2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
kızlar merhaba. cmt saat 3 gibi beta hcg için kan verdim. bu sabahda 8 de tekrar kan verdim artış nasıl sizce. doktor bana cmt günü 4 hafta 4 günlük dedi kese oluşmuş dedi.

Eklentiler

• 23.05.2022.jpg
    652,6 KB · Görüntüleme: 41
  • 21.05.2022.jpg
    661,2 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba avidite testiniz kaç günde çıktı acaba , ben de o testten verdim 1 hafta oldu çıkmadı daha

kızlar merhaba. cmt saat 3 gibi beta hcg için kan verdim. bu sabahda 8 de tekrar kan verdim artış nasıl sizce. doktor bana cmt günü 4 hafta 4 günlük dedi kese oluşmuş dedi.
Ben tekrar kan vermek istedim. Kese oluştuktan sonra beta ya bakmaya gerek yok. Kese oluşmuş artık değerin önemi yok dedi baktırmadı.

Merhaba geçen günlerde ben de yaşadım böyle bir şey. Endişelenmiştim ancak sonradan kendiliğinden geçti. Hatta o zaman fitil kullanmıyordum şimdi kullanıyorum bir sıkıntı olmadı.

Kızlar
Bazen şikayetleri yazıyorsunuz ya bende hem fiziksel hem psikolojik olarak sıfır şikayet.. kafamı yastığa koyar koymaz uyuyorum. Midem bulamadığı ya da kanamam olmadığı için de çok konforlu devam ediyorum. inanılmaz neşeli ve keyifliyim. Geçmişte yaşanan olumsuz deneyimlerle bağım kopmuş durumda, sadece bu anı ve bu güzelliği yaşıyorum. Kanat taktım uçacağım. Ben ne kullanıyorum acaba ya

Kuzum benimde karnımda çatlaklar oluştu rahim genişlediği için diye biliyorum ödem tutuyo benim vucudum çok kilomda var oda bi etken
Herkesin farklı tabi vucut yapısı

Nazar boncuğu atalımda gözümüz kalmasın

Nazar boncuğu atalımda gözümüz kalmasın
Su çok güzel, gelsene :)

Sonuçta fiziksel kısım hormonlara vücudumuzun verdiği tepkilerle alakalı biraz da.. benim bünyenin bu hormona ihtiyacı varmış herhalde keşke hepimiz sadece keyifli kısmını yaşasak. Ama bazı şeyler elimizde değil..

Yarın kontrole gideceğim bende. Doktor on gün sonda çağırmıştı ama iki gün sonra başk doktora gittim diye biraz uzattım arayı. Size bir sorum var. Bir önceki hamileliğimde doktorumla whatsapp dan konuşuyordum istediğimde. Örneğin benden bir test istediğinde revirde yaptırıyordum sonucu atıyordum whatsapp dan her seferinde doktora gitmeme gerek kalmıyordu. Bu sefer doktora henüz sormadım numaranızı veriyor musunuz diye. Gittiğim doktor bana yakın hastanedeki en iyi doktor, numaramı vermiyorum derse ne yapacağım bilmiyorum acaba veren biriyle mi değiştirsem. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda vermese de olur mu illa veren birini mi bulayım sizce? Açıkçası vermeyecek gibi geliyor korkuyorum.

Ben de bugün gideceğim. Özel ise vermek zorunda diye düşünüyorum vermezse değiştirin benim fikrim

Hangi şehirden verdin canım ? Amerika’ya gidecek 15 gün max, min 3 gün dediler. Sana kaç gün demişlerdi. Bu arada amin canım inşallah haberdar ederim
Sen nerde yaptırdın canım? Ben İstanbul'da verdim Genox'a. Onların Ankara'da laboratuvarı var o yüzden Amerika'ya gitmedi benimki. O sebeple hızlı çıktı zaten seninki biraz daha vakit alır o zaman ama umarım çabuk gelir

Kızlar merhaba Multivtamin kullanan varmı acaba hangi marka başladınız? Bende 13. Haftada gidicem en son 9 haftada gittim ama bu hafta girmek istiyorum yada bekleyim diyorum

Kızlar merhaba Multivtamin kullanan varmı acaba hangi marka başladınız? Bende 13. Haftada gidicem en son 9 haftada gittim ama bu hafta girmek istiyorum yada bekleyim diyorum
Bana doktor folik asit hariç diğerleri ilk 12 hafta vermiyorum dedi. Sanırım doktordan doktora görüşü değişiyor. Ben folik asiti de kullanamıyorum gerçi. Bir yandan korkuyorum da kullanmadığım için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…