2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ayyy ay. Gebeliğin en ağır zamanlarının yazın göbeğine denk gelmesi 🙄🙄😁 bunu yorumlarla hatırlamak. 🙄🙄 Hazirana denk gelsin dogumum dye çabaladım ama eylüleymş nasip 😁😁
İlki haziran doğumlu cok rahattı o ateşli sıcaklar gelmeden doğurmustum. 😊😊

Kızlar hepinizi takip ediyorum, sağlıkla alalım bebeklerimizi kucaklarımıza.

Ben Mayıs ayında bir kalp durması sonucu düşük kasım ayında da düzensiz beta artışı sebebiyle düşük yaptım, kürtaj oldum.

Bu hamileliğime de çatlatma iğnesi vesile oldu, iğneden sonraki 14. Gün yaptığım testle öğrendim hamileliğimi ama az buçuk öğrendik attık bir şeyler bir hafta bekledikten sonra gittim doktora ve 4+6 da görmüş oldum keseyi. Doktor bi 10 gün sonra gel dedi ama ben 12 güm sonraya randevu alabildim 6+4 oluyor. Önceki tecrübelerim sebebiyle biraz temkinliyim, her şeyin bu sefer güzel olacağına inanıyorum ama hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi çünkü pek bir belirtim yok🥲

Sadece çok uyuyorum, eşim de benle beraber uyuyor yatıp duruyoruz. Sucuk muhabbeti geçmiş daha sabah yedim ben de şifa olsun:)

Her şeyi kararında tükettiğimiz zaman sorun olmayacaktır bence, zaten olacak olan kendimizi pamuklara sarsak da oluyor.

Ayyy ay. Gebeliğin en ağır zamanlarının yazın göbeğine denk gelmesi 🙄🙄😁 bunu yorumlarla hatırlamak. 🙄🙄 Hazirana denk gelsin dogumum dye çabaladım ama eylüleymş nasip 😁😁
İlki haziran doğumlu cok rahattı o ateşli sıcaklar gelmeden doğurmustum. 😊😊
Benim ilk dogum ocakti ben eylul de olsun cok istemistim ama suan cok uzgunum 😔 Bir erkek kardesim var o da Agustos da dugunu olacak ben 8 aylik gobusle nasil olacak 🥲

Benim ilk dogum ocakti ben eylul de olsun cok istemistim ama suan cok uzgunum 😔 Bir erkek kardesim var o da Agustos da dugunu olacak ben 8 aylik gobusle nasil olacak 🥲
Yaaaa o kadar tatlıs oluyorsun ki bi kadına çok yakışıyor hamilelik bende bir çok düğünü gobusumle karşıladım tabiki elbise bulmak zor oluyor ama salak bol elbiseler güzel gidiyor gebelik için hayırlısı olsun insallah👼🧿

Ooo kızlar bugün çok aktifsjniz ben size yetişemedim temizlikti yemekti derken bugün benim mide bulantilarim başladı galiba ara ara oluyor ama kusma yok basliuoryx galiba maratona
Kolay gelsin yorma kendini o kadar 😊
Yemek muhabbeti yapabilenlerin henüz bulantıları yok belli ki (biri de ben) 😀
İnşallah güzel ve kolay atlatırız tüm süreçleri

Ooo kızlar bugün çok aktifsjniz ben size yetişemedim temizlikti yemekti derken bugün benim mide bulantilarim başladı galiba ara ara oluyor ama kusma yok basliuoryx galiba maratona
Bende koltuk sildim banyo yıkadım ama kasıklarm agardı pişmanım 🤣🤣 ilk 3 ayı ciddiye alma az lazm aslında.

Hazır ıyıyken yapaym bulantılar baslarsa ben 14.haftaya kadar göçmüş Bi şekilde yattğm için 🤣🤣 ev temz olsun bari bide onu dusunmeyım 🤣🤣

Kizlar ben acikiyorum midem bulaniyor yemek yiyorum tekrar basliyor bulantim ne yapacagimi sasirdim ya 😔 Bu arada benim dr tum kahve cesitleri ve yesillikleri yasakladi kofte yiyecek arkadaslar ozellikle maydanoz tere marul yeme dedi doktorum bilginize😊
Marul neden anlamadım??

Bende koltuk sildim banyo yıkadım ama kasıklarm agardı pişmanım 🤣🤣 ilk 3 ayı ciddiye alma az lazm aslında.

Hazır ıyıyken yapaym bulantılar baslarsa ben 14.haftaya kadar göçmüş Bi şekilde yattğm için 🤣🤣 ev temz olsun bari bide onu dusunmeyım 🤣🤣
Ben bugün eğildim kalktım kistimin olduğu taraftan ağrım çok girdi yalnızım ya bi de insan korkuyor. Bende temizliğe çok takintiliyim normalde hiç duramam evde bu sefer ağrıyı yiyince oturdum vallahi dikkat edin🥲

Yaaaa o kadar tatlıs oluyorsun ki bi kadına çok yakışıyor hamilelik bende bir çok düğünü gobusumle karşıladım tabiki elbise bulmak zor oluyor ama salak bol elbiseler güzel gidiyor gebelik için hayırlısı olsun insallah👼🧿
Daha zor gececek benim icin ama saglikli olsun da bebisim gecer insallah 😊

X