2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
almanya boyle degil aslında, diger arkadaslarimin doktorları almış eslerini, kalbi de 12 haftada en geç dinlemişler, endişelenme. ben de yeni bir doktor deniycem yine memnun kalmazsam uzak falan demeden arkadasimin doktoruna gidicem her defasında

Y

Yumurtlama zamanına göre canım
Ona göreyse hemen hemen hesapladığı gibi o zaman. Genelde adetin ilk gününü baz alıyorlar ya bilemedim bende
Kızlar normali öyle ama her kadın yumurtlama gününü bilemez ki ilk gebeligimden yola çıkıyorum o zamanlar hiç bişey bilmiyormuşm gerçekten doktor satı sordu söyledim geç döllenme dedi sonra kendi Sat oluşturdu bana sanırım usg ye göre oldu tam hatırlayamıyorum sata göre doğum olacak dedi tabi benim oğlum gelmek bilmedi resmen zorla çıkardık cocugu

Cok tesekkur ederim edicem dua

İnşallah dinleyebiliriz, yoksa Türkiyeye gelirim yani 20. haftaya kadar bekleyemem, sabırsızlanırım :)

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Bende takip ediyorum sizi bikac gündür. Araniza katılmak istedim. 2019 eylül annesiydim. Şimdi 2022 eylül annesi olcam Allah nasip ederse. Yaş 29 3. Çocuğum olacak. Sin adet tarifim 29 kasım . Biraz supriz oldu 3. Çocuk pek düşünmüyorduk büyük konuştuk biraz sanırım. Almanyadayiz. Daha yeni geldik taşındık buraya. Ve hemen gelir gelmez böyle bi haber şok olduk. Bakalım.hayırlısı olsun inşallah. Henüz doktora gitmedim. ne zaman giderim nasıl giderim onu da bilmiyorum. Arada kahverengi akintim oluyo normaldir sanırım. Diğer ikisinde olmamıştı. Normal evde test de yapmadım kan testi de yapmadım. Belirtiler yaşıyorum ağız tadım çok kötü. Ordan anladım zaten 2. De de aynı şekilde olmuştu. Dualariniza talibim Almancamiz yok ve geleli henüz 2 ay bile olmadı. Bakalım neler bekleyecek beni. Hepinize hayırlı güzel kolay süreç diliyorum sağlıkla kolaylıkla kucağınıza alırsınız inşallah bebislerinizi

Yaş 29. 3. Çocuk. Yer almanya. Sat 29 kasım

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun bende Almanyada yaşıyorum. Burada maalesef 8. hafta olmadan muayene yapmıyorlar ama şimdiden randevu alabilirsiniz. Almanyada Türk doktorlarda var. Eğer büyük bir şehirde yaşıyorsanız Türk doktor arastirabilirsiniz.

Allah razı olsun canım.yer gök dua ile. İnşallah sağlıcakla bebeğimizi kucağımıza aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…