2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Oyy Allah kolaylık versin canım inşallah bu sefer o kadar uzun sürmez tabi sağlıklı olsunlar sağlıkla doğsunlar çekeriz ama çok da çektirmesin minnaklarımız🤭
Amin canım inşallah cuma doktora gidicem ilaç verirse belki faydası olur. Çok çektim bu bulantıdan ☺️

Genetik yapıldı pıhtılaşma bakıldı bi gende sorun var ama bu sebep olmaz toplumun çoğunda bu var dedi doktor. Başka bi doktora gittim oda birsürü test yaptı homosistein diye bi değer yüksek çıktı onun için aspirin içiyorum şimdi. İnşallah sağlıkla sıkıntısız kucağımıza alalım hepimiz
Anladım canm, ben de genetik ve Trombofili testi verdim, 3 gende heterozigot çıktı. Doktora gidene kadar önlem olarak aspirin içiyorum günde bir tane. Tekrar aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum, inşallah sağlıklı devam eder bu sefer, hepimizin ❤️

Anladım canm, ben de genetik ve Trombofili testi verdim, 3 gende heterozigot çıktı. Doktora gidene kadar önlem olarak aspirin içiyorum günde bir tane. Tekrar aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum, inşallah sağlıklı devam eder bu sefer, hepimizin ❤️
O korku hiç geçmiyor maalesef daha hamileyim diye kimseye söyleyemedim bu yüzden. İnşallah sağlıkla devam eder canım

Benimde iki üç gündür yemek görmek istemiyom bulan bulana zorla yiyom idare ediyom ama daha önce 7 haftalık dusuk vardı onda bulantı olmadı benim bende iki günde bir bebe asprin içiyorum şuanda demek bu hafta bulantılar başlıyor Perşembe de kalp atışı gorucem ins bakalim

Benimde iki üç gündür yemek görmek istemiyom bulan bulana zorla yiyom idare ediyom ama daha önce 7 haftalık dusuk vardı onda bulantı olmadı benim bende iki günde bir bebe asprin içiyorum şuanda demek bu hafta bulantılar başlıyor Perşembe de kalp atışı gorucem ins bakalim
Aaa ikimizinde aynı gün 😊

Yok yb da boğdular. ciğerine mama kaçırıp erken doğdu. (33 haftalık 1900 gr) 1 yıl bitkisel hayatta kaldı. 1 yaş 10 günlükken cennete geldiği yere uğurladım. :)
Uzun uzun anlatmıyorum her seferinde hikayemiz burada Bir Cennet Kuşu Arya Hikayesi
İçim dağlanarak yüreğim sıkışarak okudum hikayeni. Tek duam Arya’nin yaşayamadığı her güzel günü, her kahkahayı, her sevinci yeni bebeğin kat kat yaşasın. Günümüz de aynıymış seninle. Dilerim acını dindirecek mutluluğa sağlıkla kavuşursun

Kızlar ilk kontrolünüze ne zaman gittiniz? Cuma günü silik çizgiyle öğrendim daha çok yeni. Erkenden gidince de bir şey olmuyor ama bir kaybım var. Birkaç gende heterozigot çıktı, sulandırıcı falan başlarsa diye erken gitmek istiyorum ama bilemedim.
Ben de cuma günü ögrendim silik çizgiyle tahmini 3 haftalik.
Benim de kaybim var doktoruma mesaj attim detaylari yazdim.
Önlem olarak sulandiriciya bana da başlatacak doktor.
Hemen gelmemi söyledi.
Yarina randevu aldim gidecegim insallah.

İçim dağlanarak yüreğim sıkışarak okudum hikayeni. Tek duam Arya’nin yaşayamadığı her güzel günü, her kahkahayı, her sevinci yeni bebeğin kat kat yaşasın. Günümüz de aynıymış seninle. Dilerim acını dindirecek mutluluğa sağlıkla kavuşursun
Amin çok çok amin. Hep diyorum yine diycem Allah hiçbir anne ile evladını ayrı koymasın. Kimse kucağı boş o hastanelerden çıkmasın.♥️

Benim de eşim biliyor bi de 2 arkadaşım 😬 ailem bilmiyor. Eşimin ailesi zaten karnım çıkana kadar bilmeyecek eşim öyle istedi ☺️
Çogumuzun acisi korkusu var anlaşilan.
Ben de kimseye soylemedim.
Eşim annem kardeşim başka bilen yok , biz de gizlemeyi dusunuyoruz gebelik ilerleyene kadar.

X