2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bizde Perşembe gidicez kalp atışı için idrara sıkışık gel dedi

Betam 815 olmuş kızlar özele gitmiştim doktor hiçbi bilgi vermeden bi şey demeden perşembe gel dedi şu an kese görünmes yapabileceğim de bi şeu yok dedi. Ben gebeliği öğrenince folik aside başladım öncesinde kullanmadım dedim. Şu saatten sonra kullanmana gerek yok omurilik oluştu zaten bıraksan da olur dedi. Biraz üzüldüm açıkçası kullanmadığım için suçluluk hissettim. İnşallah her şey yolunda oluşmuştur

Ya şu doktorların pataküte konuşmaları beni deli ediyor Neden 3 aya kadar kullandırıyorlar folik asiti o zaman? Canım benim, plansız gebe kalanların çoğu kullanmamış oluyor zaten. Bizim doktorlarımız hala kullandırıyor. Değerin henüz düşük 1.500 üstü çıkınca keseni görürsün inşallah merak etme. Doktor değiştirsen bence iyi olur

Bizde Perşembe gidicez kalp atışı için idrara sıkışık gel dedi
Ben şimdilik devlete gidiyorum canım daha esas doktorum belli değil, bisey dememişti sıkışıkta değildim ama çok şükür göründü. Darısı sana inşallah . Birde senin tahmini doğum tarihi değişmiş sanırım erken döllenme mı dedi doktorun canım
Benim ilk hamileligim sürpriz olmuştu öncesinde folik asit kullanmadım hatta 5.haftada doktor keseyi görünce başlatmıştı ve 12.haftada omurilik oluşumunun tamamlandığını görünce biraktirdi canım sen kullanmaya devam et bence ve içini ferah tut

Kızlar doktorlarınız oruç için bir şey söyledi mi?
doktoruma sormadım ama ben öğrendikten sonra tutmadım.. zaten insülin direncim var ve oruç çok halsiz yapıyordu beni. şu an da bol bol su içmeye çalışıyorum
değerlerin çok çok güzel artmış. bir sorun görünmüyor

Ben de açıkçası bu söyleminden dolayı başka bir doktor arayışına giricem. Kötü bi niyetle söylememiştir belki ama zaten hasassız, en ufak bi şeyde uykumuz kaçıyor. Biraz daha dikkatli konuşmalı bence. Bi de dediğiniz gibi neden o zaman 3 aya kadar kullanın diyorlar yanlış bilgi mi veriyosun yani anlamadım. Ankaradan arkadaşlar hangi doktorlara gidiyor acaba

Canım benim nasıl içimi rahatlattın anlatamam çok teşekkür edweim kullanmaya devam edicem

Evet 3 aya kadar kullan sen kesinlikle ben de devam ediyorum bırakmayı da düşünmüyorum doktorum bırak demeden.

Sen kullan canım yinede.

O ne saçma sapan bir doktor başka doktora gitmelisin bence ilk 3 ay içinde gelişiyor dediği şey ve ilk 3 ay kullandirirlar sağlam cocuguda öldürür o doktor boşver onu

Son adet tarihimi doğum yapacağım aya yazınca doğru haftayı verdi uygulama 7.nci haftadayim bende doğum tarihi henüz belli değil

Ozlozz canım ben geçen hamileliğimi 9. Hafta öğrendim ve doktor yine de 13. Haftaya kadar folik asit kullandırdı çok saçma blr doktora denk gelmişsin hiç takma kafana folik asidi içmeye devam et kendine başka bir doktor bulursun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…