2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Benimde hamileliğim çok zordu yerimden kalkmam yasaktı 9 ay bulantiliydi bilmiyorum inşallah Allah kolaylaştırır düşünüp kendimizi strese koymaktan başka elimize bişey geçmiyor benimde hayalim vardı oğlum iyice buyuyecekti tüm ilgi sevgi onda olacaktı ama işte bazen istediğimiz gibi olmuyor hiç bişey

Bu şekilde canım baya yüksek sence haftayı bekleyimmi beklersem sıkıntı olurmu acaba

Eklentiler

• Screenshot_20220122-150427_e-Nabz.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 47
Aynıyız canım umarim bu gebeliklerimiz kolay gecer yatmamız falan gerekmez sağlıkla ilerlersin de rabbimin kolaylastiracagina inanıyorum

Diyet verdi bide bn igne kullanıyorum pıhtılaşması için.normalde yiyiprdum ama mide bulantılarım arttı nasıl olucka bilmiyorm
Oksapar mi kullaniyorsun canım bende kalp atışında başlayacağım acimamasi morarmamasi için bir tekniğin var mı

Oksapar mi kullaniyorsun canım bende kalp atışında başlayacağım acimamasi morarmamasi için bir tekniğin var mı
Bn bacaktan vuruyorum sadece morarma cok küçük oluyo ilaç yakıyor onu pek engellemek mümkün degil ama korkulcak kadar acısı yok ilacı yavas sıkarken dhaa cok yakıyor ilk koluma eşim vurdu sonra bn kendim yaptım 10 gün oldu alıştım.

Etkisi azalıyor en iyisi göbek.

Ya ne kötü doktorlar var ya nasil direk diyebiliyor yok diye cok sukur Allahin izniyle olmus bebisin. İnşallah bizimkiler de sorunsuzdur cok sagol canim Allah razı olsun cok açıklayıcı oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…