye bir cevap aldım. Bu tartışma ya da konuşmaya açık bir konu değil ki acayip gerildim psikolojik bunalıma girdim adeta.. Aranızda bu durumu yaşayan var mı? Varsa nasıl bir yol izlediniz

En son hatayda 3500 civarı duymuştum ben siz nerde yaşıyorsunuz çok pahaliymis gercekten
İstanbul’da yaşıyorduk. Özel sağlık sigortam vardı birazını o karşılıyordu florance 5500 vermişti fiyat sezeryane. Ama ben normal istiyordum her ihtimale karşı tüm rakamları öğrendim.
Doktorum dışarıdan gelip normal doğum yaptım Acıbadem Atakent’te 2000 TL vermiştik SGK da olduğu için.

6-7 yıl önce 5 üzeri idi sezeran biz hasteneleri baya gezmiştik .
3 sene önce 2 bin liraya sezeryan olmuştum ama şuan vardır bu 5 bin lirasi
Kizlar doktora gittim kese görünmedi kan verdim 514 çıktı Çarşamba tekrar vercem inşallah eğer 800 ksuur çıkarsa sağlıklı gebeliktir dedi korkuyorum sanki biraz dusukmu ya sin adet tarihim 18 19 Aralık 5 günlük falan bı gecikm var sizce değer nasil
Kızlar da yazmış zaten canim önemli olan artış iki gün sonra iki katı artmış olması lazim sağlıkla ilerlesin👼
Bende oyleyim canim el ayaklar buzzz . Donuyorum
Hem havalardan hemde benim biraz yapı olarak öyle canim hep üşüyen biriydim😑
Kızlar cinsiyete oy verenler neye göre veriyorsunuz merak ettim 🥰
Ben oylamadım ama sanırım hissiyatla oylamış olabilirler Rabbım hepimizin gönlündekini nasip etsin♥️

Başın sağolsun. Annenin de mekanı cennet olsun canım. Çok zor bi durum. Rabbim en iyisini bilir. Umarım bebeğin seninledir ama değilse bile Rabbim yakın zamanda daha da sevindirsin. Hayırlı sağlıklı güzel bi evlat versin sana teselli olacak şekilde. Başından beri hissettirmemeye çalışsan da içten içe üzgün olduğunu seziyordum. Tek sebeb bu lekelenme konusu değilmiş demek ki. Yine de kimsenin moralini bozmamaya çalıştın. Çok güzel bi kalbin var cidden ❤️ Umarım ki iyi haberini alırız. Alamazsak da dualarım seninle ♥️ Rabbim bahtını açık güzel etsin canım arkadaşım..
Ağlattın beni 🥺
Allah razı olsun canım. Her ne dilersen rabbim sana daha güzelini nasip etsin
Başın sağolsun. Annenin de mekanı cennet olsun canım. Çok zor bi durum. Rabbim en iyisini bilir. Umarım bebeğin seninledir ama değilse bile Rabbim yakın zamanda daha da sevindirsin. Hayırlı sağlıklı güzel bi evlat versin sana teselli olacak şekilde. Başından beri hissettirmemeye çalışsan da içten içe üzgün olduğunu seziyordum. Tek sebeb bu lekelenme konusu değilmiş demek ki. Yine de kimsenin moralini bozmamaya çalıştın. Çok güzel bi kalbin var cidden ❤️ Umarım ki iyi haberini alırız. Alamazsak da dualarım seninle ♥️ Rabbim bahtını açık güzel etsin canım arkadaşım..
Ağlattın beni 🥺🥺
Allah razı olsun canım benim. Rabbim her ne dilersen daha güzelini nasip etsin sana da.
Evet içim buruk sevinçler yaşadım. Neyden korktumsa hep başıma geldi. Yine de olumlu düşünmeye gayret ettim ama bazen ne yaparsan yap olmuyo demekki. 🙁 Rabbim herşeyin en doğrusunu bilir tevekkül edip bekliycem. Elimden başka türlüsü de gelmiyor zaten.
Benim de dualarım sizinle. İnşallah her şey çok güzel hepimiz için ❤️🌸

Severek içen tiksinmiyo kuzum kendımden bılıyorm 😁 ama tiksinirsin inşallah 🤲♥️
Bende sabah eşime diyordum ki bu son hamileliğim, seneye martta sigaraya devam edicem. Gülüyor şafak mı sayıyorsun diye. 😁🙄 Bende duruyorum ama nasıl duruyorm Bi bana sor. 🤦‍♀️
Bilmiyorum canım tiksinende var ya. Ben hiç içmek istemiyorum hiç yani bırakırsam inşallah

İstanbul’da yaşıyorduk. Özel sağlık sigortam vardı birazını o karşılıyordu florance 5500 vermişti fiyat sezeryane. Ama ben normal istiyordum her ihtimale karşı tüm rakamları öğrendim.
Doktorum dışarıdan gelip normal doğum yaptım Acıbadem Atakent’te 2000 TL vermiştik SGK da olduğu için.
Anladım İstanbulu hic bilmiyorum maalesef. Hastane hastane illaki değişiyordur ama o zaman için 5500 gerçekten çok fazlaymis

Kızlar da yazmış zaten canim önemli olan artış iki gün sonra iki katı artmış olması lazim sağlıkla ilerlesin👼

Ben oylamadım ama sanırım hissiyatla oylamış olabilirler Rabbım hepimizin gönlündekini nasip etsin♥️
Hastaneye göre değişir cnm evet.

Anladım İstanbulu hic bilmiyorum maalesef. Hastane hastane illaki değişiyordur ama o zaman için 5500 gerçekten çok fazlaymis
Florance pahalı bir hastane zaten . Orası öyle fiyat vermişti .
En iyi hastene eve yakın olandır . 200 mt mesafedeki hastanede doğum yaptım doktorum disarıdan oraya geldi ..

Arkadaşımin gecikmenin 5 . Günü 3000lerde ymiş degeri biraz panigim ondan 😄

X