2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Selam kızlar bir şey soracağım pazartesi doktora gittiğimizde keseyi gördük ama bu yolk kesesi ne oluyor öyle bir şeyden bahsetmedi sanki aklıma takıldı

Yook sac dedikleri bebeğin eşi , kese farklı plesenta dediğimiz. Doktor bebeği gösterirken yolk sac diye tanitiyor henüz yeniyse görünmeniz olabilir

Peki hamile kaldığımizi sorgulatiyorlar mı acaba ondan mı hamile kalmadan yapılabiliyor diğer şirketler cnm
Tamamlayıcı olmuyor dedi gebelik olduğu için dedi.iki can hamilelik sigortası yapıyorlarmış.
Hastaneler tanı olarak bildirim yapıyolar ona göre bilebilirler.

Ben denk geldi form doldurdum arayıp bilgilendirdi hemde mailimde paylaşmasını istedim ayrica da paylaştı. Bölgeye göre hastaneye göre kendisi bilgi veriyor ama fiyatlar makul bence. 9 muayene+detayli ultrason hariç diğer testler+dogum+bir kaç seansla sınırlı diyetisyen ve psikolog 9.700 falandı. Burda Medical var en iyi ve bilindik sayabilicegim özel hastane olarak o uçmuş 13 bin dedi harici kabul edilebilir eğer özelde doktorun varsa.

Özel sigortanız yoksa ki benimde yok üstelik ben hastaneye değil muayanehaneye gidiyorum doktorum hastaneden ayrıldı. Hastaneye hamilelik başlangıcından doğuma kadar devam edicekseniz paketler varmış ondan yararlanmak belki faydalı olabilir hesaplamak lazım. Bende ne yapacağımı bilmiyorum. Artık gidişata göre karar vereceğim.

Kızlar ağrıları olan var mı? Daha doğrusu ağrıdan çok kramp gibi. Çift taraflı, değişken bir kramp oluyor. Sanki elektrik çarpması gibi düşünün. Betimlemelere geeel
Güsemde endişelenmeye başladım. Akıntım da çok fazla. Su gibi. Hiç bu konularda doktoruna soran oldu mu??

Ben araştırdım hemen gebelik haberi öğrenir öğrenmez. Ama benim doktorun çalıştığı hastane için istediğim gibi bi paket yoktu. Tüp bebek olduğu için de doktoru değiştirmek istemedim. Her şey çok pahalıya gelecek gibi duruyor.

Doktor değiştirsem uygun fiyatlı bi sürü paket vardı, buradan fiyat belirtmeyeyim. Detaylı ultrason hariç gebelikte tüm testler, 8 muayene hakkı ve doğum içeriyor.

Whatsapptan yazarsanız sitelere dönüş yapıyorlar hemen.

Benim de regl ağrısı gibi ağrım oluyor neredeyse her gün. Sordum doktora normal dedi. Kanama olursa bi tek bana haber ver, ağrı olabilir gibi konuştu.

Off kızlar günler geçmiyor adet tarihim belli değil 9 ocaktan belli hamile olduğumu biliyorum ama kaç haftalik nedir ne değildir hiç bilmiyorum 26 ocakta randevum var artık iple çekiyorum kaç hafta olduğunu kesesi varmı kalbi atiyormu inanın çok merak ediyorum

Ahhh sevmez mi bayılıyor ama başlarsa nasıl tepkiler verir hiç bilmiyorum canım yaza doğru düşünüyorum
Kırklareli lüleburgaz sat 18.11.2021
Hosgeldin canim Yaş ile Kaçıncı çocuk alabilir miyim
maviss_34 beni de ekleyebilir misin Tekirdağ, yaş 30, sat 23 aralık
Hosgeldin canim Kaçıncı çocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…