2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bana 2 gittiğimde de devamlı içiyor musun iç dedi. Senin depolardan kullanmıştır bebek şimdiye kadar merak etme. zaten bu vitaminler genelde anne için veriliyor.

Yaklaşık doğum tarihleri yakın. Dediğiniz gibi real zamanı da olmustu az önce de oldu peceteye leke geliyor kırmızı pembe değil açık kahverengi gibi. Biliyorum normal bu lekeler ama ilk gördüğüm anda çok korkuyorum tüp bebek olduğu için zaten coraspin ve progestan iğne kullanıyorum.

Benim doktorum kahverengi lekelenmem olduğu gibi sulandırıcıları kesti. Mutlaka doktoruna durumu bildirmelisin. Tüp bebekte daha dikkatli davranmak gerek

Merhaba, hamileliğimi 4 nisanda kan testimle öğrendim testim 993tü. 6 nisanda artışı görmek için yaptırdığımda 2688 olmuştu. Tüp bebek tedavisi gördüğüm için keseyi görmeden ve kalp atışını duymadan dahil olamadım gruba. bugün kese ve kalp atışı için doktor randevum vardı. Çok şükür keseyi gördük, kalp atışını duyduk, 6Hafta 1 günlükmüş bebişim. Beni de gruba ekler misiniz? 35 yaş, Eskişehir, sat 28 Şubat, tahmini doğum tarihi 11 aralık, belirtiler: uyku hali ve transferin 6.günü yerleşme kanaması, bulantılar da yeni başladı.

İnşallah bu sefer sağlıkla gelsin. Sebep belli miydi?
Genetik yapıldı pıhtılaşma bakıldı bi gende sorun var ama bu sebep olmaz toplumun çoğunda bu var dedi doktor. Başka bi doktora gittim oda birsürü test yaptı homosistein diye bi değer yüksek çıktı onun için aspirin içiyorum şimdi. İnşallah sağlıkla sıkıntısız kucağımıza alalım hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…