2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Benim de regl ağrısı gibi ağrım oluyor neredeyse her gün. Sordum doktora normal dedi. Kanama olursa bi tek bana haber ver, ağrı olabilir gibi konuştu.
Dün gece oturduğum yerden kalkarken bian kitlendim resmen. Sağ tarafıma oluyor genelde ama bazen çift taraflı da olabiliyor. Dün çok sık olunca korktum açıkçası

Canim bende ayni senin gibi hissesiyorum. Oglum 23 aylik. 1 ay sonra 2 yasini bitirecek. Su an memede emiyor. Sanki hissetti memeye dahada duskun oldu. 5 dakikada bir meme istiyor. Nasil kesicem bilmiyorum. Onu incitmek uzmek istemiyorum. Birde benim planli bi gebelik degildi. Oglum cok zor bi cocuk oldugu icin 2. Bi bebegi hic dusubmuyordum. Ama nasip oldu. Sanki ogluma haksizlik ediyormusum gibi hissediyorum. Bana ihtiyaci var nasil 2 cocuga yeticem diye dusunup duruyorum. Senin kizin kac aylik?
Ah bu his bendede var 2 cocugum var 26 yasindayim kizim 9 oglum 5 e gircek artik getirmem die dusunuyordum zor zamanlari atlattim artik hayatin tadini cikartim diyordum bi baktim hamileyim şok oldum beklemiyordum ogluma ihanet etmis gibiyim suan 😑

Ah bu his bendede var 2 cocugum var 26 yasindayim kizim 9 oglum 5 e gircek artik getirmem die dusunuyordum zor zamanlari atlattim artik hayatin tadini cikartim diyordum bi baktim hamileyim şok oldum beklemiyordum ogluma ihanet etmis gibiyim suan 😑
Oylr düşünmeyin oda sizin bir evladınız canınız olacak yaşınız genç üstesinden geleceğinizi düşünüyorum bu dünyada nasibi varmis minigin 🤩👼

Kızlar selam ben ilk pazartesi gitmiştim 2. Bugün gittim resim soldaki 1. Sağdaki 2.si boş gibi kese böyle mi gorunuyor
20220122_132718.jpg

X