2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlar selam ben ilk pazartesi gitmiştim 2. Bugün gittim resim soldaki 1. Sağdaki 2.si boş gibi kese böyle mi gorunuyor Eki Görüntüle 2993509
Canım içini karartma ben çarşamba günü gittiğimde 6+4 dayanamadım kendi doktoruma değil başka doktora gittim kalp atışı için bana dedi ki bebek yok dedi yolk kesesi de yok dedi %78 boş gebelik dedi 1 hafta bekle gel dedi.sonra ertesi gün yine başka doktora gittim oda görmedi yolk kesesi var bebek yok dedi yolk kesesi var diye boş gebelik olmayacak anlamına gelmez dedi o kadar kötü oldum kafam karıştı baya taktım kafaya bugün kendi doktoruma gittim ama ne senaryolar kurarak sonra doktorum dedi bebeği ve kalp atışını dinletti şok oldum kendimi boşuna dinlemişim o yüzden dua et 7 haftaya kadar beklet.doktor ultrasyonlar eski olduğunda da gözükmeyeceğini söyledi.

Bende meraktan kuduruyorum ama beklicem

Hiç birsey olmaz katlansın guzel guzel degerlermzde gder gitmez duyarız inşallah minik kalp atışlarını
Kudur kudur baby şarkısının linkini atardım ama şimdi olmaz
İnşallah allahin izniyle yaşarız hepsini insallahh
Ama duvarlara hapishanede gibi çizik atmamak için zor duruyorum

Ahh bende senin gibiyim canim hala kese görmeye gidemedim çok merak ediyorum . Bugündü randevum ama kar yagisindan dolayi gidemedik 1 saat uzaklikta cünkü doktor. Gögusumun altindaki agri ve sislik disinda hic bisey hissetmiyorum . Hissetmedigim icinde hamile degilmisim gbi dusunuyorum

Kudur kudur baby şarkısının linkini atardım ama şimdi olmaz
İnşallah allahin izniyle yaşarız hepsini insallahh
Ama duvarlara hapishanede gibi çizik atmamak için zor duruyorum
Hahah at at bsey olmaz

Hamilelik günlüğü yap bari yazarsın kafan rahatlar bseyle ugras

Kalp atışını 20. haftada mi dinletiyolarmis. Yaa çok moralim bozuldu. İnşallah benim hemen dinletirler. Bide eşimin de yanımda girmesini isterim ben, Almancam iyi ama yine de anlayamadığım kelimeler çıkabilir. Hem onunda görmeye hakkı var. Ya offf Almanya neden böylee

Hahah at at bsey olmaz

Hamilelik günlüğü yap bari yazarsın kafan rahatlar bseyle ugras
Ay yapayim bari iyi fikirmiş bak bu napayim yalnızlıktan uğraşacak bisey yok
Bu arada bende hala akinti göğüs hassasiyeti falan yok normal mi diye düşünüyorum kim hamileyse herkes akıntı diyor

Ay yapayim bari iyi fikirmiş bak bu napayim yalnızlıktan uğraşacak bisey yok
Bu arada bende hala akinti göğüs hassasiyeti falan yok normal mi diye düşünüyorum kim hamileyse herkes akıntı diyor
Bende de dedıklernn hc bırı yok sadece adet olcakmsm gbı sancı var hafif hafif oda normal ilkinden bılıyorm bu agryo

Herkeste farklı olur canm.

Kızlar doktor bir sürü test istemişti verdim 1 hafta sonra bakarız demişti sonuçlara sonuçlar çıkmış baktım şimdi ama idrar yolu enfeksiyonum çıkmış zararı olurmu keseye acaba çok aklıma takıldı bilginiz varmı haftaya kadar dahada var.

Son düzenleme:
Başka doktora gitmek çok kafa karıştırıyor bence yaa durumunu bilmeden etmeden yorum yapıyorlar üzücü olabiliyor

Kaç değerin kuzum. Cok yuksek olunca antibiyotik veriyor zaten.
İlk gebeliğim başladı bitti surekli efeksyonm vardı sukur ki ekstrem brsey olmadı. Antibyotik fitil birsuru sey kullandım.
Elbette gebelikte enfeksiyon ıstenmez sıkıntılı gorulur ama bebeğimde bana da hiç brsey olmadı

36 idi efeksiyon degerm en yuksek 5 olması gerekirken düşün.

Merhaba Beni de eklermisin ?
İstanbul-yaş 25 ilk çocuk sat 04.12.2021

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…