2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ooyyy kuzum yaa bizimki kafesin üstünde yaşıyor içine yem için giriyor sadece kapatcammı diyede bakıyor yarım yiyip çıkıyor geri kıyamamm Öyle alıştı hep yanımızda
Ahahaha ya yerim onuu yaa o kadar akıllılar ki aslında birine kuş beyinli falan denir ya bazen alakası yok. Benimkini cikarirsak sadece bana çok alışkın olduğu için beni rahat bırakmıyor telefon elletmiyor ağzımın dibinde hep laf dinleyecek

Kızlar merhaba,
Benim bı kaç gundur sürekli sarı kokan bazen de şu gibi akıntılarim oluyor neden böyle normal midir?

Cnaım 800 mü 8000 mi?

Hiç geçmeyecek gibi geliyor zaman

Amin canım inşallah.
A’raf Suresi 54. Ayet:“Bismillahirrahmanirrahîm. İnne rabbekumullâhullezî halakas semâvâti vel arda fî sitteti eyyâmin summestevâ alâl arşı, yugşîl leylen nehâre yatlubuhu hasîsen veş şemse vel kamere ven nucûme musahharâtin bi emrihi, e lâ lehul halku vel emr(emru), tebârakallâhu rabbulâlemîn(âlemîne).”

Anlamı: “Bismillahirrahmanirrahîm
Semaları ve arzı altı günde yaratan, muhakkak ki sizin Rabbiniz Allah’tır. Sonra arşa istiva etti. Gündüz, onu süratle talep eden (takip eden) gece ile örtülür. Ve güneş ve ay ve yıldızlar O’nun emrine musahhardır (boyun eğmişlerdir). Yaratma ve emir O’nun değil mi? Âlemlerin Rabbi mübarektir, şanı yücedir.”

İki gündür bunu okuyorum biraz azaldı sanki internetten araştırıp okuyabilirsin canım. Paylaşmak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…