2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
2 doz aşımı olmuştum.2. Dozu Ağustos sonunda olmuştum . 3. Aşımı olmamıştım keşke olsaymışım:KK43: aşı olmayan varsa olun arkadaşlar ben ihmal ettim şimdi pişmanım:KK43:
2 doz bile korur allahin izniyle benim daha 3. Açılmadı ama yaptırmak isterdim
Ne olur kendinize dikkat edin bol bol dinlenin🙏

Banada ayrı gibi geldi 😂 çünkü keseyi gördüm yazanlara yolk kesesinide gördün mü gibi sorular soruyorlar
Heee simdi baktimda yolk kesesi kese icinde olusuyormus onun olmasinin en belirgin ozelligi boş gebelik ihtimalini sifirliyomuş yani kesin bebek var anlaminda . Internette oyle okudum canim

Benim bildigim bebegin bulundugu keseye yolk kesesi deniliyor ama sen bi anda sorunca bilemedim 😋
Yolk kesesi gebelik kesesinden farklı bir şey canım. Bebeğin beslendiği keseye yolk kesesi deniyor. İlerleyen dönemlerde o kese kayboluyo ve plasentayla besleniyor bebek.

Bi görebilsek rahatlasak ya . Yarin randevum vardı ama kar yağısi sebebiyle gidemicez 😔😔 ölcem meraktan bide hiç bisey hissetmiyorum o da korkutuyor beni . Bursa'nin ilcesindeyim bulundugum yerde hic ozel hastane yok . Bursaya 1 saat yolumuz var . Mecbur beklemekten baska carem yok maalesef . Beta değerin 4 günde mi 424 e çikti canim ? Benim cuma günü 173 dü . Ardindan pazartesi bi daha verdim 613 olmustu dahada vermedim .
Gerçekten bir an önce hayırlısıyla görebilsek de rahatlasak 😮‍💨 Evet canım 4 günde 424e çıktı. Seninki gayet iyi duruyor canım 3 günde neredeyse 4 katına çıkmış 😍

Yolk kesesi gebelik kesesinden farklı bir şey canım. Bebeğin beslendiği keseye yolk kesesi deniyor. İlerleyen dönemlerde o kese kayboluyo ve plasentayla besleniyor bebek.
Ne zaman görülecek acaba aklıma takıldı biz sadece keseyi gördük 27sinde de kalp atışı için çağırdı

Merhaba bende adet günüm olan 15 ocakta öğrenmiştim hemen kan verdim 162 çıktı. 3 gün sonra tekrar kan verdim yükselmişti doktor artış güzel cuma yada cumartesi tekrar kan ver hemde keseye bakalım demişti. Şu an için 5+1 gözüküyor yarın doktora gitmeyi düşünüyorum. Kese gözükür mü bi de İzmit’te önerebileceğiniz bir doktor var mı ?
Bende Kocaelideyim ama sanirim uzağız yine de ben İstanbul sınırındayım çünkü

Artışınız gayet güzel zaten illa iki katı artacak diye bir şeyde yok üzmeyin kendinizi ama sizin artmış zaten iki katı 🥰
Yaaaa çok teşekkür ederim moral verdiniz 😇 insan daha ilk haberi aldıktan sonra bile endişelenmeye başlıyor işte çok garip bir şey… hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah bebişlerimizi 🙏🏻

Yaaaa çok teşekkür ederim moral verdiniz 😇 insan daha ilk haberi aldıktan sonra bile endişelenmeye başlıyor işte çok garip bir şey… hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah bebişlerimizi 🙏🏻
Evet bu artış konuları stresli oluyor gerçekten ama emin ol bekleyiş hiç bitmiyor keseydi kalpti yok 3 ay olsundu derken zaman geçecek 😂

Benim de benzer aralıklarda artış olmuştu canım. Daha sonra tekrar istemedi bile Doktor bi hafta sonrasına randevu vermişti keseyi görmek için. Sorun yoktur rahat ol.

Hayırlı akşamlar kızlar doğum sigortası, ya da tamamlayıcı sigorta vs yaptiran var mı ? Ne zaman yaptirilabiliyor ? Ben İstanbul'dayım calismiyorum eşim calisiyor bunun için ücretler nedir hangi hastanelrrde bilgisi olan var mı?
Surda bekleyivereyim bende ❤

Hayırlı akşamlar kızlar doğum sigortası, ya da tamamlayıcı sigorta vs yaptiran var mı ? Ne zaman yaptirilabiliyor ? Ben İstanbul'dayım calismiyorum eşim calisiyor bunun için ücretler nedir hangi hastanelrrde bilgisi olan var mı?
Normalde doğumdan önce yapılması gerekiyor 2 hafta önce ben sorgulattım hamile kaldığında 2 şirket karşılıyormuş demir hayat sigortası için tam kapsamlı 8250 ₺ dedi detaylı testleri doğumu da karşılıyormuş.

Normalde doğumdan önce yapılması gerekiyor 2 hafta önce ben sorgulattım hamile kaldığında 2 şirket karşılıyormuş demir hayat sigortası için tam kapsamlı 8250 ₺ dedi detaylı testleri doğumu da karşılıyormuş.
Peki hamile kaldığımizi sorgulatiyorlar mı acaba ondan mı hamile kalmadan yapılabiliyor diğer şirketler cnm

X