2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ilk 3 ay gectikten sonra gerisi su gibi vallah. Aslinda siz zaten 2 aylik olmussunuz bile.Hamileye zaman gecmez ama buni sonra sizde farkedeceksiniz. Acaip hizli geciyor.Ama son ay gecmek bilmez bak haha. Uykusuz geceler bel agrilari.
Mesajı okurken tam dedim alıntı yapayim 8 ay geciyorda son ay geçmiyor deyim siz yazmışsınız zaten

Günaydın herkese dün gece sabaha kadar şiddetli baş ağrısı yaşadım kızlar ilaç içmedim ama çatlayacaktım başına gelen oluyor mu? Ve ne çözüm buluyorsunuz

Günaydın herkese dün gece sabaha kadar şiddetli baş ağrısı yaşadım kızlar ilaç içmedim ama çatlayacaktım başına gelen oluyor mu? Ve ne çözüm buluyorsunuz
Günaydın canım ben eskiden çok yaşardım migren var bende hala oluyor ara sıra. Neyin tetiklediğini bulmak lazım. Mesela çok tatlı yiyince oluyor ben de yada yeni duş alıp dışarı çıkmışsam . Ağrı olduktan sonra buz tutuyordum kafamın ağrıyan yerlerine sonra mentol taşı satılıyor bas ağrısı için trendyolda var bakabilirsin o çok işe yarıyor. Karanlık ortamda yatmak. Bol bol su içmek. Aklıma gelenler bunlar

Kızlar. 7. Haftadayim. İlişkiden sonra hafif pembe leke geldi. Meniyle beraber biraz daha geldi. Çok korkuyorum. Yaşadınız mi böyle bir şey ? Bir şey olmamıştır bebeğime dimi?
Bende de oldu devamı gelmediyse sorun yoktur. Ama doktorunada bildir lütfen. Muhtemelen ilk 3 ay iliskiyi yasaklar. Bizde öyle oldu.

Canım dün hep faydalı şeyler incir ceviz muz marul salata.akşam yemekte ıspanak ve sarımsaklı yoğurt yedim aslında. Sabah sadece sucuk kaşarlı tost çay içtim baya onlar çok sağlıklı değildi ondan olur mu bilemiyorum Ama buz tuttum işe yaradı da baya geç işe yaradı hemen rahatlatmıyor. O mentolü görmüştüm onu alayım bende ozaman belki işe yarar bulunsun evde saol canım bende çay ağacı yağıyla masaj yaptım bitkisel şeylerde hepsine güvenmeyin diyorlar korktum biraz

Nöroloji doktorum sucuk yapar baş ağrısı demişti . Ben de severim çok sucuk ama işlenmiş ürün olduğu için hamilelikte şarküteri ürünleri kullanılmaması gerekli diye biliyorum hamile olduğumdan beri yemiyorum sucuk, salam vs

Salam sosis bende yemiyorum evet. Sucuk başka zararları da mı var ozaman?

Cok şükür elhamdülillah canim bu günleri de gördük ❤ biz ki flashla çizgi arayan insanlar hahahah Rabbım sağlıcakla kucağınıza da almayı nasip etsin Amin

Cok şükür elhamdülillah canim bu günleri de gördük ❤ biz ki flashla çizgi arayan insanlar hahahah Rabbım sağlıcakla kucağınıza da almayı nasip etsin Amin
Ahahaha evett gerçekten çizgi göreyim diye diye 18 ayda şaşı yaptım kendimi
Çok şükür gördük bu günüde Allah hepimizin evladını bize bağışlasın inşallah ay çok duygusalim bunu görmek hayal gibi geliyordu

Merhaba ,
Bende sabah test ile öğrendim.
Son adet 22 Aralık . 2 düşük sonrası 4. Gebelik. Yaş 37
Hayirli olsun hosgeldiniz Şehir de alabilir miyim normal de 2.bebeginiz mi olacak çok üzgünüm neden düşük olduğunu söyledi mi doktorunuz
Insallah hepiniz bebislerinizi sağlıkla.kucaginiza alirsnz
Bir aksilik olmazsa bende eylulde bebeğime kavusucam
Merhaba hosgeldiniz Şehir Yaş son adet tarihi bir de Kaçıncı çocuk bilgilerinizi yazarsanız listeye ekleyeyim
Bunlar hep hormon değişikliğinden

Merhaba ,
Hollanda’da yaşıyorum .
1. Gebelikten sağlıklı 6 yaşında bir kızım var.
2. Gebelik ilk düşükte kanama ile kendi düştü sebebini bilmiyoruz.
2. Düşük ağustosta kürtajla alındı kalbini duyamadık ve genetik istedi doktor plasentayı beğenmedim dedi. Genetikte de parsiyel molar gebelik çıktı (genetik bozukluk yani).
Neyle sınandık bilemiyorum ama bu seferde kayıp etmek istemiyorum .. Allah’ın izniyle kucağımıza alırız inşallah

Tebrikler , hayırlısıyla kucağa alalım nasipse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…